شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر بلندگو گوشی ال جی

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

تعمیر بلندگو گوشی ال جی از جمله تعمیراتی است که پس از بروز مشکل در صدای دستگاه انجام می شود. بلندگو یا اسپیکر یکی از قسمت های سیستم صوتی دستگاه بوده و خروج صدا از طریق آن انجام می شود. بلندگوی موبایل دستگاهی است که سیگنال ‌های الکتریکی ارسال شده توسط برد را تبدیل به ارتعاشات هوا می‌کند و به عنوان صدا توسط کاربران شنیده می شود. بلندگوی گوشی ال جی در قسمت پشت دستگاه قرار داشته و به مادربرد گوشی متصل است. از جمله مهمترین عواملی که باعث خرابی بلندگو می شوند نفوذ آب و رطوبت به داخل آن می باشد.

این امر در برخی از مواقع حتی باعث سوختن بلندگو می شود. عوامل دیگری همچون ضربه خوردن، انباشته شدن گرد و غبار، نوسان الکتریکی و استفاده از حداکثر صدای دستگاه نیز در خرابی بلندگو تأثیر گذار بوده و نقش زیادی در کاهش کیفیت این قطعه دارند. توجه داشته باشید زمانی می توان از خرابی قطعی بلندگو سخن گفت که صدای دستگاه با استفاده از وسایل دیگری قابل شنیدن باشد. از این نظر اگر از طریق هدفون یا هندزفری نیز صدایی از گوشی خارج نشود در این صورت علت مشکل صدای گوشی را باید در قطعات دیگری جستجو کرد. در ادامه عواملی که تعمیر بلندگوی ال جی را به همراه دارند بررسی می کنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3198″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

دلایل تعمیر بلندگو گوشی ال جی

مهمترین دلایلی که باعث تعمیر بلندگوی گوشی می شوند در بخش صدای دستگاه بروز می کند. در این حالت کاربر صدای نامطلوبی را از آن دریافت می کند. البته قبل از اینکه به فکر تعمیر بلندگو گوشی ال جی باشید بهتر است تنظیمات دستگاه را بررسی کنید. گاهی اوقات بهم ریختگی تنظیمات صدا نیز می تواند چنین مشکلاتی را برای اسپیکر ایجاد کند. با این حال اگر یکی از حالت های زیر برای اسپیکر گوشی شما به وجود آمد لازم است که دستگاه را به متخصصان تعمیر موبایل ال جی برای بررسی بیشتر نشان دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

صدای خش خش اسپیکر گوشی ال جی

خش خش کردن اسپیکر یکی از رایج ترین نشانه های خرابی این بخش از دستگاه می باشد. معمولاً این اتفاق زمانی روی می دهد که اسپیکر کیفیت خود را از دست داده و پرده های آن دچار مشکل شده اند. وارد شدن ضربه به اسپیکر نیز از دلایل دیگری است که باعث صدای خز خز از آن می شود. در تکمیل این موارد باید انباشته شدن گرد و غبار را نیز به آنها افزود. گرد و غبار نقش زیادی بر کاهش کیفیت صدای بلندگو گوشی ال جی دارد.برای تعمیر اسپیکر موبایل می توانید به واحد تعمیرات ال جی مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

صدا نداشتن بلندگو موبایل ال جی

شاید مهمترین دلیلی که شما را به فکر تعمیر و تعویض اسپیکر موبایل بیاندازد، صدا نداشتن آن باشد. اما همیشه صدا نداشتن دستگاه به معنی خرابی اسپیکر نیست بلکه مشکلات نرم افزاری، خرابی برد و قطع شدن اتصالات نیز می توانند چنین مشکلاتی را به وجود آورند. در صورتی که مشکل از بلندگو باشد در این صورت می توانید از طریق اسپیکرهای جانبی صدای دستگاه را دریافت کنید. در چنین حالتی اگر مشکل از اتصالات بلندگو نباشد، باید اسپیکر تعویض شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اهمیت تعمیر بلندگو در گوشی ال جی

بلندگو نقش مهمی در کیفیت گوشی دارد و می توان آن را یکی از آبشن های قابل توجه این دستگاه دانست. در صورتی که بلندگوی دستگاه مشکل داشته باشد، از کیفیت و کارایی دستگاه کاسته شده و صدای مطلوبی از آن دریافت نمی کنید. بنابراین ضروری است که برای تعمیر بلندگو گوشی ال جی خود به موقع اقدام کنید. نکته ای که در تعمیر بلندگوی گوشی باید بدان توجه داشته باشید این است که تعمیر این بخش از دستگاه مستلزم بازکردن قاب گوشی و جداکردن آن از روی برد گوشی است. بنابراین به هیچ عنوان تعمیر و تعویض آن را به تعمیرکاران نا آشنا و مبتدی نسپارید. همچنین در صورتی که امکان تعمیر اسپیکر موبایل وجود نداشته باشد در این صورت باید یک بلندگوی جدید جایگزین آن شود. در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی، برای تعویض بلندگوی موبایل، یک اسپیکر اصلی و فابریک را جایگزین آن می کنند تا کیفیت و کارایی دستگاه افت نکند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی

تعمیر برد گوشی، تعمیر اسپیکر ، عیب یابی برد تغذیه ، تعویض ال سی دی موبایل ، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر میکروفون موبایل ، تعمیر کلیدهای پاور و تنظیم صدا و تعویض قاب گوشی، برخی از مهمترین تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی است. این مرکز مجهزترین و پیشرفته ترین مرکز تعمیر موبایل در تهران بوده و با کادری مجرب و آموزش دیده همواره آماده پاسخگویی به درخواست های شما بزرگواران می باشد. اعتقاد نمایندگی ال جی بر مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان می باشد. از این رو تمامی خدمات خود را باکیفیت عالی و مطابق با استانداردهای روز جهانی به کاربران ارائه می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”5195″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”][/vc_column][/vc_row]

امتیاز شما به این نوشته