شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران کنار شماست. در کنار شماست تا همه نیاز هایتان در حوزه فروش  و خدمات پس از فروش را تامین کند. این نمایندگی با استفاده از برنامه ریزی های دقیق و مدون مسیر ارائه خدمات را بسیار هموارکرده است. هیچ کاربری دیگر نباید نگران دریافت خدمات درباره تلویزیون ال جی باشد، زیرا نمایندگی تلویزیون ال جی با تلاش مستمر و طولانی خود اجازه نداده است تا هیچ گونه خلاء و نقطه ضعفی در این مسیر وجود داشته باشد. برای دریافت هرگونه خدمات می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید.

واحد تعمیرات تلویزیون ال جی

در بخش تعمیرات در نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران همه امکانات و تسهیلات لازم فراهم است. اگر کاربر تلویزیون ال جی هستید و هم اکنون با مشکلاتی روبه رو شده اید، نگران نباشید؛ در این مرکز می توانید تمامی مشکلات دستگاه خود را برطرف نمایید. تعمیرکاران در این مرکز با استفاده از ابزار و تجهیزات برتر تعمیر و ترمیم، به راحتی ایراد دستگاه را ریشه یابی می کنند و سپس مسیر درست تعمیر تلویزیون را انتخاب و اجرا می کنند.

در واحد تعمیرات نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران ، هر تعمیرگاه مخصوص تعمیر بخشی از این دستگاه است. همه سرویس ها به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه می شود. ضمانت نامه رسمی و کتبی نیز برای اطمینان از کیفیت تعمیرات به کاربر ارائه می شود.

خدمات تنها نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

 • عیب یابی برد دیتا تلویزیون ال جی
 • تعمیر ورودی و خروجی صدا و تصویر تلویزیون lg
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی صدار
 • عیب یابی اسپیکر و بلندگوها (عیب یابی خش خش صدا) تلویزیون الجی در نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران
 • تعمیر برد اینورتر INVERTER در نمایندگی تعمیرات تلویزیون lg
 • عیب یابی و تعمیر مادربرد تلویزیون ال جی
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی DVI تلویزیون الجی
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی RGB تلویزیون lg
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی HDMI تلویزیون الجی
 • تعمير گيرنده ديجيتال در مدار تلویزیون ال جی
 • تعمير قطعات SMD الکترونیک مدارات تلویزیون الجی
 • عیب یابی شاسی تلویزیون الجی
 • تعمير چیپ ها و آی سی های اصلی تشکیل دهنده برد تلویزیون lg در نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی فروش تلویزیون ال جی

در بحث خرید و فروش تلویزیون ال جی جای هیچ گونه نگرانی نیست. در نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران کافی است مدل تلویزیون مورد نظر خود را اعلام کنید و بعد آن را همراه با خدمات پس از فروش اصل و شرکتی دریافت کنید. در این نمایندگی همه اقدامات و فعالیت ها قانونی است. به هیچ وجه فعالیت زیرزمینی و غیر قانونی ندارد؛ به همین دلیل است که به راحتی می تواند بهترین خدمات پس از فروش اصل و شرکتی را در اختیار کاربران قرار دهد. خرید از این نمایندگی مساوی است با استفاده عمری از خدماتی متمایز و منحصر به فرد. خریدی متمایز و بی نظیر که رضایت کاربر را از هر لحاظ تامین می کند.

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

تلویزیون دستگاهی است که حساسیت های ویژه خود را دارد. هنگامی که با خرابی روبه رو می شود، سوای هزینه ای که حمل و جابه جایی آن در بر دارد، خطر و ریسک بسیار بالایی نیز متحمل دستگاه می شود . به همین دلیل است که سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در محل را راه اندازی کرده ایم. در این سرویس می توانید بدون هیچ جابه جایی، دستگاه خود را تعمیر کنید. تعمیرکار مربوطه در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

ابزار و تجهیزات لازم را به همراه دارد و تعمیر تلویزیون را شروع می کند. به هر دلیلی اگر ادامه روند تعمیر در منزل ممکن نباشد، با مسئولیت واحد سرویس در محل تلویزیون ، دستگاه به تعمیرگاه مرکزی منتقل می شود و پس از اجرای تعمیرات تکمیلی، به کاربر تحویل داده می شود.

 نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی درگاه امن و ایمنی است که به راحتی می توانید به آن اطمینان کنید و انبوهی از خدمات متنوع را به دست آورید. این نمایندگی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش فعالیت دارد. از آنجا که کمپانی ال جی در ایران به خوبی شناخته شده است و کاربران و طرفداران بسیار زیادی دارد، حضور یک نمایندگی معتبر و مجاز لازم و ضروری است. در تنها نمایندگی ال جی در ایران می توانید مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات را دریافت کنید.

می توانید از خدمات مشاوره ای قبل از خرید استفاده کنید و خریدی متمایز و منحصر به فرد داشته باشید. در این نمایندگی اصل مشتری مداری از مهمترین اصولی است که همواره مد نظر تمامی پرسنل است. پرسنل واحد تعمیر ال جی برای ارائه بهترین خدمات به کاربران ال جی تمامی تلاش خود را می کنند تا بتوانند رضایت همه جانبه آنها را به دست آورند. کمترین و ریزترین حقوق آنها را مغتنم می شمارند و کمک می کنند تا کاربر ال جی در حوزه خرید و فروش و خدمات پس از فروش، هیچ مشکلی نداشته باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته