شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ال جی در ایران است که با همکاری تیمی از زبده ترین کارشناسان این حیطه و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و ترمیم انجام می‌پذیرد. مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان از به‌روزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه می‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛ دلیل این امر پایبندی این مرکز به اصول و قواعدی است که در بسیاری از مراکز دیگر نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی‌گردد.

مهندسان فنی این مرکز به دلیل تسلط بر جدیدترین روشهای تعمیرات تلویزیون ال جی و بهره مندی از بروزترین تجهیزات، قادر به عیب یابی صحیح و رفع تمامی عیوب ایجاد شده تلویزیون های ال جی اعم از عیوب سخت افزاری و نرم افزاری هستند. به دلیل محوریت اصل مشتری مداری در تمامی امور و فعالیت های مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی ، مدیریت این مرکز اهتمام ویژه‌ای در ارائه خدمات تعمیر و ترمیم با قیمت‌های تضمین شدۀ شرکتی و با بالاترین سطح کیفی دارد.

تعمیرات تلویزیون ال جی در محل

یکی از روش های مناسب جهت تعمیر تلویزیون های معیوب ال جی، روش سرویس در محل است. مناسب بودن این سرویس از آن روست که در آن نیازی به جابجایی و حمل مانیتور تلویزیون ال جی نیست. تعمیرکار با حضور در محل اداره، منزل، محل کار و …نسبت به رفع اشکالات پیش آمده در تلویزیون اقدام می‌کند. کارشناسان سرویس در محل نمایندگی ال جی بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و سرویس تلویزیون ال جی در محل انجام شده و نیازی به خارج کردن دستگاه و جابجایی آن نیست. بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند.

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران 

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران توسط نمایندگی lg مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. ساکنین تهران می توانند برای ترمیم هریک از مدل های ال سی دی، ال ای دی و … این برند، به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات تلویزیون مراجعه کنند.

در هریک از این شعب، تجهیزات پیشرفته و مدرن برای تعمیر تلویزیون lg فراهم شده و کاربران شاهد دریافت تخصصی ترین خدمات خواهند بود. شعب واقع در ستارخان، امیرآباد (اکسپرس) پیروزی، فرجام، سعادت آباد و ولیعصر، در خدمات ساکنین تهران هستند.

تعمیر تلویزیون ال جی در کرج

اگر برای تعمیر تلویزیون ال جی در کرج، دنبال یک تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای هستید، نمایندگی پیشه کمک در کنار شماست. مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون در این مرکز حضور دارند و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، مشکلات انواع LCD، LED، پلاسما و … ال جی را عیب یابی و برطرف می کنند. کارشناسان مجرب تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج، شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده اند که نیازی به طی مسیر تا تهران برای تعمیرات تلویزیون خود نداشته باشید.

تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد

خوشبختانه خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در شعبه مشهد پیشه کمک به مشتریان گرامی ارائه می شود. شما می توانید با شماره تماس های اعلام شده تماس بگیرید و در این خصوص راهنمایی شوید. اپراتور آدرس دقیق را به شما اعلام خواهد کرد.

همچنین ابتدا می توانید مشکل دستگاه را شرح دهید تا مشخص شود خدمات لازم در شعبه مشهد ارائه می شوند یا خیر. در صورت مشخص شدن قطعی مشکل از پشت تلفن، هزینه ها هم به شما اعلام می شوند. در غیر این صورت، تکنسین در محل حاضر خواهد شد و پس از بررسی دستگاه به طور مستقیم در مورد روش های تعمیر با شما صحبت خواهد کرد.

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی ، با توجه به نوع و میزان خرابی این دستگاه متفاوت است. اگر قطعاتی همچون پنل یا بک لایت آسیب دیده باشند و نیاز به تعویض آنها باشد، باید مبلغ بالایی برای تعمیر تلویزیون هزینه کنید؛ چون نمونه اورجینال این قطعات گران و کمیاب است. اما در شرایطی که آسیب دیدگی قطعات جزئی باشد، قیمت نهایی تعمیر تلویزیون هم پایین تر است. در مجموع تا عیب یابی دقیق تلویزیون توسط تعمیرکار، نمی توان در مورد هزینه تعمیر آن اظهار نظر دقیق کرد. برای کسب اطلاع در مورد هزینه های عیب یابی، ایاب و ذهاب و … با پیشه کمک تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

برای نور زمینه ی تلویزیون ال سی دی از لامپ های فلورسنت استفاده می شود اما در تلویزیون های ال ای دی از لامپ های کوچک ال ای دی استفاده می کنند. همچنین تلویزیون های ال ای دی از مصرف برق کمتری نسبت به تلوزیون های ال سی دی برخوردار هستند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی به دلیل پیچیدگی های ساختاری آن نیاز است که حتما توسط متخصصان و کارشناسان مجرب انجام شود. متخصصان واحد تعمیرات تلویزیون به دلیل بهره مندی از اطلاعات کامل تعمیراتی می توانند این دستگاه را در مدت زمانی کوتاه تعمیر کنند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی LG

در واحد تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر –عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت ویژه ای دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون ال جی به نمایندگی ال جی مراجعه نمایید. تعمیرات تلویزیون ال جی، بخش بک لایت، در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است.

تعمیر تلویزیون اولد ال جی

تعمیر تلویزیون های اولد، چنانچه مشکل از قطعه ای غیر از پنل باشد معمولاً بدون مشکل انجام می شود. متأسفانه اگر مشخص شود که پنل ایراد دارد، تنها تعویض چاره کار خواهد بود، که به دلیل هزینه بالا به صرفه نیست. در این صورت اگر به مجموعه پیشه کم هم مراجعه کنید، به شما توضیح داده خواهد شد که هزینه آن بسیار نزدیک به تهیه تلویزیون جدید است.

اگر با هر مشکلی در تلویزیون های اولد ال جی خود روبرو شده اید، پیش از نگرانی از بابت هزینه ها، با متخصصان مجموعه تماس بگیرید. گاهی ممکن است مشکل حل شود. برای مثال شاید کابل های HDMI محکم نباشند. اگر می دانید که مشکل به دلیل ضربه یا اعمال فشار زیاد ایجاد شده است، به تکنسین اطلاع دهید. با بررسی دستگاه از نزدیک، روش های موجود برای تعمیر شرح داده خواهند شد.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی مرکزی تعمیرات تلویزیون ال جی برای این محصول خدمات بی نظیری در حوزه تعمیر در نظر گرفته است. هر کاربر می تواند با مراجعه به این مرکز معتبر و استاندارد صفر تا صد خدمات و سرویس های این حوزه را با امنیت بالا دریافت کند. خدمات تعمیر تلویزیون ال جی بسیار گسترده و کاربردی است.

هر نوع مشکل و اختلال در این دستگاه توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و زبده شناسایی و عیب یابی می شود و با کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته ترمیم و تعمیر خواهد شد. اگر به هر دلیلی دستگاه شما نیازمند تعویض قطعه ای باشد، به کمک آرشیوی مجهز از قطعات جانبی اصل و اورجینال، مسیر تعویض پیش گرفته می شود و به طور صد در صد سلامت دستگاه بازگردانده می شود. تمام سرویس های این مرکز همراه با ضمانت نامه های رسمی و کتبی است.

تعمیر برد تیکان تلویزیون ال جی

رنگ تصویر در تلویزیون ال جی به سفیدی یا قرمزی می‎‌زند، تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد؛ بروز این مشکلات در تلویزیون ال جی نشان‌ دهنده خرابی برد تیکان این دستگاه است. نحوه نمایش تصویر در تلویزیون به صورت کلی به این شکل است که مین برد داده‌ها را جهت نمایش در صفحه نمایش تلویزیون به فلت پنل تلویزیون ارسال می‌کند؛ البته قطعه‌ای به نام برد تیکان رابط بین مین برد و فلت پنل تلویزیون است به گونه‌ای که داده‌ها را از مین برد دریافت کرده به پردازش آن‌ها می‌پردازد و درنهایت آن‌ها را به فلت پنل تلویزیون منتقل می‌کند.

بنابراین در صورتی که برد تیکان دچار آسیب‌دیدگی شود نمی‌تواند داده‌ها را پردازش کند و به فلت پنل تلویزیون منتقل کند از این‌رو یا تصویر تلویزیون سفید و قرمز می‌شود یا اینکه به طور کلی تصویر تلویزیون قطع می‌شود. این در حالی است که تلویزیون همچنان صدا دارد. درصورت بروز چنین مشکلاتی در تلویزیون ال جی می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید. تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی برد تیکان تلویزیون ال جی بپردازند و مشکلات آن را به صورت حرفه‌ای برطرف کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

برای تشکیل تصویر در تلویزیون به یک نور پس‌زمینه نیاز داریم که تاثیر بسزایی در کیفیت تصویر تلویزیون می‌گذارد؛ این نور پس زمینه در تلویزیون‌های ال سی دی با استفاده از لامپ‌هایی به نام فلورسنت به وجود می‌آمد اما با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساخت تلویزیون، لامپ‌های ال ای دی جای لامپ‌های فلورسنت را گرفتند از این‌رو تلویزیون‌های ال ای دی وارد بازار شدند که در آن‌ها برای افزایش کیفیت تصویر از لامپ‌های ال ای دی جهت ایجاد نور پس زمینه استفاده شده است. به صفحه‌ای که نگهدارنده لامپ‌های فلورسنت در تلویزیون‌های ال سی دی و نگهدارنده لامپ‌های ال ای دی در تلویزیون‌های ال ای دی است، بک لایت تلویزیون می‌گویند.

بالا بودن ولتاژ لامپ‌ها در ابتدای روشن شدن تلویزیون، جدا شدن لامپ‌ها از روی شاسی بک لایت و استفاده از بالاترین میزان نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون همه از عواملی هستند که موجب خرابی بک لایت تلویزیون  می‌شوند. قطع شدن ناگهانی تصویر تلویزیون، ظاهر شدن لوگوی ال جی و قطع شدن تصویر، تاریک شدن بخشی از تصویر، چشمک زدن تصویر، ایجاد نقاط نورانی و تاریک در تصویر همه از نشانه‌های خرابی بک لایت تلویزیون هستند.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی

چرا تلویزیون ال جی ناگهان خاموش می‌شود؟ چرا تلویزیون ال جی خاموش و روشن می‌شود؟ بروز این مشکلات در تلویزیون ال جی نشان دهنده خرابی برد پاور این دستگاه است. نقش برد پاور در تلویزیون دریافت برق شهری که از نوع AC می‌باشد و تبدیل آن به برق مورد نیاز قطعات و اجزاء تلویزیون که از نوع DC می‌باشد، است؛ با این وجود روشن شدن این دستگاه دوست داشتنی را مدیون برد پاور که به آن منبع تغذیه نیز می‌گویند، هستیم. از آن جایی که وظیفه برد پاور تبدیل برق شهری به برق مورد نیاز برای تلویزیون است ممکن است با نوسانات برقی متعددی مواجه شود که همین عامل نیز موجب خرابی این قطعه و حتی سوختن آن نیز می‌شود.

درصورتی که شما هم با چنین مشکلاتی در تلویزیون خود روبه‌رو شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام شده و به عیب‌یابی تلویزیون ال جی می‌پردازند تا درصورتی که مشکل از برد پاور lg است در صورت امکان آن را تعمیر کنند و در غیر این صورت آن را تعویض کنند.

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی

یکی دیگر از قطعات تلویزیون که خرابی آن نیز می‌تواند موجب خاموش شدن ناگهانی تلویزیون شود، مین برد است؛ بنابراین تنها خرابی برد پاور تلویزیون نیست که موجب خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می‌شود بلکه گاهی اوقات هم خرابی مین برد  موجب بروز این مشکل در تلویزیون می‌شود. مین برد یا برد اصلی یا مادربرد تلویزیون، مهم‌ترین قطعه این دستگاه است چراکه بار پردازش تمامی عملیات‌هایی که بین تمامی اجزاء و قطعات تلویزیون انجام می‌شود روی دوش مین برد تلویزیون است؛ بنابراین بدیهی است که خرابی مین برد تلویزیون موجب متوقف شدن و خاموش شدن ناگهانی این دستگاه شود.

تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی با بررسی و عیب‌یابی دقیق تلویزیون تشخیص خواهند داد که مشکل از برد پاور این دستگاه است یا مین برد آن سپس به تعمیرات تخصصی قطعه معیوب شده می‌پردازند و تلویزیون شما را مانند روز اول بدون هیچ گونه مشکلی در اختیارتان قرار می‌دهند؛ بنابراین درصورت بروز هر گونه مشکلی برای تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

رفع مشکلات تلویزیون LG

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی

تلویزیون روشن می شود ولی بعد از نمایش لوگوی ال جی خاموش می شود؛ اصطلاحا به این حالت reboot می گویند. احتمالا مین برد درگیر اختلالاتی شده است. مسیر رفع این مشکل از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد متغیر است.

تلویزیون ال جی صدا دارد تصویر ندارد

این مشکل در مدل های سری LN و معمولا تی وی های بدون گارانتی و بانه ای ال جی ایجاد می شود. مربوط به بک لایت تلویزیون ال جی است و یک ضعف کارخانه ای است که باید اصلاحاتی روی دستگاه اجرا شود

تلویزیون الجی در حالت HDMI تصویر ندارد

برای رفع این مشکل بد نیست که پیش از هر اقدامی تی وی را ریست نرم افزاری کنید و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید. در نهایت باید از یک مرکز تعمیراتی معتبر کمک بخواهید.

خاموشی ناگهانی تلویزیون ال جی

خاموشی ناگهانی تلویزیون ال جی

مین برد و برد پاور در پیدایش این اختلال نقش دارند. نوسانات برق می توانند علت اصلی بروز چنین اختلالی شوند. در هر دو صورت باید ابتدا از دستگاه عیب یابی دقیقی به عمل آوریم و بعد برای تعمیر مسیر درست را انتخاب و اجرا کنیم.

پاک شدن حافظه تلویزیون الجی

این مشکل در تی وی های رسیور دار بیشتر اتفاق می افتد. به این صورت که بعد از یک بار خاموش و روشن کردن تی وی تمام تنظیمات پاک می شوند و دوباره باید کانال یابی شود. خرابی آی سی حافظه مین برد معمولا دلیل این اختلال است.

سوالات متداول کابران  تعمیر تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی چقدر است؟

قیمت تعمیرات تلویزیون ال جی و دیگر برندها، با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی این دستگاه و قطعات آن متفاوت است. چنانچه مشکل تلویزیون با تعمیر قطعات برطرف شود، هزینه تعمیرات پایین تر از زمانی است که نیاز به تعویض قطعه و استفاده از نمونه جدید باشد. برخی از قطعات ارزان تر هستند و حتی اگر نیاز به تعویض آنها باشد، لازم نیست مبلغ زیادی بابت آنها پرداخت کنید. اما برخی از اجزای تلویزیون قیمت بیشتری دارند و تعمیر و به ویژه تعویض آنها هزینه بر است. تیم تعمیر تلویزیون ال جی در پیشه کمک، دستگاه را با دقت عیب یابی کرد و سپس هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی برآورد می کنند. دقت کنید که احتمال تغییر قیمت اولیه در پایان عملیات تعمیر وجود دارد.

آیا خدمات تعمیر تلویزیون lg گارانتی دارد؟

تمامی خدمات تعمیر تلویزیون ال جی دارای گارانتی معتبر هستند. پیشه کمک به شما این اطمینان را می دهد که قطعات یدکی استفاده شده در تلویزیون شما اورجینال هستند و خدمات ارائه شده در بالاترین سطح کیفی قرار دارند. به موجب گارانتی تعمیرات تلویزیون lg می توانید مشکلات احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنید.

چرا تلویزیون ال جی روشن نمی شود؟

تنها یک تعمیرکار و تکنسین ماهر و مجرب است که می تواند ریشه این اختلال را به درستی تشخیص دهد و آن را رفع کند. اگر موارد پایه و ابتدایی نظیر اتصال به منبع برق، تنظیمات آنتن و اینگونه موارد را بررسی کردید و همچنان مشکل دارید، حتما از واحد تعمیر تلویزیون ال جی درخواست کمک کنید. فرسودگی قطعات اولین و مهمترین علت روشن نشدن تلویزیون ال جی است. ویروسی شدن مین برد در روشن نشدن تلویزیون نیز می تواند دخیل باشد.

وقتی تلویزیون ال جی روشن نمی شود، خراب و نامرغوب بودن کابل hdmi نیز می تواند زمینه ساز این مشکل باشد؛ تنها عیب یابی درست است که کمک می کند تا منشا مشکل به وجود آمده به درستی شناسایی شود و تعمیر از مسیر صحیح پیش گرفته شود. در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته، بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیراتی اجرا می شود.

چرا تلویزیون ال جی خاموش-روشن می شود؟

خاموش-روشن شدن تلویزیون ال جی یکی از اختلالات رایجی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند. وقتی با مشکل خاموش-روشن شدن تلویزیون ال جی مواجه می شویم، نمی توانیم این مشکل را تنها ناشی از یک علت خاص بدانیم. خرابی در قسمت پاور، اختلال در قسمت بک لایت، مواجه شدن با نوسانات برق، خرابی ورودی Hdmi از جمله مواردی هستند که در خاموش-روشن شدن تلویزیون ال جی موثر اند.

در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی برای اطمینان از منشاء ایراد به کمک ابزارآلات و تجهیزات مدرن و پیشرفته عیب یابی دقیقی انجام می شود. پیشنهاد ما این است که همیشه از اتصالات صحیح دستگاه خود مطمئن باشید و بعد سراغ تعمیرات تخصصی تر بروید.

چرا تلویزیون ال جی هارد اکسترنال را نمی شناسد؟

عدم شناسایی هارد اکسترنال در تلویزیون ال جی یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر کاربری با آن روبه رو شود. برای این مشکل دلایل زیادی مطرح است که مرکز تعمیر تلویزیون ال جی به ترتیب آنها را بررسی می کند. ایراد هم می تواند از هارد باشد و هم از خود تلویزیون. در حالت کلی باید بررسی کنید و ببیند که آیا تلویزیون شما از قابلیت اتصال فلش و هارد اکسترنال پشتیبانی می کند یا نه؟

تغییر MBR هارد، توجه به فرمت استاندارد FAT32 و مناسب نبودن پورت می تواند منجر به عدم شناسایی هارد اکسترنال در تلویزیون ال جی شود. باید هر یک از موارد ذکر شده را یکی پس از دیگری بررسی کنید تا در نهایت علت را  شناسایی و بعد رفع کنید.

5/5(5 امتیاز)

4 پاسخ

 1. خسته نباشید
  نصفه صفحه تلویزیون آبی شده و خط های افقی متحرک داره. چرا اینطوری شده. تعمیر میشه؟ هزینه ش چقدر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز، متاسفیم که با این مشکل روبرو شدید،
   این ایرادها معمولاً مربوط به پنل یا برد تلویزیون هستند که برای تشخیص دقیق نیاز به بررسی تکنسین از نزدیک وجود دارد. هزینه ها هم بعد از عیب یابی مشخص و به شما اعلام می شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره 54114-021 تماس بگیرید. همکاران ما شما را در در این خصوص راهنمایی می کنند.

 2. سلام من گوشیم سامسونگه به تلویزیون وصل میکنم با بلوتوث مدام وسطش قطع میش.علتش چیه

  1. سلام دوست عزیز،
   ممکن است هر دو دلایل نرم افزاری و سخت افزاری دخیل باشند. این ایراد باید توسط تکنسین بررسی شود به این منظور به یکی از شعب ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *