شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی را می توان در شمار فعالیت های تخصصی این مرکز به شمار آورد. لفظ تخصصی به این دلیل به کار برده می شود که تنها کارشناسان ماهر و دروه دیده در این زمینه، مراحل این فرآیند را انجام می دهند. همچنین از آنجا که ماشین لباسشویی از قطعات متعدد و البته پیچیده ای تشکیل شده، تعمیرات آن نیاز به ابزارآلات و دستگاه های ویژه ای دارد. 

قابل توجه کاربران گرامی، مدرن ترین تجهیزات مورد نیاز برای ترمیم این دستگاه در نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی فراهم شده است. لذا شما عزیزان می توانید تعمیر لباسشویی ال جی خود را به همکاران ما سپرده و از رعایت استانداردهای جهانی در روند تعمیرات لباسشویی ال جی آسوده خاطر باشید. در ادامه، به ارائه توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

مدیریت نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی ، گامی بسیار موثر برای جهت دهی یکپارچه به فعالیت ها و خدمات ارائه شده  برداشته است؛ کارکنان واحد تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از مهارت و تخصص بالایی در حوزه کاری خود برخوردار هستند و هدف نهایی این واحد جلب رضایت کاربران محصولات ال جی است. یکی از ویژگی های شناخته شده نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در میان کاربران که جزء شاخصه های این مرکز به شمار می روند، کیفیت بالای خدمات نمایندگی ال جی است.

به دلیل حضور کادر فنی متخصص در بخش تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کیفیت کار در این نمایندگی به حداکثر رسیده است. کاربران تنها با یک بار مراجعه، وجود این سطح از کیفیت و حرفه ای گری را تصدیق و تایید می کنند. همچنین همکاران ما تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا علی رغم تعداد بالای مراجعین، سرویس ها و خدمات مورد نیاز را در سریع ترین زمان ممکن به آنها ارائه نمایند. گفتنی است نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی برای تعویض قطعات این دستگاه، از قطعات یدکی اصل و شرکتی استفاده می کند و به این ترتیب، عملکرد محصول را به کیفیت اولیه باز می گرداند.

سوالات متداول کاربران لباسشویی LG

چرا لباس ها در لباسشویی ال جی به خوبی شسته نمی شوند؟

اگر بیشتر از ظرفیت دستگاه لباس به داخل لباسشویی ال جی بیندازید، قطعا لباس های شما به خوبی شسته نخواهد شد.

در مرحله ی بعد مقدار مواد شوینده را بررسی کنید. مواد شوینده باید متناسب با میزان لباسی که داخل ماشین لباسشویی ال جی قرار دارد، ریخته شود.

برای تمیزی بیشتر لباس ها مطابق با جنس لباس ها و میزان کثیفی برنامه ماشین لباسشویی را تنظیم کنید.

روش دیگر برای تمیزی بیشتر لباس ها در لباسشویی ال جی استفاده از کلید + RINSE است. با انتخاب این کلید یک دور به آبکشی لباس ها اضافه می شود که موجب تمیزی بیشتر لباس ها خواهد شد. در بعضی از مدل های لباسشویی ال جی کلید یاد شده، وجود ندارد.

چرا لباسشویی ال جی روشن نمی شود؟

در اولین قدم برای پیدا کردن مشکل روشن نشدن لباسشویی ال جی مطمئن شوید که پریز برق سالم است. به این منظور میتوانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به پریز بزنید تا از سالم بودن پریز اطمینان پیدا کنید.

دوشاخه ی برق لباسشویی LG نباید کج و یا از حالت نرمال خارج شده باشد. بهتر است دوشاخه ی لباسشویی یه صورت مستقیم به برق وصل شود و از سه راهی برای اتصال برق به لباسشویی خودداری کنید.

اگر پس از بررسی موارد بالا همچنان لباسشویی شما روشن نشد، بهتر است تعمیر لباسشویی ال جی را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی آماده ی ارائه ی خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

لباسشویی ال جی تخلیه نمی کند، چه کنم؟

هنگامی که تخلیه ی آب لباسشویی LG با مشکل مواجه شود، پیغام  OEنمایش داده می شود. البته در مدل های قدیمی پیغام NO DRAIN نمایان می شود.

برای حل مشکل تخلیه ی آب ماشین لباسشویی LG فیلتر پمپ تخلیه تعبیه شده در قسمت پایینی دستگاه بررسی کنید. فیلتر پمپ تخلیه را باز کرده و کاملا تمیز کنید. شلنگ تخلیه را چک کنید که پیچ و تاب و یا گرفتگی نداشته باشد. امکان دارد محلی که آب لباسشویی خارج می شود دچار گرفتگی شده باشد. برای نصب شلنگ تخلیه، ارتفاع مجاز یعنی حداقل 60 سانتی متر و حداکثر یک متر رعایت شده باشد. انتهای شلنگ تخلیه به درون فاضلاب را چک کنید، سر شلنگ به آب نرسیده باشد.

در صورتی که مشکل تخلیه لباسشویی ال جی برطرف نشد نیاز به مراجعه تکنسین می‌باشد. تکنسین حرفه ای نمایندگی تعمیرات ال جی از نزدیک‌ ماشین لباسشویی شما را مورد بررسی قرار داده و پس از عیب یابی، مشکل را برطرف می کند.

چرا لباسشویی ال جی آبگیری نمی کند؟

پیغام  IE برای زمانیست که لباسشویی ال جی نتواند آبگیری بکند. البته در مدل های قدیمی پیغام NO INLET نشان دهنده ی عدم آبگیری لباسشویی ال جی است. برای حل این مشکل اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. شیر آب را چک کنید که باز باشد. فشار آب نیز مهم است. اگر فشار آب کم باشد ماشین لباسشویی LG نمیتواند آبگیری کند.
 2. مطمئن شوید شلنگ آب در پشت لباسشویی ال جی پیچ و تاب نداشته باشد که مانع رسیدن آب به دستگاه شود.

ماشین لباسشویی نه اخطار می دهد و نه آبگیری میکند، مشکل از کجاست؟ در این مواقع درب دستگاه را چک کنید که کاملا بسته باشد و کلید start را حتما زده باشید. توجه کنید در صورت انتخاب کلید TIME DELAY ماشین لباسشویی پس از پایان تاخیر زمانی شروع به کار خواهد کرد.

تعمیرات لباسشویی ال جی در کدام موارد ضروری است؟

از جمله مشکلاتی که لباسشویی را درگیر کرده و زمینه ساز تعمیر لباسشویی ال جی می گردد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم روشن شدن چراغ تایمر
 • کار نکردن لباسشویی
 • توقف کار دستگاه پس از پایان آبگیری
 • ورود آب به مخزن لباسشویی در حالت خاموش بودن دستگاه
 • نشت آب در لباسشویی
 • گرم نشدن آب مخزن لباسشویی
 • از کار افتادن موتور لباسشویی پس از اتمام عمل آبگیری
 • عدم تخلیه آب از داخل مخزن لباسشویی
 • لرزش شدید لباسشویی
 • توقف ناگهانی عملکرد لباسشویی در حین کار
 • عدم انجام عمل آبکشی در لباسشویی
 • کار نکردن دور تند لباسشویی

قطعات مورد بررسی در تعمیر لباسشویی ال جی

بدیهی است که هریک از مشکلات ذکر شده، در اثر بروز خرابی در یک یا چند قطعه لباسشویی به وجود می آید. قطعاتی همچون: سیم های برق، پریز برق، کلید قطع و وصل، میکروسوییچ، موتور تایمر، چرخ دنده ها، فیلترهای آب دستگاه، هیدرواستات، شیر مکانیکی دستگاه، لاستیک دور در، مخزن لباسشویی، کاسه نمد، ترموستات، المنت، پلاتین تایمر، تسمه لباسشویی، یاتاقان، بلبرینگ و خازن را می توان به عنوام مهم ترین قطعات مورد تعمیر در لباسشویی معرفی کرد. پس از بروز مشکل در عملکرد دستگاه، تعمیرکار با توجه به نوع اختلال ایجاد شده، در مورد اینکه کدام قطعه معیوب شده حدس هایی می زند.

سپس قطعه مورد نظر کاملا بررسی شده و در صورت اثبات خرابی، مورد تعمیرات تخصصی قرار می گیرد. فراموش نکنید که فارغ از نوع و شدت آسیب به وجود آمده، تعمیر لباسشویی ال جی باید حتما توسط افراد مجرب انجام شود؛ در غیر این صورت نه تنها دستگاه تعمیر نمی شود، بلکه باید منتظر بروز مسائل جدی تر در این محصول بود.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی به منظور ارائه خدمات مربوط به فروش و تعمیر محصولات این کمپانی به کاربران گرامی راه اندازی شده است. این مرکز با دارا بودن سابقه ای درخشان در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود، توانسته در طول سالیان اخیر به اولین انتخاب کاربران تبدیل شود. لازم به ذکر است که مدیریت نمایندگی lg، همواره در جهت کسب رضایت مشتریان تلاش کرده است؛ در همین راستا خدمات انجام شده در این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشد. برای خرید هریک از محصولات ال جی و اطمینان از اورجینال بودن آن، می توانید به مراکز فروش رسمی ایجاد شده توسط این نمایندگی مراجعه نمایید.

یکی از واحدهای اصلی نمایندگی ال جی، به تعمیرات لوازم خانگی ال جی این شرکت اشتغال دارد. در این واحد، تعمیر لباسشویی ال جی و محصولاتی همچون: اسپلیت، یخچال، تلویزیون، ماشین ظرفشویی و … انجام می گردد. لازم به ذکر است که افرادی فرآیند تعمیرات را بر عهده دارند که از تخصص و تجربه لازم در این حوزه برخوردار بوده و خدمات مذکور را با کمترین درصد خطا به کاربران ارائه می دهند. در صورت بروز هرگونه مشکل در محصولات خود می توانید به واحد تعمیر لوازم خانگی ال جی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را به صورت تخصصی دریافت نمایید.

واحدهای تعمیرات ال جی

کارشناسان مجرب حوزه ی تعمیر در واحدهای تعمیرات ال جی به بررسی و تعمیر این محصولات می پردازند. انجام عملیات تعمیر با استفاده از به روزترین ابزار و روش های روز دنیا، خدمات این واحدها را به طرز قابل توجهی ارتقاء داده است. چنانچه لوازم خانگی، کولر و اسپلیت، گوشی و تبلت، دوربین و به طور کلی هریک از محصولات ال جی شما دچار مشکل عملکردی شد، با مراجعه به واحدهای تعمیرات این نمایندگی می توانید از تعمیر تخصصی آنها اطمینان حاصل نموده و شاهد فعالیت مجدد دستگاه خود باشید.

5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.