شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیرات lenovo

نمایندگی لنوو با تجهیز مجموعه خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر ارائه دهندۀ بالاترین سطح کیفی خدمات در این دو حوزه بوده و توانسته است با تلاش های پیوسته و مداوم کارشناسان برجسته خویش، به عنوان یکی از مراکز پیشرو در حوزه‌های فروش و تعمیر لنوو مطرح گردد. ویژگی قابل توجه نمایندگی لنوو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد.

مرکز تعمیرات Lenovo ظرف مدت زمانی کوتاه به سبب ارائه خدمات تضمینیِ پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، توانسته است اطمینان مشتریان خود را کسب نماید و در صدر مراکز خدمات پس از فروش در قیاس با دیگر همکاران خود قرار گیرد. صبر و حوصله‌‌ کارشناسان مجموعه تعمیرات Lenovo در حینِ کار و ارائه‌ راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است.

ویژگی های مرکز تعمیرات Lenovo

تعمیرات Lenovo  در این مرکز به دست کارشناسان زبدۀ این حوزه و با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات تخصصی تعمیر انجام می‌پذیرد. کارشناسان ما در بخش‌ها و پارت‌های متعدد و با استفاده از ابزار تخصصی، به بررسی کارشناسی هر یک از دستگاه‌های Lenovo پرداخته و پس از عیب‌یابی صحیح هر دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت ترمیم و ریکاوری آن را انجام دهند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات Lenovo، دانشِ اولیه تعمیرات را با حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند و در گام بعدی، مهارت فنی آنان با آزمون‌های متعدد برگزار شده از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است، از این‌رو به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات ترمیم و تعمیر محصولات Lenovo می‌باشند.

اما دستیابی به این سطح از خدمات تنها به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نمی‌باشد؛ جزء دیگر این مجموعه که نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات ایفاء می‌کند، بهره‌مندی این مرکز از تجهیـزات و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی تعمیر است که در اختیار تعمیرکاران این مرکز قرار داده شده است.

واحدهای تعمیرات Lenovo

به موازات تنوع در تولیدات لنوو، خدمات ارائه شده در این مرکز نیز در پارت‌های متعدد ارائه می‌گردد؛ پارت‌های موجود در این مرکز تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با هر محصول را به مشتریان گرامی ارائه می‌دارند و به دلیل تمرکز بر تعمیر تولیدات لنوو شما را از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز می‌سازند. کاربران هر یک از دستگاه های لنوو اعم از تبلت، آل این وان، لپ تاپ و … می‌توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات Lenovo، کالای معیوب خود را به بهترین شکل ممکن و با تخصصی‌ترین ابزاآلات تعمیر نمایند.

تعمیرات انجام شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین ترفندها، بهبود و ارتقاء عملکرد دستگاه های معیوب و بازیابی کیفیت اولیه آنها را سبب گشته است. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار محصولات لنوو و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این دستگاه یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

همانگونه که ذکر شد تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات Lenovo محدود به دستگاهی خاص نیست و شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های مصرفی لنوو به این مجموعه مراجعه و تخصصی ترین خدمات و سرویس های ممکن را دریافت نمایید. واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی می شوند.

گارانتی خدمات در مرکز تعمیرات لنوو

مرکز تعمیرات لنوو متشکل از واحدهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یک دستگاه به کاربران گرامی ارائه می گردد. بنابراین در صورتی که شما نیز کاربر یکی از دستگاه های لنوو هستید و در حال حاضر این دستگاه به دلیل بروز برخی اشکالات نیازمند تعمیر گشته است می توانید با مراجعه تعمیرگاه مجاز لنوو خدمات مرتبط با آنرا دریافت نمایید.

ویژگی قابل توجه مرکز تعمیرات Lenovo ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لنوو را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر گارانتی و ضمانت نموده است. تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات Lenovo پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز خواهد رسید.

کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه، کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. این امر جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی در این مرکز صورت می‌پذیرد.

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لنوو

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مرکزی لنوو منحصر به محصولی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاههای لنوو می توانند با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. مدیریت مرکز تعمیرات Lenovo تأکید ویژه ای بر استفاده از زبده ترین کارشناسان و پیشرفته ترین امکانات در این سیستم دارد تا تمامی عملیات تعمیر با بهترین کیفیت، در کمترین زمان و حتی الامکان تنها با یک بار مراجعه کاربر به انجام رسد. مهندسان و کارشناسان این مجموعه  با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه های لنوو می‌باشند.

کارشناسان مرکز تعمیرات Lenovo طی دوره‌های تخصصی و زیر نظر اساتید مجرب این حوزه، پس از ورود و عرضه‌ هر محصول جدید از این برند به بازار داخلی با ساختار و عملکرد آن آشنا شده و شیوه‌های نوینی را در تعمیر و اصلاح آن آموخته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات لنوو مراجعه به پارت تخصصی مرتبط، از تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید.

تعمیرگاه تخصصی لنوو در حال حاضر توانایی پشتیبانی و ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات آل این وان لنوو، تعمیرات لپ تاپ لنوو، تعمیرات تبلت لنوو و … را داراست و کاربران این محصولات می توانند با مراجعه به این مرکز کلیه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو با تخصیص پارت های مجزا به هر یک از محصولات این برند در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های لنوو را به دارندگان آنها ارائه نماید. دارندگان و صاحبان دستگاه های لنوو می توانند در صورت بروز هر گونه اختلال و اشکال در دستگاه های مورد استفاده شان به مرکز تعمیرات Lenovo مراجعه نمایند و پیشرفته ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی و ترمیم دستگاه های خویش را دریافت نمایند.

کارشناسان نمایندگی Lenovo بخشی از دانش فنی خویش را از طریق آنالیز دستگاه های لنوو و گردآوری اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری آنها کسب نموده اند از همین رو قادر به رفع دشوارترین و پیچیده ترین اشکالات احتمالی در این محصولات هستند.

 اخبار ، مقالات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

امتیاز شما به این نوشته