شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

سرویس کولر-گازی سامسونگ در منزل

سرویس کولر گازی سامسونگ در منزل خدمتی است که از جانب نمایندگی رسمی سامسونگ راه اندازی شده است. با استفاده از سرویس کولرگازی سامسونگ در منزل دیگر نیازی به حمل و نقل های پر خرج برای تعمیر کولرگازی نیست. تعمیر کولر گازی برای کاربران این دستگاه از اهمیت بالایی برخودار است.

هرگونه اختلال در این دستگاه عملکرد آن را مشکل مواجه می کند. با استفاده از سرویس کولر گازی سامسونگ در منزل دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به نمایندگی ندارید. همان طور که می دانید جا به جایی کولر گازی آسیب ها و خطرات بسیاری را برای این دستگاه به دنبال دارد که با استفاده از سرویس کولر گازی سامسونگ در منزل دستگاه شما تحت تاثیر این آسیب ها قرار نخواهد گرفت.

در صورت بروز هرگونه خرابی لازم است برای تعمیرات کولر گازی از نمایندگی رسمی سامسونگ و متخصصان حاضر در آن مجموعه کمک بخواهید. در ادامه به بررسی روش استفاده از سرویس کولرگازی سامسونگ در منزل، مزایای تعمیر در محل کولر گازی سامسونگ و می پردازیم.

خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ در منزل

 • شارژ گاز کولرگازی سامسونگ
 • رفع مشکل عدم کارکرد درست کمپرسور کولرگازی
 • تعویض فیلتر کولرگازی
 • روشن نشدن کولرگازی
 • یخ زدن پنل داخلی یا همان اواپراتور کولرگازی
 • حل مشکل عدم کارکرد ریموت کولرگازی
 • رفع اختلال ریختن آب از کولرگازی
 • خنک نبودن باد کولر گازی
 • بروز صدای ناهنجار از کولرگازی
 • کم سرعت بودن شدت باد کولرگازی
 • اعلام کد خطا به هنگام روشن شدن کولر گازی سامسونگ

روش استفاده از سرویس کولر گازی سامسونگ در منزل

برای استفاده از سرویس در محل کولر گازی سامسونگ می توانید از طریق راه های موجود در وبسایت نمایندگی رسمی سامسونگ با کارشناسان تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان جهت اطلاع از مشکل پیش آمده با شما تماس خواهند گرفت و پس از تایید درخواستتان تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

پس از حضور تعمیرکار در محل عیب یابی از دستگاه شروع شده و پس از عیب یابی دقیق تعمیرات تخصصی بر دستگاه اعمال می شود. بعد از اتمام تعمیرات نیز دستگاه برای شما تست شده و در صورت کارکرد صحیح به شما تحویل داده خواهد شد.

تعمیرات سامسونگ

واحد تعمیرات سامسونگ با بهره مندی از برترین متخصصان و اختصاص واحد های مجزا برای تعمیرات می تواند دستگاه شما را به خوبی تعمیر کند. تمام قطعات مورد استفاده در زمینه ی تعمیرات و همچنین تعویض آن ها دارای ضمانت اورجینال می باشد. دستگاه های معیوب بعد از تعمیرات برای متقاضیان تست شده و کاملا سالم به شما تحویل داده می شود.

بهره مندی این مرکز از به روز ترین تجهیزات باعث ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفی شده است. تعمیرکاران این مجموعه توانایی لازم برای تعمیر انواع محصولات سامسونگ را دارند. اعمال تعمیرات در این واحد توسط متخصصان مجرب انجام شده و بهر ه مندی از این متخصصان روند تعمیرات را تا حد قابل توجهی سرعت بخشیده است. تضمین کیفیت و مشتری مداری از خصوصیات بارز واحد تعمیرات سامسونگ می باشد.

مزایای تعمیر در محل کولرگازی سامسونگ

سرویس کولرگازی سامسونگ در منزل برای کاربران مزیت های بی شماری دارد. یکی از این مزایا امکان مشاهده ی تمام مراحل تعمیرات و تعویض و ارتقاء قطعات توسط کاربران می باشد. از دیگر ویژگی های تعمیر در محل کولرگازی سامسونگ به همراه داشتن آرشیوی از تمام قطعات و ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و تعویض قطعات می باشد.

این ویژگی تمام کاربران را از خرید و تامین قطعات بی نیاز می کند. از دیگر مزایای آن می توان به پاسخ دهی به سوالات مشتریان توسط تعمیرکاران اشاره کرد. تمامی قطعات فرسوده ی کولرگازی سامسونگ با استفاده از سرویس در محل تعمیر شده و قطعات معیوب با نمونه های اورجینال خود جایگزین خواهند شد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با وجود سالها تلاش و تجربه توانسته است همچنان برای کاربران اولویت اول باقی بماند. نمایندگی رسمی سامسونگ با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان توانسته است سرویس های تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی و در مدت زمانی کوتاه ارائه کند. خدمات فروش در نمایندگی سامسونگ با حضور مشاوران نمونه انجام می شود. کاربران برای انتخاب بهتر محصولات می توانند از راهنمایی این مشاوران بهره مند شوند.

تمام خدمات تعمیرات، گارانتی و فروش در این مرکز ارائه می شوند. بخش فروش در این نمایندگی تمام محصولات تولید شده ی کمپانی سامسونگ را ارائه می کند. تمام محصولات سامسونگ در این نمایندگی به صورت اورجینال و همراه با گارانتی معتبر ارائه می شوند. تیم فعال در این مجموعه همگی بر اصول حمایت از مشتری پایبند می باشند.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.

امتیاز شما به این نوشته