شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

تعمیرات لنوو

تعمیرات لنوو با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن، به مشتریان و مشترکان لنوو ارائه دارد.چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار برخورداری از به‌روزترین تجهیزات تعمیر، سبب گشته تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لنوو گردند.

در حوزه «تعمیرات لنوو» تمرکز عمده‌ی متخصصان این واحد بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبی است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌اند و کیفیت نخستین خویش را از دست داده اند. دارندگان چنین دستگاه هایی می توانند با حضور در مرکز تعمیرات لنوو شاهد رفع تمامی اشکالات ایجاد شده در دستگاه های خویش باشند.تعمیرات در این مرکز به نحوی است که امکان بازگشت این عیوب به حداقل میزان ممکن رسیده باشد. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو در ایران می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.

نمایندگی تعمیرات لنوو

نماینگی تعمیرات لنوو ، با هدف ترمیم محصولات این شرکت به صورت تخصصی و ارائه ی خدمات با کیفیت تر به کاربران راه اندازی شده اند. هریک از این واحدها به محصول خاصی اختصاص یافته و متناسب با نوع محصول، به پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات مورد نیاز نیز مجهز شده است. همچنین به دلیل نظارت مستقیم کارشناسان ارشد بر فرآیند عیب یابی و تعمیرات لنوو، شاهد خدمات کامل و بی نقص در این حوزه هستیم. کاربران هریک از انواع لپ تاپ، تبلت، گوشی، پروژکتور، آل این وان و … لنوو، می توانند به این واحدها مراجعه کرده و محصول مورد نظرشان را به شکل حرفه ای ترمیم نمایند. همکاران ما خود را متعهد می دانند که ضمن تعمیر تخصصی محصولات لنوو ، رضایت کاربران محترم را جلب نموده و به این ترتیب، در مسیر تحقق اهداف مشتری مداری گام بردارند.

نمایندگی لنوو و واحدهای تخصصی تعمیرات لنوو

نمایندگی لنوو با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن، به مشتریان و مشترکان لنوو ارائه دارد.

کارشناسان امر توصیه می کنند که کاربران دستگاه های لنوو، پیش از تحویل دستگاه خویش به هریک از مراکز تعمیرات، از مجاز و استاندارد بودن مرکز مربوطه و خدمات ارائه شده در آن اطمینان حاصل نمایند. این هشدار از آن‌روست که گزارش‌هایی از سوی صاحبان دستگاه‌ها مبنی بر خرابی دوچندان محصولات پس از تعمیر در مراکز غیرمجاز (اعم از لوازم خانگی، گوشی‌های تلفن‌همراه و …) صورت گرفته است.

بعلاوه مشاهده شده که در بسیاری از مراکز غیرمجاز، قطعات دستگاه‌های لنوو بی‌هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد. به منظور پیشگیری از چنین رویدادهایی، بهتر است در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی، دستگاهِ خود را جهت تعمیر به مراکز مجاز و به ویژه نمایندگی‌ لنوو بسپارید.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی لنوو خدمات تخصصی مرتبط با هر محصول را با مراجعه به پارت تخصصی همان محصول دریافت نمایید. آشنایی شما با واحدهای تخصصی تعمیرات لنوو پیش از مراجعه به نمایندگی لنوو خالی از فایده نخواهد بود. تمامی واحدهای تخصصی تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی لنوو و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز لنوو

نمایندگی لنوو ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بازیابی و بهسازی محصولات شرکتی است که در سال ۱۹۸۴ در چین تأسیس شد و شعبه مرکزی آن در حال حاضر در شهر پکن قرار دارد.

محصولات عرضه ‌شده توسط کمپانی لنوو عبارتند از لپ‌تاپ، تبلت، تلفن همراه، ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، کامپیوترهای سرور، پرینتر، نرم افزارهای مدیریت آی‌تی و لوازم جانبی الکترونیکی. این شرکت با تولید دوربین دیجیتال، موبایل و تجهیزات شبکه محدوده محصولات خود را توسعه بخشیده است.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هرچه بیشتر با محصولات ارائه شده از سوی کمپانی لنوو به بخش زیر مراجعه نمایید. در این بخش جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز لنوو معرفی خواهند گشت.

تعمیرات لنوو و اخبار مرکز تخصصی لنوو

مرکز تعمیرات لنوو کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه اختلال و ایراد ایجاد شده در دستگاه‌ خویش را برطرف سازید و از مراجعه به مراکز دیگر بی نیاز گردید.

این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و گارانتی سرویس های ارائه شده، توانسته است رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی را جلب نماید. مرکز تعمیرات لنوو به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، توانسته است در صدر بیست مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد.

شما کاربران گرامی می توانید برخی از اخبار مرکز تخصصی لنوو را با مراجعه به بخش زیر پیگیری نمایید.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لنوو عبارتند از:

  • ارائه مشاوره‌ های تخصصی و عمومیِ پیش از خرید
  • ارائه خدمات مرتبط با تعمیر محصولات لنوو
  • تعمیر فتوکپی لنوو
  • تعمیر پرینتر لنوو
  • ارائه‌ لوازم و مواد جانبی
  • تعویض قطعات با نمونه‌ ارجینال
  • و دیگر خدمات مربوط به تعمیر و سرویس هریک از محصولات لنوو

نمایندگی لنوو و مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو

هدف نهایی مرکز تعمیرات لنوو ترمیم و تعمیر قطعات و اجزاء گوناگون دستگاه های لنوو است. از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. (در صورت ارائه قطعه از سوی شرکت مبدأ، این قطعه از شرکت تولیدکننده تهیه شده و جایگزین قطعه معیوب می‌گردد).

این امر به منظور پیشگیری از به کاربردن قطعات فِیک و تقلبی در حین تعمیرات لنوو صورت می‌گیرد. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد. این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه ها خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد.

بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات و سرویس لنوو، هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های مجاز و معتبر مراجعه کنید. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو  را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات لنوو و سوالات متداول تعمیرات تخصصی لنوو

شما کاربران گرامی دارنده هریک از محصولات لنوو که هستید می توانید با بروز هر گونه اختلال در دستگاه های خویش به مرکز تعمیرات لنوو مراجعه و تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه خویش را دریافت نمایید.

اختلالات ایجاد شده در دستگاه شما، چه ساده باشند و چه پیچیده، کارشناسان مرکز تعمیرات لنوو اطلاعات ضروری مرتبط با آن را با شما در میان می گذارند و با تأیید شما اقدامات لازم جهت رفع و برطرف سازی آن را آغاز می نمایند. با اتمام تعمیرات، بی شک شما شاهد بازگشت کیفیت اولیه محصول و دستگاه خویش خواهید بود و لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه خواهید کرد.

در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت مرکز تعمیرات لنوو با کارشناسان ما تماس بگیرید تخصصی ترین پاسخ ها و راهنمایی های ممکن را دریافت نمایید. سوالات متداول تعمیرات تخصصی لنوو در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.