شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آموزش تعمیر ترموستات یخچال ال جی

یکی از مهم ترین قطعات یخچال که در همه ی مدل های این دستگاه هم وجود داره، ترموستات هست. خب ترموستات در همه ی دستگاه، در ارتباط با کنترل دما عمل میکنه. خرابی این قطعه معمولا باعث بروز مشکلاتی در عملکرد یخچال میشه و ممکنه رو عملکرد بخش های مختلف اون تاثیر منفی بذاره. متاسفانه باید بگیم که ترموستات در بیشتر موارد قابل تعمیر نیست؛ یعنی در صورت از کار افتادن این قطعه، فقط با تعویضش میشه عملکرد یخچال رو به حالت عادی برگردوند. اگه شما به عنوان یه کاربر با نکات مهم و جزئیات تعویض ترموستات آشنا باشین، میتونین در صورت نیاز، اقدام به جایگزینی این قطعه کنین. البته بررسی و تعمیر یا تعویض ترموستات، فرایندی تخصصی هست که نیاز به مهارت بالایی در حوزه ی تعمیرات یخچال داره. با این حال، با تماشای فیلم آموزش تعمیر ترموستات یخچال ال جی ، ضمن آشنایی با مراحل این فرایند، میتونین در صورت نیاز اونو به بهترین شکل انجام بدین.

آموزش تعمیر ترموستات یخچال ال جی

مراحل آموزش تعویض و تعمیر ترموستات یخچال ال جی

برای تعویض ترموستات یخچال و اصلاح عمکلرد این محصول، باید به ترتیب زیر عمل کنین:

  • اول دو شاخه ی دستگاه رو بکشین و اطمینان حاصل کنین که برق در یخچال جریان نداره.
  • در دومین مرحله ی تعویض ترموستات یخچال lg ، درجه ی دما را بیرون آورده و با استفاده از یک پیچ گوشتی تخت، درجه رو از جاش در بیارین.
  • حالا شفت ترموستات رو با یه انبردست باز کنین و مهره ی نگهدارنده ترموستات رو شل کنین.
  • تو این مرحله آموزش تعویض ترموستات یخچال ال جی ، باید کاور روی ترموستات رو بیرون بیارین.
  • توجه داشته باشین که قبل از درآوردن سیم ها، حتما از اتصالات عکس بگیرین، این کار باعث میشه که بعدا ترتیب اونا رو فراموش نکنین.
  • حالا باید اتصالات ترموستات رو جدا کنین.
  • بعد از جدا کردن اتصالات ترموستات، لوله مویی رو از داخل فریزر بیرون بیارین.
  • حالا باید ترموستات جدید رو نصب کنین.
  • درجه دما رو مجددا سر جای خودش قرار بدین.

با انجام دادن مراحل بالا موفق به تعویض ترموستات یخچال lg تون خواهید شد. اگه تو اجرای مراحل با مشکل مواجه شدین، میتونین راهنمایی های تخصصی تر رو از همکارای ما در نمایندگی تعمیرات ال جی مرکز سخت افزار ایران دریافت کنین.

تعمیرات ال جی در تهران

در واحدهای تعمیرات ال جی در تهران ، تعمیر تخصصی و رفع معایب محصولات این شرکت انجام میشه. هر واحد به محصول خاصی اختصاص پیدا کرده و تعمیرکارای زبده ی این واحدها، پس از عیب یابی دقیق، از ابزارآلات نوین استفاده میکنن و دستگاه مورد نظر رو به بهترین شکل ممکن تعمیر میکنن. برای بهره مندی از خدمات ارائه شده در این واحدها، میتونین به نمایندگی مجاز lg در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کنین. همکاران ما شمارو راهنمایی میکنن و بسته به نوع محصولتون، به واحد مربوطه هدایت میکنن. تعمیرکاران در این واحدها، پس از عیب یابی محصول، تعمیرات اونو و مشکلات دستگاه رو برطرف می کنن. لازم به ذکره که در واحدهای تعمیرات ال جی در تهران ، به شما ضمانت نامه معتبر تعمیرات هم ارائه میشه.

امتیاز شما به این نوشته