شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@pishekomak.com

تعمیرات مانیتور لنوو

تعمیرات مانیتور لنوو یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی لنوو است که به دلیل تمرکز بر عیوب رایج این دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام می‌گردد. تعمیرات مانیتور لنوو در این مرکز به دست متخصصانی انجام می‌پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور برمی‌گزینند و با عیب‌یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می‌برند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور لنوو به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی‌شماری از این دستگاه‌ها بر ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. دارندگان این محصول می‌توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور لنوو تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و بازسازی مانیتورهای لنوو را دریافت نمایند.

با نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو یک گام جلوتر بایستید

مهم است که محصول خراب و معیوب خود را برای تعمیر به کجا ارجاع می دهید. تبلیغات شعارگونه ای که بسیاری از مراکز فقط برای کسب درآمد بیشتر دارند، تنها جیب شما را خالی می کند، بدون اینکه بتوانید خدمات مطلوبی را دریافت کنید. اما می توانید با یک انتخاب درست کابوس هزینه ها و پرداخت های زیاد در مقابل عدم دریافت خدمات مطلوب را پایان دهید و یک سرویس تعمیراتی متمایز را تجربه کنید. اگر کاربر یکی از مانیتور های لنوو هستید و هم اکنون دستگاه شما خراب و دچار مشکل شده است، به نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو مراجعه کنید. در این نمایندگی همه واقعیت ها درباره دستگاه خراب شما از همان ابتدا گفته می شود.

اینکه چه قدر امکان و احتمال تعمیر موفق و موثر وجود دارد، اینکه بهتر است شما دستگاه خود را تعمیر کنید یا به طور کلی از خیرش بگذرید یا اینکه چه سرویس های تعمیراتی لازم است تا برای دستگاه شما اجرا شود، همه و همه از همان ابتدای کار در نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو به شما گفته می شود و این شما هستید که  تصمیم می گیرد دقیقا چه کاری انجام دهید. نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته ای برای اجرای تعمیرات مختلف مانتیور لنوو استفاده می کند، اما از همان ابتدا به کاربر می گوید که چند درصد احتمال موفقیت و اجرای یک تعمیر اساسی وجود دارد تا او بتواند تصمیم درست و عاقلانه ای بگیرید.

تخصصی ترین سرویس های تعمیراتی در ارتباط با تعمیر مانیتور لنوو

تعویض مانیتور شکسته لنوو

از شما می پرسیم تعویض به چه قیمتی؟ آیا به قیمت خرید یک محصول جدید حاضرید برای تعویض هزینه کنید؟ مسلما جواب شما منفی است. برای مانیتوری که شکسته شده است، خیلی نمی توانید کار خاصی انجام دهید. اگر اصرار به تعویض آن دارید، مجبورید برای تعویض آن قیمتی تقریبا معادل خرید یک مانیتور جدید هزینه کنید.

پس باید این طور بگوییم که نه اینکه امکان تعمیر و تعویض مانیتور شکسته لنوو وجود نداشته باشد، نه؛ اما باید بدانید که چنین تعویضی معمولا صرفه اقتصادی ندارد؛ تا جایی که کاربر را مجاب می کند یک مانیتور جدید خریداری کند. شاید بهترین کاری که با یک مانیتور شکسته می توانید بکنید، این است که باقیمانده قطعات آن را بفروشید.

تعمیر برد پاور مانیتور لنوو

برد پاور را نمی شناسید؟ برد پاور همان منبع تغذیه دستگاه شما است که انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین می کند. برد پاور یا مدار تغذیه مسئول تامین برق و ولتاژ و آمپراژ مورد نیاز برد اصلی است. متاسفانه با خرابی برد پاور، مین برد هم می تواند درگیر ایراد و اختلال شود. لذا هر نقصی در برد پاور، مستقیما بر عملکرد مانیتور تاثیر می گذارد. ایراداتی نظیر روشن نشدن مانیتور، روشن و خاموش شدن مانیتور و خاموشی ناگهانی مانیتور می توانند شما را به خرابی برد پاور رهنمود کنند. نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو این تعمیر را پس از انجام بررسی های دقیق انجام می دهد.

تعمیر پنل مانیتور لنوو

اگر پنل دستگاه شما خراب شده باشد، قطعا تصویر درستی نخواهید داشت. عمده ترین و شایع ترین خرابی هایی که برای پنل مانیتور لنوو حادث می شود، شکستگی پنل و مشکلات تصویر در آن است. بیشتر مراکز تعمیراتی مشکلات موجود در پنل را غیر قابل تعمیر می دانند و همواره پیشنهاد تعویض به کاربر می دهند. این در حالی است که صد در صد مشکلات نیاز به تعویض ندارند و در برخی از شرایط می توان مشکلات مربوط به پنل را پس از یک عیب یابی دقیق و درست برطرف نمود.

تنها در صورت وارد شدن آسیب های شدید و عمیق، پنل قابلیت تعمیر ندارد و باید تعویض شود. تعویض پنل مانتیور کار سخت و پیچیده ای است، زیرا احتمال خرابی بخش هایی که به پنل متصل هستند، همواره و همیشه وجود دارد. می توانید به کمک نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو این سرویس تعمیراتی را در نهایت امنیت تجربه کنید.

تعویض چیپ گرافیک مانیتور لنوو

کار زیاد با دستگاه و فشار کاری بالا، گرما و حرارت، آبخوردگی و نشت مایعات، نوسانات برق، اجرای مداوم بازی های سنگین، خراب بودن فن و در نهایت جنس مادربرد، جنس چیپ و … در بروز خرابی های چیپ گرافیک مانیتور بسیار موثر هستند. برای پیشگیری از خرابی چیپ گرافیک مانیتور لنوو بهترین راه توجه به دمای دستگاه است، لذا سعی کنید همیشه دمای دستگاه را در سطح پایین نگه دارید. با گذشت زمان و با سپری شدن عمر مفید دستگاه، احتمال خرابی چیپ گرافیک بالا می رود. نمایندگی تعمیرات مانیتور لنوو پس از انجام بررسی های لازم، این سرویس تعمیراتی را به کمک آرشیوی مجهز از قطعات جانبی انجام می دهد.

