شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آموزش تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

همونطور که قطعا میدونین، موتور یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی هست که عملکرد خیلی از بخش های این دستگاه بهش مرتبطه. کارشناس های تعمیر لباسشویی نمایندگی سامسونگ، موتور رو به عنوان مشکل ساز ترین بخش این دستگاه معرفی میکنن و معتقدن که بیشتر ایرادهای لباسشویی به یه نحوی با این قطعه در ارتباطه. خب این مساله طبیعی هم هست؛ چون به هر حال این قطعه واحد مرکزی لباسشوییه و یه جورایی با همه ی قطعات در ارتباطه. به هر ترتیب، آموزش تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ به شما کمک میکنه که هم این قطعه رو بهتر بشناسین و هم بتونین خودتون مشکلاتش رو برطرف کنین. البته گاهی مشکل خیلی جدی تره و تعمیرش از عهده ی شما خارجه. در این صورت، همکارای ما در نمایندگی رسمی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران در خدمتتون هستن تا موتور رو به شکل تخصص ترمیم یا تعویض کنن.

آموزش تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

مشکلات موتور لباسشویی سامسونگ

خب همونطور که گفتیم، تو کلیپ آموزش تعمیر موتور لباسشویی ، شما با ماهیت این قطعه و روش های ترمیمش آشنا میشین. مهم ترین ایرادهایی که ممکنه برای این قطعه ایجاد بشه، شامل موارد زیر میشن:

1. نچرخیدن ماشین و پمپ نشدن آب

یکی از اولین اتفاق هایی که با خرابی موتور ماشین لباسشویی سامسونگ در این دستگاه ایجاد میشه، اینه که آب پمپ نمیشه و ماشین نمیچرخه. توی این شرایط، باید اول سوئیچ رو بررسی کنین؛ اگه این قطعه سالم باشه، بنابراین مشکل از موتوره و نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه هست.

2. پمپ شدن آب و نچرخیدن آب

گاهی آب به صورت عادی پمپ میشه ولی ماشین نمیچرخه. در این حالت هم اگه سوئیچ سالم باشه و رابط از کار نیفتاده باشه، باید سراغ موتور برین و این قطعه رو بررسی و تعمیر کنین. توی فیلم آموزش تعمیر موتور لباسشویی ، با مراحل دسترسی به موتور به صورت کامل آشنا میشین.

3. نچرخیدن لباس ها در ماشین

یه مشکل دیگه که میتونه ناشی از خرابی یا درست کار نکردن موتور لباسشویی سامسونگ باشه، نچرخیدن لباس ها در این دستگاهه. توی این شرایط، اگه کلاچ، سوئیچ درب و تسمه سالم باشن، قطعات مشکل از موتوره و باید هرچه سریع تر اقدام به تعمیر یا تعویض این قطعه کنین.

4. خشک نشدن لباس ها

یه بخش دیگه ای که موتور ماشین لباسشویی تو عملکردش دخالت داره، خشک کن هست. اگه رابط این بخش از کار بیفته یا قطع بشه، لباس ها خشک نمیشن و رطوبت توی اونها باقی میمونه. البته این مساله تو برندهای مختلف میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و به همین خاطر هم بهتره که قبل از هر کاری، از متخصصن تعمیر لوازم خانگی نمایندگی تعمیرات سامسونگ کمک بگیرین.

5. بروز مشکل در هر چرخه

اگه ماشین لباسشویی Samsung شما در هر چرخه دچار مشکل بشه، احتمالا موتورش خراب شده که باید در اسرع وقت تعمیر بشه. با تماشای ویدئوی آموزش تعمیر موتور لباسشویی ، با مشکلات ناشی از خرابی این قطعه و روش ها و مراحل ترمیم اون آشنا میشین.

نمایندگی رسمی سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ ، مرکزیه که شما میتونین برای دریافت خدمات حوزه ی فروش و تعمیر محصولات این شرکت، بهش مراجعه کنین. این مرکز، به واسطه ی فعالیت های گسترده و خدمات مثبتی که داشته، تونسته در طول سالها فعالیتش، در جلب رضایت شما کاربران گرامی موفق عمل کنه. همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنن با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما رو فراهم کنن. فروش جدیدترین محصولات Samsung به صورت اورجینال، تعمیرات سامسونگ در سطح تخصصی، سرویس های گسترده ی پس از فروش، اصلی ترین خدماتی هستن که با مراجعه به نمایندگی رسمی سامسونگ، میتونین از اونها بهره مند بشین.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *