شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر باتری تبلت لنوو

عموم کاربران معمولاً پس از چند سال استفاده، شاهد افت عملکرد باتری دستگاه خود شده و ناچار به تعویض آن میگردند. خرابی باتری از آن دست مسائلی است که ربطی به کمپانی سازنده ندارد و با گذشت زمان در تمامی دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد. همانگونه که می‌دانید باتری های تعبیه شده در تبلت های امروزی، از جمله تبلت های لنوو، از نوع لیتیوم یونی هستند. باتری‌های لیتیوم یونی جدید علاوه بر اینکه چگالی انرژی بالایی دارند، عمر طولانی‌تری نیز دارند. این ویژگی ها باعث شده که اغلب کمپانی های سازنده، از این باتری ها، برای گجت های مختلف خود، استفاده کنند. باتری های لیتیوم یونی اگر چه مزایای بسیاری دارند اما همه ویژگی های آنها مثبت نیست و معایبی نیز دارند.

برای مثال باتری های لیتیوم یونی نسبت به نسل های پیشین خود پایداری کمتری دارد. زمانی که باتری لیتیوم یونی کهنه و خراب می شود یا موقعی که زیادی روی پریز به برق به شارژ زده یا باتری آن داغ شده باشد، احتمال این که سلول های باتری ترکیبی از الکترولیت قابل اشتعال را انتشار دهند وجود دارد. این امر منجر به تورم و باد کردن باتری تبلت می‌شود. در چنین مواقعی لازم است تعمیر باتری تبلت لنوو  و در صورت لزوم تعویض باتری تبلت ، در دستور کار نمایندگی قرار بگیرد.

تعمیر باتری تبلت لنوو

راه های جلوگیری از بروز مشکل در باتری تبلت

1- همیشه از شارژر اصلی یا شارژر سازگار با تبلت تان‌، استفاده کنید.

2- از بیش از حد شارژ کردن باتری تبلت تان، اجتناب کنید. اگرچه بعد از این که شارژ باتری تان پر شد و چند ساعتی هم روی پریز ماند استفاده از تبلت تان، تا مدت ها هیچ نشانی از خرابی باتری ندارد مخصوصا زمانی که از شارژر اصلی برای شارژ دستگاه تان استفاده کنید، اما بهتر است تبلت کاملاً شارژ شده را از پریز بکشید چون تکرار این کار باعث می شود که باتری شما بیش از حد شارژ شود. (مخصوصا زمانی که از شارژر اصلی استفاده کنید و این خود منجر به باد کردن باتری تبلت لنوو می شود).

3- از تبلت تان هنگام شارژ کردن استفاده نکنید. چرا که این امر به خرابی و تعمیر باتری تبلت لنوو، منجر می‌شود.

تعمیر باتری لنوو در تهران و کرج

تعمیر باتری تبلت لنوو یکی دیگر از خدماتی ست که نمایندگی تعمیر تبلت لنوو ارائه میدهد. این نمایندگی هم اکنون در شعب مختلفی در تهران و کرج فعالیت دارد. مدیریت نمایندگی لنوو ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. این مجموعه با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات و لوازم اورجینال، قادر است بالا ترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی را در اختیار متقاضیان و دارندگان انواع تبلت های لنوو قرار دهد.

امتیاز شما به این نوشته