تعمیرات مانیتور لنوو و دیگر واحدهای تعمیرات لنوو

تعمیرات مانیتور لنوو یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی لنوو است که به پشتوانه مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در این مرکز در بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد. با وجود تجهیزات پیشرفته و هوشمند در مرکز تعمیرات مانیتور لنوو امکان تعمیر، ترمیم و تعویض تمامی قطعات مانیتورهای لنوو فراهم شده است.

مهندسان و کارشناسان نمایندگی لنوو با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در تمامی مانیتورهای لنوو هستند. دیگر واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعمیر تمامی مشکلات مربوط به مانیتور لنوو
 • تعمیر کارت گرافیک مانیتور لنوو
 • تعمیر و تعویض lcd مانیتور لنوو
 • تعمیر و تعویض پنل شکسته لنوو
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض مانیتور LCD و LED لنوو

 • تعمیرات مانیتور ال‌ای‌دی لنوو
 • تعمیرات مانیتور ال‌سی‌دی لنوو
 • تعمیر و سرویس انواع مانیتور لنوو
 • بررسی همه جانبه مانیتور لنوو به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف
 • بررسی همه جانبه مانیتور لنوو به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • بررسی و کنترل اجزای مانیتور لنوو شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال

اخبار مانیتور لنوو و دیگر خبرها

تعمیرات مانیتور لنوو به دلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه‌های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت سرعت در تعمیرات یک مانیتور از آن روست که خرابی یک مانیتور به نوعی خرابی تمامی دستگاه به شمار می‌آید و با از کار افتادن آن تمامی دستگاه به نوعی بی‌مصرف حساب شده و بازدهی خود را از دست می‌دهد.

مرکز تعمیرات مانیتور لنوو یکی از مجموعه‌های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بازیابی این دستگاه است که در حوزه کاری خویش (به سبب همکاری با اساتید این حوزه و استفاده از تجهیزات پیشرفته) بدل به انتخاب نخست بسیاری از کاربران گشته است. اخبار مانیتور لنوو و دیگر خبرها مرتبط را می توانید از طریق فضای زیر پیگیری نمایید.

مقالات مانیتور لنوو و دیگر مقالات

بدیهی است که حضور کارشناسان متخصص در یک مرکز به تنهایی نمی‌تواند ضامن اجرای بالاترین سطح کیفی خدمات گردد. آنچه که در این میان مکمل حضور کارشناسان خواهد بود وجود ابزار و تجهیزات تخصصی است. ابزاری که برای کارشناسان، امکان پیشبرد در عملیات تعمیر و کنترل سیستم‌ها را فراهم سازد.

مدیریت نمایندگی لنوو با علم به تمامی موارد مذکور، مجموعه‌ای از تخصصی‌ترین ابزارآلات تعمیر را در اختیار کارشناسان خود در پارت تعمیرات مانیتور لنوو نهاده و با تلفیق این دو بخش –یعنی کارشناسان متخصص و ابزارآلات پیشرفته- موفق به رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دستگاه گشته است. شما کاربران گرامی می‌توانید برخی ترفندها و راهکارهای تعمیر را در بخش مقالات مانیتور لنوو و دیگر مقالات ارائه شده در بخش زیر مطالعه نمایید.

انواع مانیتور لنوو و دیگر محصولات لنوو

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور لنوو با معرفی و عرضه هر مانیتور جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بررسی و واکاوی آن می‌پردازند. سپس به استخراج ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن اقدام می‌کنند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس در مانیتور لنوو شده و سبب گشته تا دستگاه‌های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع مانیتور لنوو و دیگر محصولات لنوو از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات لنوو

در این بخش شما می‌توانید ضمن آشنایی با محصولات متنوع ارائه شده توسط کمپانی لنوو، با خدمات ارائه شده در راستای تعمیر هریک از محصولات این شرکت نظیر تعمیرات مانیتور لنوو نیز آشنا شوید.

نمایندگی لنوو در راستای اقدامات مشتری محورانه خود، درصدد برآمده است تا پاسخگوی پرسش های مشترکان خویش باشد. از اینرو شما مخاطبان گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول تعمیرات لنوو ، پرسش های خویش را با ما در میان بگذارید و پاسخ های کارشناسان ما را دریافت کنید. ما در این بخش شرایطی فراهم ساخته ایم تا پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما هموطنان گرامی درباره ساختار، پیکر، اشکالات و عیوب احتمالی پیش آمده در دستگاه های لنوو باشیم. راه های برقراری ارتباط با کارشناسان نمایندگی لنوو در وب سایت رسمی این مرکز ذکر شده است.

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در راستای ارائه برترین خدمات فروش و تعمیرات لنوو، کادری مجرب از میان زبده‌ترین مهندسان این حوزه را به کار گرفته و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما هموطنان گرامی ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه مرتبط با تولیدات کمپانی لنوو فعالیت دارد. حوزه‌یِ نخستِ این فعالیت، فروش محصولات لنوو و دیگری ارائه سرویس ها و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت نظیر تعمیرات مانیتور لنوو می باشد.

این مرکز به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر،توانسته است در طول سالهای اخیر با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خویش را جلب نماید. سال هاست که نام محصولات لنوو با نمایندگی لنوو گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی Lenovo بوده است.