شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در دنیای امروز یکی از خدماتی است که متقاضیان خاص و ویژه خود را دارد. ماشین ظرفشویی ال جی وسیله ای جدید و تازه در آشپزخانه‌های امروزی است. تا چند سال قبل، حتی جایی برای ماشین ظرفشویی‌ در آشپزخانه‌ها در نظر نمی گرفتند.اما به مرور زمان ماشین ظرفشویی ال جی‌ به سرعت جای خود را در آشپزخانه‌ها باز کرد و دیگر قرار نیست خانم‌های خانه دار مدت زمان زیادی را جلوی سینک ظرفشویی هدر دهند. به دلیل استفاده بیشتر و بیشتر از این دستگاه نیاز به تاسیس مرکزی اختصاصی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی احساس می شود.

اگر ماشین ظرفشویی شما نیز در طول روزهای اخیر دچار اختلال و خرابی در عملکرد گشته است می‌توانید با اجرای مراحل درج شده در این صفحه، عیب یابی ماشین ظرفشویی و تعمیر آن را انجام دهید. در صورتی که مهارت انجام این کار را ندارید، توصیه می‌شود از دستکاری ماشین خودداری کرده و با یکی از مراکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی ال جی

باید ها و نباید های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی بایدها و نبایدهای خاص خود را دارد. تعمیر این محصول می‌بایست با در نظرداشتن نوع این دستگاه یعنی توکار بودن، رومیزی یا مبله بودن و صرفاً پس از بررسی قطعات و عیب‌یابی آن انجام پذیرد. در غیراینصورت ممکن است به دلیل تشخیص اشتباهِ نوع اشکال پیش آمده، عملیات تعمیر به بیراهه رفته و خرابی‌های پیش آمده در دستگاه دوچندان گردد. نکته شایان ذکر در باب عیب یابی ماشین ظرفشویی آن است که انجام این کار، گاه نیازی به حضور کارشناس تعمیر ندارد و کاربر عادی دستگاه نیز می‌تواند با رعایت استانداردهای این حوزه جهت عیب یابی اقدام کند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این محصول اعم از تعمیر، تعویض قطعات، عیب‌یابی، نصب، راه‌اندازی و مواردی از این دست است. متقاضیان سرویس‌های مذکور می‌توانند هم از طریق مراجعه حضوری به این مرکز و هم از طریق تماس تلفنی، جهت ثبت درخواست خود اقدام نمایند. برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی برطرف می‌گردد عبارت است از:

تعمیر و تعویض موتور شستشو، تعویض درب قفل ظرفشویی، تعویض هیتر ظرفشویی، تعویض و تعمیر پمپ تخلیه، تعویض واشر درب، تعویض بازوی اسپری، تعویض لاستیک درب ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی که ظرفها را تمیز نمی شوید، تعمیر محفظه مواد شوینده ماشین ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی با مشکل روشن نشدن، تعمیر مشکل صدا و نویز ماشین ظرفشویی، تعمیر مشکل نشتی ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی با مشکل خشک نکردن ظرف‌ها، تعمیر، مشکل چفت نشدن و قفل نشدن در ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی که آب تخلیه نمی کند، سرویس ماشین ظرفشویی ال جی و از بین بردن بوی بد آن و… .

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی بهترین مکان برای مراجعه افرادی است که دستگاه مورد استفاده‌شان در طول روزهای اخیر به دلیل خرابی نیازمند تعمیر شده است. این گروه از کاربران می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این دستگاه را دریافت نمایند. ذکر این نکته ضروری بنظر می رسد که غالب سرویس های مرتبط با تعمیر ظرفشویی ال جی بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. (مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به نمایندگی ظرفشویی ال جی وجود داشته باشد).

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اهمیت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

از آنجا که استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی روز به روز در حال افزایش است و کاربران بسیاری مشتاق به استفاده از این دستگاه هستند، بخش تعمیرات این دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نیاز است به مرکزی اختصاصی ویژه تعمیر این محصول مراجعه کنیم تا خود را از عواقب مراجعه به یک مرکز غیر مجاز و غیر استاندارد بیمه کرده باشیم.

تعمیر ظرفشویی ال جی در محل

همانگونه که می دانید جابجایی و حمل ماشین های ظرفشویی به دلیل ابعاد و وزن بالای آنها نسبتاً دشوار و دردسرساز است. از همین رو در صورت خرابی و اختلال در عملکرد این دستگاهها، غالب سرویس های مرتبط با تعمیر و بهسازی‌شان، در محل انجام می پذیرد. در سرویس در محل ظرفشویی، کارشناس تعمیر خود در محل حاضر شده و تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می سازد.

اگر از کاربران ماشین‌های ظرفشویی ال جی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایید. پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم میان شما و کارشناس نمایندگی ظرفشویی ال جی صورت می گیرد و تعمیرکار در یک زمان مشخص در محل حضور می یابد.

چگونگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

کارشناسان ما در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با سابقه درخشان در ارائه خدمات مربوط یه این حوزه موفق شده اند که رضایت مشتریان خود را از هر جهت جلب کنند. این واحد تعمیراتی با دسترسی به آرشیوی قوی و مجهز از قطعات جانبی که همگی اصل و شرکتی هستند، این امکان را دارند که حتی در شرایط اضطرار  که نیاز به تعویض قطعه باشد، از قطعات اصل استفاده کنند تا به عملکرد و کارکرد دستگاه آسیبی وارد نشود و همچون قبل کارایی داشته باشد.

متخصصان ما در واحد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از میان افرادی خبره و مجرب گزینش شده اند که تجربه ای طولانی در این زمینه دارند. این متخصصان به دلیل آشنایی با همه قطعات و تشکیلات ماشین ظرف شویی ال جی، می توانند پروسه تعمیرات را با بهترین کیفیت انجام دهند.

خدمات مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

 • تعمیر قطعات روی برد شامل نقشه خوانی مدار و…
 • تعمیر مخزن پودر و مایع شفاف کننده ماشین ظرف شویی ال جی
 • تعمیر ترمیتورهای الکترونیکی و سنسورهای حرارتی جدید الکترونیک
 • تعمیر میکروسوییچ درب ظرفشویی در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 • تعمیر سنسورهای اندازه گیری میزان آب داخل ظرفشویی مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 • تعمیر هیدروستات قدیمی و هیدروسنسورهای جدید
 • تعمیر انواع پمپ تخلیه آب در ماشین ظرف شویی ال جی
 • تعمیر پمپ سیرکولاسیون (موتور اصلی)در ماشین های ظرفشویی قدیمی تر
 • اندازه گیرهای سختی آب منطقه و تنظیم اندازه مصرف نمک برای ماشین ظرف شویی ال جی
 • تعمیر پمپ سیرکولاسیون جدید و دورهای مختلف آن در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

مزیت های استفاده از ماشین ظرف شویی ال جی

 • شستشوی ظروف با استفاده از آب با دمای بالا به منظور ضد عفونی کردن ظروف
 • حفظ سلامت کاربر به این دلیل که دیگر لازم نیست مدت ها ایستاده و بی حرکت بایستد تا ظرف ها را بشوید.
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • عدم تماس دست با مواد شوینده که آسیب های مختلفی برای پوست دارند
 • استفاده کمتر و به صرفه تر از مواد شوینده و صرفه جویی در اقتصاد خانواده

واحد تعمیرات لوازم خانگی ال جی

نمایندگی ال جی با جداسازی واحد های تعمیراتی خود تلاش می کند تا خدماتی بهتر و منحصرتری به کاربران خود ارائه دهد؛ به همین جهت است که با راه اندازی اختصاصی واحد تعمیرات لوازم خانگی ال جی سعی بر این دارد به همه سیاسیت های خود در این زمینه جامه عمل بپوشاند.

این واحد اختصاصی به کمک کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای حوزه لوازم خانگی ال جی اداره می شود. این تعمیرکاران با تجربه بالا در زمینه تعمیر لوازم خانگی ال اجی این قابلیت را دارند که همه نیاز های کاربران در این حوزه را پاسخگو باشند.

تعمیرات ال جی

واحد تعمیرات ال جی در سه بخش کلی تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات دیوایس های الکترونیکی  و تعمیرات لوازم صوتی وتصویری به ارائه خدمات مشغول است. هر یک از این بخش ها زیر مجموعه های متفاوتی دارند که هر کدام کاملا جداگانه خدمات رسانی می کنند. این واحد حرفه ای به کمک متخصصان و کارشناسان ارشد تعمیرات این قابلیت را دارد که تعمیرات همه محصولات ال جی را با بهترین کیفیت به کاربران ارائه دهد.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش مشغول است. این نمایندگی استاندارد و رسمی به دلیل رعایت همه قوانین مربوط به واردات، درگاه امن و مورد اطمینانی است که به کاربران این امکان را می دهد با خیال راحت و اطمینان خاطر اقدام به خرید کنند.

در این نمایندگی مجاز و رسمی خدماتی به صورت مشاوره ای به کاربران ارائه می شود تا بتوانند با داشتن اطلاعات بیشتر و مفید تر بهترین گزینه را متناسب با شرایط خود انتخاب کنند.

اخبار، اطلاعات و مقاله های مفید مربوط به کمپانی ال جی را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید.

امتیاز شما به این نوشته