شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر سوکت شارژ موبایل سامسونگ

سوکت شارژ موبایل سامسونگ قطعه ای کلیدی در فرایند شارژ شدن گوشی موبایل است. شارژر گوشی از طریق سوکت، گوشی را به منبع تغذیه متصل میکند تا انرژی مورد نیاز برای دیگر عملکردها را به دست آورد. در نتیجه اختلال در هر یک از قطعات مرتبط، منجر به مختل شدن فرایند شارژ شده و در نهایت عملکرد کلی گوشی را تحت تاثیر قرار میدهد. در نتیجه تمامی قطعات مرتبط با شارژ شدن گوشی از جمله سوکت شارژ گوشی سامسونگ نقشی حائز اهمیت بر عهده دارند.

عدم شارژ شدن گوشی ، عدم شناسایی دستگاه تلفن همراه توسط کامپیوتر ، عدم اتصال کابل OTG به تلفن همراه و شناخته نشدن USB توسط گوشی از جمله اختلالات ناشی از نقص فنی در سوکت شارژ موبایل سامسونگ هستند. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با به کار گیری متخصصین و مهندسین زبده قادر به رفع هر گونه اختلال در گوشی های سامسونگ میباشد.

تعویض سوکت شارژ موبایل سامسونگ

تعمیر سوکت شارژ موبایل سامسونگ

همان طور که پیشگیری بهتر از درمان است، قطعا مراقبت نیز بهتر از تعمیر است. در تعمیر سوکت شارژ موبایل سامسونگ مراقبه و استفاده اصولی بسیار حائز اهمیت میباشد. کاربر مدام با این قطعه سرکار دارد و استفاده غیر اصولی و عدم مراقبت اسیب های جدی را به سوکت شارژ موبایل Samsung وارد میکند.

تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی   تعمیرات موبایل سامسونگ  است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و کارامدترین ابزار انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز با تکیه بر تجربه ای چندین ساله در حوزه تعمیرات گوشی، پس از آنالیز قطعه تعمیر پذیر بودن یا نبودن سوکت را با کاربر در میان گذاشته و در صورت عدم تعمیر با کسب اجازه از کاربر اقدام به تعویض این قطعه مینمایند.

تعویض سوکت شارژ گوشی سامسونگ

در برخی از مواقع بازیابی قطعه معیوب با تعمیر امکان پذیر نبوده و تعمیرکار ملزم به تعویض قطعه است. تعویض سوکت شارژ سامسونگ یکی از رایج ترین سرویس های تعمیری است که در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در بالاترین سطح کیفی صورت میگیرد. تعویض سوکت شارژ موبایل سامسونگ دارای پروسه ای گام به گام است که به صورت زیر انجام میشود:

  • باز کردن خشاب سیم کارت و جداسازی قطعات مرتبط
  • نصب ساکشن و جداسازی قاب پشتی گوشی
  • باز کردن پیچ های نگهدارنده فریم میانی و جدا کردن آن
  • باز و جدا کردن کانکتور باتری و بیرون آوردن باتری موبایل سامسونگ
  • باز کردن کانکتور آنتن وای فای، دکمه هوم و نمایشگر، اسپیکر
  • جدا کردن نمایشگر و باز کردن پیچ نگهدارنده سوکت شارژ یا برد ثانویه
  • جداسازی و تعویض سوکت شارژ موبایل سامسونگ
  • جایگذاری سوکت جدید
  • بازگردانی همه قطعات به حالت اولیه و بستن پیچه
تعمیر سوکت شارژ موبایل سامسونگ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

کیفیت مفهمومی کاملا نسبی است اما در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ ما به تعریف دقیقی از کیفیت رسیده ایم. ریشه یابی نقص فنی در کمترین زمان ممکن، ارائه سرویس های تعمیری منحصر به محصول مورد نظر، استفاده از قطعات اورجینال به جهت جایگزینی، به کار گیری تجهیزات به روز و پیشرفته، تعیین قیمت طبق نرخ مصوبه اتحادیه، آگاهی کاربر از چگونگی روند تعمیرات و … عنصر های تشکیل دهنده کیفیت ارائه شده در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ هستند.

تعمیر و تعویض ال سی دی ، تعویض باتری ، تعمیر تاچ ، تعمیر دوربین ، تعویض گلس ، فلش نرم افزاری ، ویروس کشی ، تعمیر و تعویض برد آسیب دیده ، تعویض خازن های معیوب ، تعمیر آی سی تغذیه و…. از جمله خدمات ارائه شده در این نمایندگی هستند که در صورت بروز اختلال در هر یک از گوشی های سامسونگ میتوانید به شعب مختلف این نمایندگی در سرتاسر تهران و کرج مراجعه کنید.

5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *