شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در سطح حرفه ای و تضمین اصالت قطعات، پیشه کمک در کنار شماست. تکنسین های مجرب این مرکز، انواع تلویزیون های سامسونگ را با استفاده از متدهای نوین تعمیراتی، عیب یابی می کنند. سپس اجزای آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و تنظیمات مورد نیاز را انجام می دهند. به این ترتیب تمامی ایرادات تلویزیون برطرف شده و می توانید بدون ایراد از تلویزیون استفاده کنید.

چرا تلویزیون سامسونگ روشن نمی‌شود؟ چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد؟ چرا خطوط عمودی بر روی صفحه تلویزیون سامسونگ نمایش داده می‌شوند؟ این‌ها سوالاتی هستند که اکثر کاربران تلویزیون سامسونگ از خودشان می‌پرسند؛ اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در تلویزیون سامسونگ مواجه شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سامسونگ را در منزل به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی  تلویزیون سامسونگ

نمایندگی  تلویزیون سامسونگ با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون های Samsung هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ  از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون Samsung ، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون SAMSUNG است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

بخشی از دلایل خرابی و به خصوص شکستن تلویزیون ها، ضربه خوردن آنها در حین جابجایی است. ممکن است بر اثر یک بی احتیاطی کوچک، تلویزیون ضربه خورده و مثلا پنل آن بشکند. از طرفی بسیاری از کاربران زمان کافی برای مراجعه حضوری به تعمیرگاه را ندارند و یا نمی توانند تلویزیون را به راحتی جابجا کنند. با تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل، تمامی این محدودیت ها برطرف می شوند.

به این ترتیب، تکنسین به آدرس مورد نظر شما آمده و ضمن استفاده از ابزار مناسب و تجهیزات با کیفیت، اقدامات لازم برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل را انجام می دهد. برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل، با پیشه کمک تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و آدرس و اطلاعات دیگر را دریافت می کنند. سپس تیم تعمیرات به محل مورد نظرتان اعزام شده و عملیات تعمیر تلویزیون  را به شکل حرفه ای انجام می دهند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران کرج و شهرستانها

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

نمایندگی  تلویزیون سامسونگ در تهران شعب متعددی در تهران دارد. شعبه های این دپارتمان تخصصی کلیه ی مناطق مختلف تهران بزرگ را دربرمی گیرد. مهم نیست که شما کجای تهران سکونت دارید، برای دریافت خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ نیازی به تحمل ترافیک های سطح شهر نیست.

فرجام، آزادی، رسالت، امیرآباد، گیشا، سعادت آباد، بهبودی، ستارخان، ونک، تجریش، ولیعصر، بهبودی، میرداماد، پیروزی و سایر مناطق شمالی، غربی، شرقی و جنوبی تهران دارای حداقل یک شعبه ی نزدیک از نمایندگی تعمیر تلویزیون Samsung هستند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

اگر ساکن استان البرز هستید، رفت و آمد در مسیر تهران-کرج را جهت دریافت سرویس های تخصصی نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ فراموش کنید. در هر کجای کلانشهر کرج که باشید، نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ کنار شماست. شعبه ی کرج این مرکز در محدوده ی شاهین ویلا قرار گرفته است.

کیانمهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، طالقانی، هفت تیر، آزادگان، حصارک، ماهدشت و حتی مناطق اطراف کرج تنها چند خیابان با شعبه ی کرج نمایندگی تعمیر تلویزیون Samsung فاصله دارند. طی مدت زمان کوتاهی می توانید برای ترمیم و بازیابی ساختار فنی تلویزیون های سامسونگ و رفع مشکلات احتمالی آن ها به نمایندگی  تلویزیون سامسونگ مراجعه کنید.

هزینه تعمیر تلویزیون Samsung

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ و سایر برندها با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی قطعات این دستگاه متفاوت است. به عنوان مثال اگر پنل آسیب دیده و یا شکسته باشد، باید مبلغ بالایی برای تعویض آن صرف کرد؛ گاهی معادل قیمت یک تلویزیون جدید!

اما اگر قطعه ای مثل برد پاور از کار افتاده و قابل تعمیر باشد، هزینه تعمیرات تلویزیون Samsung کمتر است. برای برآورد دقیق تر قیمت تعمیر تلویزیون سامسونگ، تکنسین ها دستگاه را عیب یابی کرده و بخش های آسیب دیده را شناسایی می کنند. سپس قیمت اولیه را به شما اعلام می کنند؛ البته احتمال افزایش یا کاهش این مبلغ وجود دارد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

برای ثبت درخواست خود در رابطه با تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل کافی است با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرد. در طول تماس اطلاعاتی مانند مدل تلویزیون، علائم اختلال و شرح آن، ثبت آدرس و تلفن ضروری از شما دریافت میشود و با تعیین روز و ساعت مورد نظر درخواست شما ثبت میگردد.

ابزار و تجهیزات  تعمیرات تلویزیون سامسونگ 

تعمیرات تلویزیون سامسونگ با بهره‌مندی از بروزترین ابزارآلات تعمیر و هوشمندانه‌ترین تجهیزات عیب یابی در نمایندگی سامسونگ انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی SAMSUNG به دلیل در اختیار داشتن تمامی امکانات مورد نیاز، موفق به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش و کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان خود گشته اند. در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ امکانات و تجهیزات لازم جهت تعمیر و ترمیم تمامی تلویزیون های معیوب این برند فراهم گشته است.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در نمایندگی تلویزیون سامسونگ  شامل تعمیر  و تعویض قطعات  انواع مدل های تلویزیون سامسونگ می شود. با مشاهده ی علائم خرابی در تلویزیون سامسونگ به سرعت با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با کارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ  بهره  مند شوید.  در این قسمت به شرح  مجزای هر یک از خدمات   تلویزیون سامسونگ  می پردازیم. 

تعویض پنل تلویزیون سامسونگ

نمایش خطوط عمودی بر روی تصویر در تلویزیون سامسونگ و همچنین نمایش نقاط و لکه‌های تیره بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ از نشانه‌های خرابی پنل این دستگاه هستند؛ البته زمانی که خطوط عمودی از اواسط صفحه نمایش تلویزیون تا پایین‌ترین نقطه آن کشیده شده باشند می‌توان گفت که پنل تلویزیون با مشکل روبه‌رو شده است؛ متاسفانه در این حالت امکان تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ  وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ از تخصص بالایی در زمینه تعویض پنل تلویزیون برخوردار هستند از این‌رو درصورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به نمایندگی رسمی سامسونگ بسپارید.

تعمیر مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

اگر سیاه شدن صفحه تلویزیون سامسونگ، به طور ناگهانی، بدون ضربه یا قطع و وصل شدن برق رخ داده باشد، اغلب مشکل نرم افزاری است. منظور از ناگهانی، این است که تا استفاده قبلی مشکلی نبوده اما با روشن کردن مجدد تصویری نمایش داده نمی شود.

به هر دلیلی که با این مشکل روبرو شده اید، می توانید با اپراتورهای پیشه کمک تماس بگیرید، تا راهنمایی شوید. چنانچه مشکل نرم افزاری باشد، امکان راهنمایی مرحله به مرحله پشت تلفن نیز وجود دارد. در صورت سخت افزاری بود، اگر مایل باشید، می توانید از خدمات تکنسین در محل استفاده کنید.  

در بیشتر مواقع، مشکل سیاه شدن صفحه با ریستارت؛ ریست کردن تلویزیون، قطع و وصل مجدد کابل های HDMI، ریست کردن دستگاه های گیرنده متصل به تلویزیون و غیره حل می شود.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون علاوه‌بر خرابی مین برد، خرابی برد پاور این دستگاه است؛ البته خرابی برد پاور نشانه‌های دیگری هم مانند: دیر روشن شدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون و متوقف شدن بر روی چراغ پاور را به همراه دارد.

به برد پاور تلویزیون، منبع تغذیه نیز گفته می‌شود که وظیفه تامین برق مورد نیاز برای روشن شدن تلویزیون را برعهده دارد؛ به گونه‌ای که برق شهری را دریافت کرده و به برق مورد نیاز برای اجزاء و قطعات تلویزیون تبدیل می‌کند؛ با این وجود امکان دارد که این قطعه با نوسانات برق روبه‌رو شده و دچار آسیب‌دیدگی شود؛ البته جای نگرانی نیست چراکه یکی دیگر از تخصص‌های تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر منبع تغذیه تلویزیون سامسونگ است؛ از این‌رو درصورتی که با مشکلات مذکور در این دستگاه روبه‌رو شدید با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت تعمیرات تخصصی این دستگاه به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

رفع خرابی اسپیکر تلویزیون سامسونگ

اگر صدای تلویزیون سامسونگ قطع شده است، ابتدا به سراغ بررسی کابل های سیستم بروید. خوشبختانه معمولا قطعی صدای تلویزیون به تعمیرات خاصی نیاز نخواهد داشت. در اکثر اوقات یک کابل از کار افتاده  موجب عدم حضور صدای تلویزیون است. البته در مواردی احتمال دارد خرابی مین برد نیز با قطع شدن صدای تلویزیون آغاز گردد. به هر حال اگر از سلامت کابل های استفاده شده اطمینان دارید، تنظیمات صدای سیستم را چک کنید.

پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکل قطعی صدای تلویزیون، تنظیمات بخش صدا را ریست کرده و از حالت Default استفاده کنید. تمیز کردن بلندگوهای تلویزیون هم راهکار ساده ای برای رفع خرابی اسپیکر تلویزیون است. اما اگر پس از انجام این کار همچنان شاهد قطعی صدا هستید، ممکن است با خرابی اسپیکر تلویزیون سامسونگ مواجه باشید. نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ می تواند طی مدت زمان کوتاهی اختلالات اسپیکر را برطرف سازد. خاطر نشان می نماییم که اگر تعویض اسپیکر ضرورت باشد؛ به طور حتم از نمونه ی اورجینال سازگار با مدل دستگاه استفاده خواهد شد.

تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ

فلت بخش مهمی از پنل تلویزیون های سامسونگ و یا سایر برندهای موجود در بازار است. ظرافت ساختاری فلت، مبحث تعمیر آن را با معیارهای استاندارد خاصی همراه می کند. اصلی ترین علت خرابی فلت، بی احتیاطی کاربر و بروز مشکل آبخوردگی است. نفوذ مایعات باعث اتصالی پین های مخصوص فلت می شوند. این پین ها درست در زیر قاب جلویی تلویزیون قرار دارند و به سرعت در اثر رطوبت واکنش نشان می دهند.

اگر میزان خرابی فلت در پین های جلویی خلاصه شود، پروسه ی تعمیر با بخش آبخورده به اتمام می رسد. اما زمانی که آبخوردگی تلویزیون موجب سوختن پردازنده ی داخلی فلت باشد، راهی جز تعویض کلی فلت باقی نخواهد ماند. از این رو باید در تمیز کردن صفحه ی ال سی دی تلویزیون دقت بسیاری داشته باشید. هیچ گاه به طور مستقیم محلول های ضدعفونی کننده را به پنل اسپری نکنید. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ کارایی فلت را در بالاترین سطح کیفی ممکن برطرف خواهد کرد. کافی است با ما تماس بگیرید.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ و روشن نشدن آن یکی از دلایل خرابی مهم‌ترین قطعه این دستگاه یعنی مین برد تلویزیون سامسونگ است. بار پردازش تمامی داده‌ها و اطلاعات و ارسال آن‌ها به قطعات تلویزیون روی دوش مین برد است برای مثال مین برد جهت نمایش تصویر در تلویزیون، تصویر را به بردی به نام برد تیکان ارسال کرده و برد تیکان نیز پس از پردازش نهایی تصویر آن را به برد فلت پنل تلویزیون جهت نمایش ارسال می‌کند؛ با تمامی این‌ها بدیهی است که درصورت خرابی مین برد تلویزیون تمامی پردازش‌هایی که جهت پخش تصویر و صدا در این دستگاه انجام می‌شود، متوقف شده و این دستگاه ناگهان خاموش شود.

اگر شما هم با چنین مشکلی در تلویزیون سامسونگ مواجه شده‌اید بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ بسپارید چراکه تکنسین‌های این مرکز مهارت ویژه‌ای در زمینه عیب‌یابی و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ دارند.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد؟ یکی از پر تکرارترین سوالاتی که از سوی کاربران تلویزیون سامسونگ مطرح می‌شود، همین پرسش است؛ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یکی از مهم‌ترین دلایلی که موجب بروز چنین مشکلی در تلویزیون سامسونگ می‌شود، خرابی بک لایت تلویزیون است.

