شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر باتری موبایل سامسونگ

باتری موبایل سامسونگ از آن دست قطعاتی است که به دلیل فعالیت های مکرر احتمال خرابی و آسیب در آن زیاد است. عمده اشکال پیش آمده در این قطعه از دست دادن توانایی حفظ طولانی مدت شارژ دستگاه است. در چنین شرایطی، علی‌رغم آنکه باتری دستگاه، بصورت صد در صدی شارژ می شود، اما با گذشت مدت زمانی اندک، این شارژ تخلیه شده و دستگاه خاموش می شود. در چنین شرایطی دو راه پیش پای کاربر وجود دارد. یک آنکه در صورت امکان، باتری دستگاه را با برخی روشهای سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر کند و دو آنکه، نسبت به تعویض باتری موبایل سامسونگ اقدام نماید.

در صورتی که روش انتخاب شده، تعویض باتری موبایل سامسونگ باشد، بهتر است در این کار از نمونه اورجینال و شرکتی استفاده شود. اگر شما نیز از کاربران گوشی های سامسونگ هستید و در حال حاضر اشکالاتی در باتری دستگاه مورد استفاده تان بوجود آمده است می توانید پس از مراجعه به مرکز  تعمیرات گوشی سامسونگ  و حضور در پارت تخصصی تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه را مرتفع سازید.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ در این مرکز صرفاً مرتبط با بخش سخت افزاری دستگاه نیست و کاربران گرامی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ برخی اطلاعات نرم افزاری و فنی مرتبط را جهت نگهداری هر چه بهتر کسب نمایید.

تعمیر باتری موبایل سامسونگ

نحوه تعمیر باتری موبایل سامسونگ

روش نخستی که شما کاربران گرامی می توانید جهت تعمیر باتری موبایل سامسونگ خود بکار ببرید شارژ و دی‌شارژ کردن باتری است. اگر باتری لیتیوم یونی تلفن همراه نمی‌تواند شارژش را به خوبی نگه‌دارد و به سرعت خالی می‌کند، شاید شما بتوانید با یک شارژ و دی شارژ کامل این مشکل را برطرف کنید.

برای این کار لازم است یک بار شارژ باتری موبایل را به طور کامل خالی کنید و سپس آن را حداقل تا ۴۸ ساعت به شارژ، متصل نگه دارید. توصیه می‌شود که حداقل ۱ بار در ماه، این عمل را برای باتری لیتیوم یونی محصول الکتریکی‌تان انجام دهید. در صورت نیاز به مشاوره های بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ تماس بگیرید.

در صورتی که باتری موبایل شما شارژ نمی شود باتری را از موبایل سامسونگ جدا کنید. در این جداسازی به قطب مثبت و منفی باتری دقت کنید. یک سیم USB بلا‌استفاده را انتخاب کرده و سر کوچک‌تر آن ( که اکثرا روی آن، B ذکر شده است) را قطع نمایید. حالا باید بتوان یک سیم قرمز (قطب مثبت) و یک سیم سیاه (قطب منفی) را مشاهده نمود.

سپس سر بزرگ‌تر سیم USB را به لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود متصل نمایید؛ سیم قرمز را به قطب مثبت و سیم سیاه را به قطب منفی باتری موبایل خود وصل کنید. با این کار احتمالا، باتری شروع به شارژ شدن کند. (این کار نیاز به دقت و مهارت بالا دارد و انجام آن توسط کاربر توصیه نمی شود). بهتر است خدمات مرتبط با این بخش را با مراجعه به مرکز تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ دریافت نمایید.

تعویض باتری موبایل سامسونگ

نیاز به تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ عمدتاً به دلیل عدم توجه به نکات ذکر شده جهت استفاده صحیح از این دستگاه اتفاق می افتد. بنابراین بهتر است توصیه های ذکر شده از سوی کارشناسان در ارتباط با شیوه کار با این دستگاه شارژ باتری، میزان شارژ باتری، زمان شارژ باتری و مواردی از این دست- را جدی بگیرد.

در هر حال، گاه در اثر برخی رویدادهای پیش بینی ناپذیر و یا بی احتیاطی های کاربران، باتری موبایل سامسونگ آسیب دیده و بخش اعظم آن از کار می افتد. از آنجایی که باتری در موبایل، تأمین‌کننده انرژی مورد نیاز است، در صورت خرابی، دستگاه عملاً بی‌استفاده شده و کاربر ناچار است در اسرع وقت جهت تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ اقدام کند.

خوشبختانه در ارتباط با این خرابی، امکان تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ وجود دارد و دستگاه می تواند پس از تعمیر به حالت اولیه بازگردد. اگر باتری موبایل شما نیز دچار اختلال در عملکرد گشته است، می توانید به مرکز تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ، پارت تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ مراجعه کرده و باتری دستگاه خویش را تعویض نمایید. در این تعویض تلاش می شود تا از باتری های باکیفیت شرکتی که دارای عملکرد مناسبی هستند استفاده شود. تعویض باتری موبایل سامسونگ در این مرکز صرفاً پس از طی مراحل عیب یابی دستگاه و تأیید خرابی آن انجام می پذیرد.

عیب یابی برای تعمیر یا تعویض باتری گوشی سامسونگ

باتری‌ها دوام مادام‌العمر ندارند و پس از گذشت عمر مفیدشان، برای نگه داشتن شارژ دچار مشکل می‌شوند. اگر عمر باتری شما بیش از ۲ سال است و در حال حاضر برای شارژ دستگاه با مشکل مواجه شده است، احتمال نزدیک شدن به پایان عمر آن وجود دارد.

برخی از باتری‌های معیوب به راحتی قابل تشخیص هستند زیرا متورم می‌شوند و یا مایعی از آن‌ها نشت می‌کند. اگر علائمی از این قبیل در ظاهر دستگاه مشخص نیست کاور پشت گوشی خود را برداشته و باتری را از نزدیک بررسی کنید.

اگر نمی‌توانید باتری دستگاه را از آن جدا کنید می‌توانید دستگاه را به پشت بر روی سطحی صاف قرار دهید و آن را بچرخانید. این کار به شما کمک می کند تا در صورت وجود برآمدگی آنرا تشخیص دهید زیرا برآمدگی دستگاه مانع از چرخش صحیح آن خواهد شد. در صورت شک داشتن به متورم بودن و یا نشت باتری، به یک تعمیرگاه مجاز موبایل سامسونگ مراجعه کنید و اقدام به تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ نمایید.

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ با توجه به فروش بالای این محصول در بازارهای داخلی کشور، نیاز بسیاری از کاربران این دستگاه است. تلفن‌های همراه سامسونگ، هر اندازه که هوشمند و با کیفیت باشند، همچون دیگر برندهای موجود در بازار، ممکن است در اثر رویدادهای غیرمترقبه، استهلاک قطعات و…، دچار اختلال در عملکرد گردند.

درست در همین زمان است که پای یک مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ به میان می‌آید و کاربران در جستجوی تعمیرگاهی مجاز و استاندارد جهت رفع نواقص سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در گوشی‌های خود خواهند بود.

شما کاربران گرامی می توانید با مشاهده هر گونه اختلال و ناکارآمدی در دستگاه های خویش به نمایندگی سامسونگ مراجعه کرده و با حضور در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ تخصصی ترین خدمات مرتبط با سرویس، بهسازی، ترمیم و ارتقاء این محصول از جمله تعمیر یا تعویض باتری موبایل سامسونگ را دریافت نمایید.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی سامسونگ  در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش کاربران سامسونگ را کسب نماید.

با توجه به پیشروی های مداوم این کمپانی و حضور طرفداران بیشمار و پروپاقرص محصولات سامسونگ در درون کشور، کارشناسان نمایندگی سامسونگ در ایران تمامی توان خویش را به کار بسته اند تا ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشند.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سامسونگ در ایران تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های سامسونگ را دریافت دارید. حوزه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ در ایران فروش و به ویژه تعمیر تولیدات سامسونگ نظیر موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… است. واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی می شوند.

5/5(2 امتیاز)