شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ جزء نیاز های ضروری خانواده ها محسوب می شود. امروزه کمتر خانه ای را می توان یافت که از این دستگاه استفاده نکنند. ماشین لباسشویی سامسونگ به سادگی یک شست و شوی بی نقص را برای کاربر به ارمغان می آورد. با توجه به استفاده مکرر و مدام از این این ماشین در زندگی های شهری و حتی روستایی، نیاز به تعمیرات لباسشویی سامسونگ هر روز جدی تر و پر رنگ تر می شود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیرکاران ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه را برای شما رفع می کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات را به نتیجه می رسانند. تمامی سرویس های مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود. به علاوه هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ با کمترین قیمت، اهرم رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می سازد. همین امر افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را به همراه داشته است.

آشنایی با نحوه تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی به موتور آن مربوط می شود. در مواقعی که مشکلاتی مثل نچرخیدن ماشین و پمپ نشدن آب، پمپ شدن آب و نچرخیدن آب، نچرخیدن لباسها در ماشین، خشک نشدن لباسها، بروز مشکل در هر چرخه و … برای ماشین لباسشویی سامسونگ پیش بیاید. باید به خرابی موتور ماشین لباسشویی شک کرد.

در این ویدیو آموزشی تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ آموزش داده شده است اما این کار حتما باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود و صرفا برای آشنایی شما کاربران گرامی با نحوه تغویض موتور لباسشویی در این بخش آورده شده است.

چگونگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

برای اجرای تعمیرات لباسشویی سامسونگ به وجود متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای نیاز داریم. این دستگاه با کارایی مفید و با ارزش خود، همواره در معرض اختلالات کوچک و بزرگ قرار دارد، زیرا با استفاده های مکرر و پی در پی، میزان استهلاک دستگاه افزایش می یابد و همین امر باعث می شود که نیاز به تعمیرات لباسشویی سامسونگ افزایش یابد.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ باید با بهره گیری از مهارت کارشناسان و تکنسین های زبده عملیاتی شود. در این مسیر استفاده از تجهیزات جانبی اصل و اورجینال بخش مهم دیگری است که ما در مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ به آن توجه ویژه ای داریم.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ و راه های اولیه برای برطرف سازی آن

شاید به عنوان یک گزینه ارفاقی و تشویقی بتوان در مرحله اول و قبل از مراجعه برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ، از آنچه که در ادامه توضیح می دهیم، استفاده کنید و در خوش بینانه ترین حالت، خودتان دستگاه را عیب یابی و نهایتا تعمیر و فیکس نمایید، اما همواره توجه داشته باشید که هرگز در این امر اصرار و تاکید نداشته باشید و کار را به یک کاردان بسپارید؛

لباسشویی آب را گرم نمیکند

خرابی المنت، تنظیم نبودن ترموستات، قطعی سیم رابط تایمر و خرابی برد علل شایع این مشکل است.

ماشین لباسشویی روشن نمیشود

اتصال برق و ولتاژ  مناسب برق را چک کنید. ولتاژ کمتر از ۱۸۰ ولت قادر به روشن کردن ماشین نخواهد بود.

آب از کف ماشین لباسشویی خارج می شود

شایع ترین ایراد پارگی یا خوردگی لاستیک دور درب است، اما سوراخ شدن مخزن، خرابی پمپ یا خراب شدن کاسه نمد لباسشویی دلایل مهم تر این مشکل است که برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ باید به مرکزی استاندارد مراجعه کنید.

ماشین لباسشویی سامسونگ شروع به آبگیری نمی کند

مطمئن شوید که شیر ورودی باز است. ممکن است در فیلتر ورودی آب آشغال گیر کرده باشد یا دستگاه دچار نقص فنی شده باشد. معمولا مشکل عدم آبگیری دستگاه به صورت کد ارور روی صفحه نمایشگر ظاهر می گردد.

لباسشویی آب را تخلیه نمی کند

کثیف بودن فیلتر،تا خوردگی شلنگ خروجی یا خرابی پلاتین تایمر و یا خرابی پمپ علل رایج این مشکل است. قطعا برای اجرای این کارها به یک متخصص نیاز خواهید داشت.

ماشین لباسشویی لرزش دارد

تراز نبودن، خرابی بلبرینگ های موتور،خرابی یاتاقان های مخزن، باز شدن یا شل شدن پیچ های ایمنی و خرابی تسمه، علل رایج این مشکل است. قبل از هر اقدامی از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید.

ماشین لباسشویی سر و صدا دارد

این مشکل ممکن است به شل شدن پولی ها، خرابی یاتاقان محور مخزن و خرابی بلبرینگ های موتور یا دیگ یا خرابی آبکش مربوط باشد.حتی ممکن است جسم خارجی بین چیلک و مخزن شست و شو گیر کرده باشد یا بیشتر از ظرفیت ماشین لباس داخل آن ریخته شده باشد؛ در هر صورت باید حتما برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ با یک تعمیر کار ماهر مشورت کنید.

لباسشویی آبگیری می کند، اما شروع به کار نمی کند

در بیشتر موارد هیدرواستات خراب است یا سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر قطع شده است. خرابی موتور تایمر،خرابی موتور اصلی یا خرابی یا سفت بودن تسمه علل دیگری هستند که لازم است برای اجرای تعمیرات لباسشویی سامسونگ با یک متخصص مشورت کنید

دکمه استارت ماشین لباسشویی کار نمیکند

در این حالت دستگاه روشن می شود، اما شروع به کار نمی کند. درب ماشین را درست ببندید. مطمئن شوید که دکمه استارت هرز یا خراب نیست. ممکن است ماشین ایراد فنی داشته باشد و میکروسوئیچ درب، برد کنترل یا پروگرامر دستگاه معیوب شده باشد؛ در این صورت حتما برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید.

امتیاز شما به این نوشته