شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آیا تعمیر هارد سوخته گوشی ال جی امکان پذیر است؟

موبایل مانند دیگر لوازم الکترونیکی به حافظه ای برای نگهداری و ذخیره کردن اطلاعات نیاز دارد. عملکرد هارد گوشی یا همان EMMC مشابه با سایر هاردها است. مشکلات پیش آمده مانند نوسانات الکتریکی، آب خوردگی، ضربه، ریست فکتوری هنگام شارژ گوشی، شارژرهای غیر اصل سبب آسیب دیدگی این قطعه می شوند.

مهمترین کار در تعمیر گوشی LG، ریشه یابی مشکلات و اختلالات به وجود آمده است. احتمالا اگر با نارسایی های هارد گوشی ال جی مواجه شده اید، در اولین واکنش به سوختن هارد فکر کرده اید. اما آیا تمامی این نارسایی ها نشانه ی سوختن هارد گوشی LG است؟ در این مقاله قصد داریم شما را با علائم این مشکل آشنا کرده و دلایلی که تعمیر هارد سوخته گوشی را ضروری می کنند بیان کنیم.

اتصال آیفون به اینترنت

تعمیر هارد سوخته گوشی LG

همانطور که میدانید هارد یکی از قطعات مهم موبایل است. به وجود آمدن ایراد و اختلال در آن منجر به نقص عملکرد گوشی و از کار افتادن آن می شود. تشخیص خرابی هارد گوشی ال جی کار آسانی است به شرط آنکه با برخی از علائم آن آشنا باشید. نکته ی قابل توجه این است که پس از مشاهده ی علائم سوختن هارد باید ضمن مراجعه ی سریع به تعمیرگاه مجاز از به وجود آمدن مشکلات بیشتر برای گوشی جلوگیری کنید. چنانچه در تعمیر هارد سوخته گوشی خود تعلل به خرج دهید باید شاهد خرابی های بیشتر دستگاه باشید!

علائم سوختن هارد موبایل ال جی

همانطور که بیان شد سوختگی هارد گوشی همیشه با نشانه هایی همراه است. این نشانه ها گاه به صورت ناگهانی و برخی اوقات در طولانی مدت بروز می کنند. در ادامه تعدادی از این علائم را بررسی می کنیم.

گوشی ال جی خاموش شده ‌است و دیگر روشن نمی‌شود

 اگر گوشی به‌صورت ناگهانی خاموش شود و دیگر موفق به روشن‌کردن آن نشوید؛ عوامل مختلفی باید بررسی  شوند. ولی تکنسین ها و تعمیرکاران بیشترین احتمال را برای سوختن هارد در نظر می‌گیرند. در این صورت تنها راه‌ حل، تعویض این قطعه است. توجه داشته باشید که تعمیر هارد سوخته گوشی ال جی حتما توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

امکان انتقال اطلاعات در هارد موبایل وجود ندارد

این نشانه جزو علایم سوختن هارد گوشی ال جی نیست اما خرابی این قطعه الکترونیکی را هشدار می دهد. در این وضعیت گوشی مطابق معمول روشن می‌شود و سیستم ‌عامل مشکلی ندارد. اما زمانی‌که جهت انتقال اطلاعات هارد با هر دستگاه الکترونیکی دیگر اقدام می‌کنید، با مشکل مواجه می‌شوید. در این صورت خرابی هارد کاملا مشخص و واضح است.

اما اگر همین مشکل به ظاهر کوچک را سریعا برطرف نکنید، ممکن ‌است در طولانی ‌مدت باعث خرابی ‌های جبران ناپذیر هارد و دیگر قطعات گوشی شود. بی‌توجهی به نواقص ساده در نهایت تعمیر هارد سوخته گوشی را به دنبال دارد.

گوشی ال جی روشن می‌شود اما روی لوگوی ال جی می‌ماند

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران گزارش می کنند، هنگ ‌کردن موبایل روی لوگوی شرکت است که در این حالت امکان بروز خرابی‌های زیادی در نظر گرفته می‌شود. یکی از احتمالات، خرابی یا سوختن هارد است. در این شرایط تعمیرکار اقدام به فلش‌کردن گوشی می‌کند. در بیشتر مواقع مشکل یا خرابی گوشی با فلش‌کردن برطرف می‌شود. اما اگر مشکل حل نشد، قطعا اشکال رخ‌ داده از طرف هارد است و تعمیر هارد سوخته گوشی ضروری می شود.

واحد تعمیرات موبایل ال جی

واحد تعمیرات موبایل ال جی خود را ملزم به ارائه ی بالاترین سطحی کیفی خدمات و کسب رضایت تمامی مشتریان ساخته است .کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات گوشی ال جی ضمن آشنایی با ویژگی های خاص این تولیدات، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیرات، قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در موبایل ال جی از جمله ؛ تعمیر هارد سوخته گوشی LG هستند  شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات را در زمینه ی تعمیرات موبایل ال جی دریافت نمایید.

2.7/5(3 امتیاز)