شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل خدماتی به گستردگی نام اپل، به کاربران محصولات این کمپانی ارائه میکند. این مجموعه تمام توان خود را به کار بسته است تا پاسخگوی همه نیازهای کاربران محصولات اپل باشد. تخصص و مهارت  پرسنل این مجموعه هیچ گونه مرز و محدودیتی را در تعمیر محصولات اپل باقی نگذاشته است. روند کاری نمایندگی تعمیر اپل همواره در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان بوده است که همین امر موجب شده تا مراجعه کنندگان با اطمینان کامل دستگاه خود را به این مرکز سپرده و در کمال رضایت تحویل بگیرند. کسب این رضایت مهم ترین اولویت این مجموعه است و تمامی خدمات خود را در راستای کسب این رضایتمندی ارائه میکند.

نمایندگی تعمیر آیفون

آیفون یکی از محصولات پرطرفدار اپل در ایران است. نمایندگی تعمیر آیفون با ارائه خدماتی از قبیل تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی گوشی، سرویس نرم‌افزاری، تعمیر برد، تعمیر باتری، تعمیر اسپیکر، تعویض فلت، تعویض قاب یا شاسی، بازیابی اطلاعات گوشی و تعمیر و تعویض سوکت سیم‌کارت توانسته است گام بلندی را در حوزه تعمیرات محصولات اپل بردارد. نمایندگی تعمیرات آیفون با رویکردی تازه و نگاهی نا محدود به دنیای تعمیرات، قادر به رفع هر گونه اختلال در این دستگاه است.

از این رو کاربران آیفون در ایران دیگر دغدغه تعمیر و تعویض قطعه نخواهند داشت. نمایندگی تعمیرات اپل، آیفون معیوب و اختلال یافته را با تعمیری حرفه ای و تعویض قطعات فرسوده با قطعات اورجینال، به عملکرد روزهای اول خود باز میگرداند. برای بهره مندی از خدمات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه به نمایندگی تعمیر آیفون مراجعه کرده و دستگاه خراب خود را با خیالی آسوده به کارشناسان این مرکز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیر مک بوک

نمایندگی تعمیر مک بوک این امکان را به کاربران مک بوک میدهد تا بدون هیچ گونه دغدغه ای در رابطه با خرابی لپ تاپ و تعمیر آن، از دستگاه خود بهره ببرند. تعمیر پاور، تعویض فلت، تعویض رم و هارد، تعمیر یا تعویض برد، تعمیر سیستم فن و هیتسینک، تعویض دوربین و اسپیکر، تعمیر یا تعویض کیبورد و تِرک‌پد، تعویض صفحه نمایش و تاچ بار، تعویض یا تعمیر باتری و  تعمیر شارژر مک بوک، نصب و آپدیت سیستم عامل و نصب نرم‌افزار و بازیابی اطلاعات بصورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از جمله خدماتی هستند که در نمایندگی تعمیرات اپل ارائه میشوند. در صورت بروز اختلال در لپ تاپ اپل میتوانید با مراجعه به این مرکز از خدمات ویژه و منحصر به فرد این مجموعه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیر آیپد

نمایندگی تعمیر آیپد همواره در تلاش است تا متد خود را به استاندارد های روز دنیا نزدیک کند. آیپد یکی از محصولات موفق اپل است که در کشور ما نیز کاربران بسیاری دارد. این دستگاه دارای ساختار پیچیده و منحصر به فردی است. از این رو تعمیر آیپد را میتوان یکی از دشوارترین و تخصصی ترین خدمات تعمیری به شمار آورد. تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری شامل تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی، باتری، بورد،  تعمیر اسپیکر، میکروفون، پنل آنتن و سایر قطعات از جمله خدماتی هستند که در نمایندگی تعمیرات اپل به صورت کاملا تخصصی و مطابق با ساختار آیپد ارائه میشوند. آیپد از استانداردهای خاصی در طراحی برخوردار است؛ تمام تلاش پرسنل نمایندگی تعمیرات ایپد حول محور این استانداردها میچرخد و نهایت تلاش خود را میکنند تا متد تعمیری خود را به استانداردهای این محصول نزدیک کنند.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل واچ

ظرافت در طراحی و ساختار اپل واچ تعمیر این ساعت هوشمند را تا حدی تخصصی و دشوار کرده است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر اپل واچ این ظرافت و ساختار را به خوبی آنالیز کرده و شناخت خوبی نسبت به طراحی این محصول دارند. از این رو توانسته اند تمامی اختلالات پیش آمده در اپل واچ را ریشه یابی کرده و راهکار متناسب با آن را ارائه کنند. آپدیت watchOS، تعویض باتری اپل واچ، تعویض ال سی دی اپل واچ، تعمیر ایرادات شارژ، رفع هنگی در اپل واچ، تعویض بند و تعمیرات مربوط به آنتن NFC اپل واچ، از جمله خدماتی هستند که در نمایندگی تعمیرات اپل ارائه میشوند.

نمایندگی تعمیرات اپل
5/5(1 امتیاز)