همانطور که می‌دانید در تلویزیون‌های ال سی دی برای روشنایی تصویر و ایجاد نور پس زمینه از لامپ‌های فلورسنت و در تلویزیون‌های ال ای دی از لامپ‌های ال ای دی استفاده شده است؛ به محفظه‌ای که نگهدارنده لامپ‌های ال سی دی در تلویزیون ال سی دی و لامپ‌های ال ای دی در تلویزیون ال ای دی است، بک لایت تلویزیون گفته می‌شود. مهم‌ترین نشانه‌هایی که موجب خرابی بک لایت تلویزیون می‌شود شامل: استفاده طولانی مدت از تلویزیون، افزایش نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون و استفاده از قطعات بی‌کیفیت می‌باشند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون samsung در کرج

قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلاتی که تعمیر تلویزیون سامسونگ را به همراه دارد، قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون است. در اصطلاح فنی به این مشکل پرش تصویر گفته می شود. پرش تصویر ممکن است به ندرت اتفاق بیفتد و یا اینکه هر بار بلافاصله پس از روشن کردن تلویزیون روی دهد. این مشکل می تواند به دلیل خرابی مین برد، پنل و یا فلت تلویزیون باشد.

تجربه نشان داده که در اغلب مواقع علت بروز این مشکل خرابی فلت و یا پارگی آن بوده است. فلت، کابل انتقال تصویر از مین برد به پنل است. در صورتی که کابل، زدگی و اتصالی داشته باشد، تصویر مدام قطع و وصل می شود. البته همانطور که گفته شد خرابی در مین برد و پنل تلویزیون نیز می تواند چنین مشکلی را به وجود آورد. کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ، با عیب یابی دقیق دستگاه، مشکل اصلی را شناسایی و برطرف می کنند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ، در نمایندگی رسمی این شرکت انجام شده و کاربران می توانند از درستی و کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشند. ال ای دی ها به حدی ظرافت ساختاری دارند که بروز کوچکترین مشکل یا خطا در روند تعمیرات آنها، می تواند منجر به بروز مشکلات جبران ناپذیری شود. برخی از قطعات تلویزیون همچون پنل یا بک لایت، بسیار ظریف و حساس هستند. به همین دلیل تعمیرات آنها نیاز به ظرافت بسیار بالایی داشته و ریسک بالایی را به دنبال دارد. به همین منظور اغلب تعمیرکاران، تعویض این قطعات را به تعمیر آنها ترجیح می دهند. گاهی هم پیش می آید که شدت آسیب بالا بوده و تنها با تعویض قطعات معیوب می توان عملکرد تلویزیون را به حالت عادی باز گرداند.

تعویض قطعات تلویزیون ال ای دی سامسونگ، باید با مهارت ویژه ای انجام شود که این مهارت، تنها در اختیار تکنسین های کار آزموده و مجرب می باشد. همچنین بسیار مهم است که برای تعویض قطعات این محصول، از قطعات یدکی اورجینال استفاده شود. در غیر این صورت، تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ با مشکلات جدی روبرو شده هم کاربران هم تعمیرکاران را به دردسر می اندازد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی samsung

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در واحد تعمیرات لوازم صوتی و تصویری SAMSUNG با استفاده از تجهیزات برتر انجام می شود. از آنجایی که پیدایش خرابی و مشکلات احتمالی در وسایل برقی اجتناب ناپذیر است، به هر میزان که استفاده و استقبال از یک وسیله بیشتر باشد، متعاقبا موارد بیشتری نیز برای تعمیرات و رفع اِشکال مراجعه خواهند کرد.

تعمیرات تلویزیون LCD سامسونگ و رفع اختلالات و خرابی های ایجاد شده در این دستگاه ادعای بسیاری از مراکز است، غافل از اینکه این کار به دانش و تجربه تخصصی نیاز دارد و باید به دست کارشناسانی انجام شود که ضمن آشنایی با پیشرفته ‌ترین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا ، دانش فنی مورد نیاز را برای تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ را داشته باشند. در واحد تعمیراتLCD سامسونگ گلچینی از بهترین و مطرح ترین اساتید حوزه تعمیر و ترمیم تلویزیون ال سی را دعوت به همکاری کرده ایم که هر کدام سابقه ای طولانی و طلایی در این حوزه اختصاصی دارند.

آیا تعمیرات تلویزیون سامسونگ گارانتی دارد؟

بله! تمامی خدمات و سرویس های تعمیر تلویزیون سامسونگ در پیشه کمک، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. این مسئله نشان دهنده اصالت قطعات است و بیان می کند که کیفیت اقدامات انجام شده، در بالاترین سطح قرار دارد. بسته به مورد تعمیراتی، شما مدت زمان مشخصی فرصت دارید تا هرگونه خطا و اشتباه را به صورت رسمی پیگیری کنید.

چرا تلویزیون سامسونگ صدا ندارد؟

مسئول صدا در تلویزیون ها قطعه ای به نام مین برد است. اگر مین برد به هر دلیلی درست کار نکند یا کانکتور صدای آن از کار بیفتد، ممکن است صدای تلویزیون قطع شود. البته احتمال خرابی بلندگو یا قطعات داخلی آن هم وجود دارد. یعنی ممکن است مین برد سالم باشد و بلندگو خراب شده باشد. برای رفع مشکل صدا نداشتن تلویزیون سامسونگ، باید دستگاه توسط یک تعمیرکار مجرب بررسی و عیب یابی شود تا مشخص گردد که ایراد از مین برد است یا بلندگو. سپس با تعمیر یا تعویض برد و تعمیر اسپیکر و مدارهای آسیب دیده، مشکل حل می شود.  

دلیل سیگنال نداشتن تلویزیون سامسونگ چیست؟

عوامل مختلفی در کیفیت سیگنال دهی تلویزیون تاثیرگذار هستند. اگر آنتن تلویزیون کیفیت لازم را نداشته باشد یا ارتفاع و محل نصب آن مناسب نباشد، ممکن است سیگنال تلویزیون قطع و وصل یا به طور کامل قطع شود. همچنین اگر مانعی در مسیر ارسال و دریافت سیگنال ها وجود داشته باشد، سیگنال دهی دچار ایراد می شود. برای رفع مشکل سیگنال نداشتن تلویزیون سامسونگ، باید همه این موارد را بررسی و اصلاح کنید. گاهی ممکن است ایراد از قطعات داخلی تلویزیون مثل تیونر (در مدلهای دارای گیرنده دیجیتال داخلی) باشد که در این صورت، نیاز به عیب یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی است.  

 

تلویزیون سامسونگ من برخی از ورودی‌ها را نمی شناسد. چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم؟

تلویزیون های سامسونگ دارای انواع ورودی ها اعم از HDMI، USB و پورت خروجی صدا هستند. اگر دستگاه هایی مثل هارد، هدفون های سیمی، لپ تاپ، دستگاه های گیرنده و غیره را متصل می کنید، اما چیزی نمایش داده نمی شود، احتمالاً ایراد از پورت ها است. البته گاهی هم مشکل در برد پاور باعث چنین ایرادی می شود. در وهله اول مطمئن شود دستگاهی که متصل کرده اید و کابل های آن سالم باشد. سپس اگر ایراد پا بر جا بود، باید پورت های تلویزیون و بردهای آن بررسی شود.

تصویر تلویزیون سامسونگ من واضح نیست و با مشکلات رزولوشن روبرو است. چگونه می توانم این مشکل را برطرف کنم؟

برای رفع این مشکل، مطمئن شوید که تنظیمات رزولوشن، ابعاد و رنگ و نور تصویر به درستی تنظیم شده باشد. سپس اگر دستگاهی به تلویزیون متصل است آن را قطع کرده و مجدد وصل کنید. چنین ایرادی اغلب سخت افزاری نیست. اگر خودتان نتوانستید مشکل را حل کنید می توانید با ما در پیشه کمک تماس گرفته و از تکنسین بخواهید دستگاه شما را بررسی کنید.

صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ من تار است یا دارای خطوط عمودی و افقی است. چگونه این مشکل را حل کنم؟

متأسفانه چنین نشانه هایی به معنی ایراد در پنل، صفحه نمایش و برد تیکان تلویزیون هستند. این ایرادات سخت افزاری هستند و رفع آن ها نیاز به تخصص تعمیر تلویزیون سامسونگ دارد. توصیه می کنیم با مشاهده خطوط و تاری تصویر، تلویزیون را خاموش کنید تا زمانی که تکنسین به محل برسد.

تعویض قطعات تلویزیون سامسونگ در منزل

کارشناسانی که از طرف نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ به منزل مشتری اعزام میشوند، بنا به گزارش و اختلال پیش آمده آرشیوی از تمامی تجهیزات و قطعات مورد نیاز را به همراه خواهند داشت، تا در صورت نیاز از قطعات اورجینال استفاده شود.  همین امر موجب سرعت بخشیدن به روند تعمیر شده و هیچ گونه محدودیتی برای سرویس در محل ایجاد نمیکند.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ و دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در ایران با تکیه بر تلاش و پشتکار نیروی انسانی خویش سال هاست که توانسته است با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات رضایت بیش از پیش کاربران سامسونگ را کسب نماید و خود را به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر تولیدات سامسونگ مطرح نماید. نمایندگی سامسونگ در ایران علاوه بر بهره گیری از برترین متخصصین، پیشرفته ترین تجهیزات را نیز در فرآیندهای تعمیرات سامسونگ به کار گرفته است و از این راهرو توانسته است پیشروترین مرکز در ارائه خدمات گردد.

متخصصان نمایندگی سامسونگ، همواره مطابق با دانش روز به تعمیرات سامسونگ پرداخته و از برترین فنآوری های روز در تعمیرات سامسونگ بهره گرفته اند. لازم به ذکر است متخصصین نمایندگی سامسونگ در ایران قادر به تعمیر مواردی هستند که توسط برخی از مراکز، غیرقابل تعمیر اعلام می گردند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با واحدهای تعمیرات سامسونگ آشنا شوید.

اخبار تلویزیون سامسونگ و دیگر خبرها

تعمیرات سامسونگ در حالِ حاضر به دلیل گستردگی محصولاتِ این شرکت و تنوع در تکنولوژی‌های به کار رفته در هریک از این محصولات، نیازمند حضور کارشناسانی زبده و مهندسانی مجرب در امر تعمیر است. مهندسان و کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات سامسونگ با دارا بودن سالها تجربه در حوزه تعمیرات سامسونگ قادر به تعمیر و ترمیم تمامی دستگاه‌های معیوب و ناقص سامسونگ و رفع اختلالات ایجاد شده در آنها می باشند.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت خرابی دستگاه خویش با مراجعه به مرکز تعمیرات سامسونگ تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید. برخی از پارامترهای جاری در این مرکز عبارتند از :

 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی در حین تعمیرات سامسونگ
 • همکاری با تیمی از زبده ترین و خبره ترین مهندسان تعمیرات سامسونگ
 • پایبندی به اصول مشتری مداری
 • دریافت هزینه های دستمزد بر اساس نرخنامه های مصوب ارائه شده از سوی شرکت
 • کسب اجازه از صاحب کالا پیش از اقدام به تعویض قطعات
 • آگاه سازی مشتری از اختلال پیش آمده در دستگاه و عملیات مورد نیاز جهت تعمیر آن
 • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تشخیص
 • انجام تخصصی ترین خدمات تعمیرات سامسونگ
 • سرعت بالا در ارایه‌ی خدمات و تعمیرات سامسونگ
 • انجام کلیه‌ی تعمیرات سامسونگ با ضمانت و گارانتی

مقالات تلویزیون سامسونگ و دیگر مقالات

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ قادر به تعمیر و تعویض تمامی قطعات تلویزیون‌های پلاسما سامسونگ، تلویزیون اس یو اچ دی سامسونگ، تلویزیون ال ای دی سامسونگ، ال سی دی سامسونگ و تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هستند. نکته شایان ذکر درباره تعمیرات تلویزیون سامسونگ آن است که در حین عملیات تعمیر ممکن است کارشناسان مربوطه ناچار به تعویض قطعاتی از دستگاه معیوب گردند، که در این میان تعویض قطعۀ معیوب با یک قطعۀ اصل و اورجینال بسیار حائز اهمیت است. دلیل این امر نیز آن است که اگر قطعۀ معیوب با مشابه اصل و اورجینال تعویض نگردد در دراز مدت سبب استهلاک سایر قطعات دستگاه خواهد شد و کیفیت عملکرد آن را کاهش خواهد داد.

به منظور پیشگیری از بکارگیری قطعات فیک و تقلبی در حین تعمیرات تلویزیون سامسونگ مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد بسیار ضروری و حائز اهمیت است زیرا مراکز مجازی نظیر مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ بهره مند از آرشیوی از قطعات اصل و اورجینال هستند تا در زمان نیاز و ضرورت از آنها استفاده شود لیکن مراکز غیرمجاز سهمی از این آرشیو ندارند و ناچار به استفاده از قطعات فیک و تقلبی در حین تعمیرات هستند. شما کاربران گرامی می توانید برخی از اطلاعات مرتبط با تعمیرات تلویزیون سامسونگ و دیگر دستگاه های این برند را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید. مقالات ارائه شده در این بخش محدود به تلویزیون سامسونگ نبوده و دیگر دستگاه ها را شامل می گردند.

سوالات متداول تعمیرات تلویزیون سامسونگ

به یقین شما نیز با این اصل موافق هستید که صرف حضور کارشناسان تعمیرات تلویزیون سامسونگ در یک مرکز نمی تواند ضامن ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گردد و آنچه که در این میان مکمل حضور کارشناسان خواهد بود وجود تجهیزات و ابزارآلات تخصصی است. ابزاری تخصصی که امکان پیشبرد در عملیات تعمیر و کنترل سیستم‌ها را برای کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ فراهم سازد.

مدیریت مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ با علم به تمامی موارد مذکور مجموعه‌ای از تخصصی ترین ابزارآلات تعمیر را در اختیار کارشناسان خود نهاده و با تلفیق این دو بخش – یعنی کارشناسان متخصص و ابزارآلات پیشرفته – موفق به رفع تمامی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون های سامسونگ گشته است. ابزار و تجهیزات به کار گرفته شده در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ – پس از طی دوره‌های تخصصی و کسب مجوزهای لازم – از سوی شرکت سامسونگ در اختیار کارشناسان این مرکز قرار داده شده است. برای دریافتِ راهنمایی‌های مورد نیاز و بهره‌مندیِ از مشاوره‌های مهندسان این مرکز، از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. بخش سوالات متداول تعمیرات سامسونگ نیز آماده پاسخگویی به پرسش های کاربران عزیز میباشد.

5/5(16 امتیاز)

14 پاسخ

  1. سلام کاربر گرامی. فروش پنل شامل خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ نمیباشد.

  1. نه متاسفانه تلویزیون های سامسونگ قدیمی خدمات نداریم

 1. سلام من پسرم با اسباب بازی زد به صفحه تلویزیون و خطی افتاد وسط تلویزیون چیکار کنم درست بشه؟

  1. سلام دوست عزیز. دستگاه شما باید توسط تکنسین های تعمیر تلویزیون samsung عیب یابی شود.

 2. سلام تلویزیون ما چند روزه صداره داره ولی تصویر بالا نمیاد
  مشکلش چیه؟

  1. سلام دوست عزیز. تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد این مشکل به دلیل خرابی بک لایت تلویزیون می باشد و باید توسط تکنسین های تعمیر تلویزیون سامسونگ بررسی و عیب یابی شود. با شماره 02154114 تماس بگیرید .

 3. سلام وقتتون بخیر صفحه تلوزیون رنگش آبی شده مشکل از چی میتونه باشه؟

  1. یکی از دلایل آبی شدن رنگ تلویزیون بخاطر تنظیم نادرست بک لایت یا همان نور پس زمینه می باشد. جهت بهره مندی از خدمات و مشاوره رایگان با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده و از طریق شماره های موجود با ما تماس بگیرید.

 4. ال سی دی سامسونگ دارم مدلش 32C455 همش خاموش و روشن میشه، خراب شده؟ میشه درستش کرد؟

  1. سلام دوست عزیز. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکنسین های تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. 02154114

 5. سلام تلویزیون سامسونگ ما یه لکه سیاه روی صفحش افتاده.علتش چیه؟تعمیر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز. افتادن لکه سیاه روی تلویزیون به دلیل معیوب شدن و ایراد در پیکسل ها. خرابی پنل. خرابی قسمت بک لایت و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *