شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی

تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی، با توجه به اهمیت این قطعه و تاثیر آن بر عملکرد کلی دستگاه، باید به صورت تخصصی و با دقت بسیار بالایی انجام شود. برد تی کان، قطعه ای است که بین چند قطعه مختلف ارتباط برقرار می کند و به همین دلیل خرابی آن ممکن است مشکلات متعددی را در بخش های مختلف تلویزیون ایجاد کند.

در ادامه این مقاله، نکاتی را در مورد تعمیر برد تیکان تلویزیون به شما ارائه می دهیم تا در صورت خرابی این قطعه، پیش از تشدید مشکل، آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی  در پیشه کمک تماس بگیرید.

تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی در محل و منزل

هزینه تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی

تنها پس از عیب یابی برد تی کان و شناسایی میزان خرابی این قطعه می توان هزینه تعمیر آن را برآورد کرد. در فهرست خدمات تعمیر تلویزیون، تعمیر برد تیکان جزو اقدامات گران قیمت نیست؛ اما نمی توان گفت که هزینه آن پایین است. درواقع هزینه تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی به شدت خرابی این قطعه و نوع آسیب دیدگی آن بستگی دارد. همچنین اگر این برد قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض داشته باشد، باید قیمت نمونه جدید آن را نیز مد نظر داشته باشید.

دلایل خرابی برد تیکان تلویزیون

برد تی کان هم مثل دیگر قطعات تلویزیون، به دلایل مختلفی آسیب دیده و مشکلاتی را در عملکرد کلی دستگاه ایجاد می کند. آبخوردگی تلویزیون، یکی از مهم ترین دلایل خرابی این قطعه به شمار می رود. همچنین برد تی کان بر اثر نوسانات برق هم آسیب می بیند و حتی ممکن است به طور کلی از کار بیفتد.

در نهایت اگر قطعات دیگر تلویزیون، از جمله برد و … به مدت طولانی ایراد داشته باشند و تعمیر نشوند، روی برد تی کان هم تاثیر گذاشته و بعضا موجب آسیب دیدگی این قطعه می شوند. بهتر است هرچه زودتر اقدام به تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی کنید تا ناچار به صرف هزینه های تعویض این قطعه نشوید.

تعویض برد تیکان تلویزیون ال جی

علائم خرابی برد تی کان تلویزیون ال جی

از کجا باید متوجه شویم که نیاز به تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی است؟ پاسخ این سوال با توجه به مشکلاتی که در عملکرد تلویزیون ایجاد می شوند، متفاوت است. به عنوان مثال اگر نور زمینه یا همان نور بک لایت وجود دارد و تصویر قطع می شود، احتمالا برد Tcon آسیب دیده و نیاز به بررسی آن است.

قطع شدن ناگهانی تصویر، مهم ترین نشانه خرابی این قطعه است و معمولا پس از تعمیر یا تعویض برد تی کان تلویزیون، این مشکل هم برطرف می شود. البته پیش از هر اقدامی، باید مطمئن شوید که ایراد از قطعات دیگر نیست و برد تی کان آسیب دیده است.

تعویض برد تیکان تلویزیون ال جی

تلاش همکاران ما در پیشه کمک، تعمیر برد تی کان تلویزیون ال جی است. با این حال گاهی این قطعه به گونه ای آسیب دیده است که امکان تعمیر آن وجود ندارد. یا ممکن است تعمیر برد تیکان صرفه اقتصادی نداشته باشد و پس از مدت کوتاهی، از کار بیفتد.

کارشناسان تعمیرات تلویزیون در این شرایط اقدام به تعویض برد تی کان تلویزیون ال جی می کنند تا مشکلات عملکردی تلویزیون هم برطرف شوند. ضروری است که قطعه جدید اورجینال باشد تا آسیبی به دیگر قطعات وارد نشده و تلویزیون هم بهترین عملکرد را داشته باشد. 

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *