شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر اتو بوش

تعمیر اتو بوش در پیشه کمک توسط کادر حرفه ای این مجموعه انجام می شود. به منظور استفاده از خدمات این مرکز می توانید به شعب فعال آن در مناطق مختلف مراجعه نمایید. کارشناسان و تکنسین های حاضر در این مجموعه، آماده ارائه راهنمایی ها و خدمات تعمیرات در اسرع وقت می باشند.

به منظور مراجعه به این مجموعه می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی و یا آنلاین اقدام کنید. در هر صورت تکنسین های پیشه کمک با استفاده از تجربه و مهارتی که دارند، در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم برای تعمیرات اتو بوش معیوب را انجام خواهند داد.

نمایندگی تعمیر اتو بوش

خدمات نمایندگی تعمیرات اتو بوش

پیشه کمک به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بوش در تهران و کرج، لیستی از خدمات را تهیه کرده و به منظور رفع خرابی های به وجود آمده در این محصولات، آماده ارائه این خدمات توسط تعمیرکاران مجرب می باشد. متقاضیان دریافت خدمات از این مجموعه می توانند به صورت تلفنی با این مجموعه در تماس بوده و از نظرات و راهنمایی های کارشناسان این مجموعه در راستای رفع خرابی اتو بوش معیوب خود استفاده کنند؛ اما در صورتی که سطح خرابی ها وسیع بوده و امکان تعمیر آن توسط خود کاربران وجود نداشت، تکنسین ها وارد عمل شده و با عیب یابی و تعمیرات این محصولات، مشکلات به وجود آمده را برطرف می کنند.

از جمله خدماتی که در این نمایندگی به مشتریان ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرویس و عیب یابی اتو بوش
  • تعمیر قطعه یا قطعات معیوب
  • استفاده از قطعات اورجینال جهت تعویض قطعه یا قطعات معیوب
  • تست دستگاه بعد از تعمیر
  • گارانتی خدمات ارائه شده

نحوه تعمیر اتو بوش

تکنسین های پیشه کمک بنا به تجربیاتی که در طول سال های فعالیت خود به دست آورده اند و همچنین نکاتی که در دوره های تخصصی تعمیرات یاد گرفته اند، اقدامات تخصصی در جهت تعمیر اتو بوش را انجام می دهند. این افراد ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند. در صورتی که قطعه معیوب قابلیت تعمیر داشته باشد آن را تعمیر می کنند. آنها با ساختمان این دستگاه ها آشنا بوده و از نحوه تعمیر انواع قطعات آن آگاه هستند. از این رو در مدت زمان کمی، قطعات را تعمیر می کنند.

اما اگر قطعه یا قطعات معیوب قابلیت تعمیر را نداشته باشند، اقدام به تعویض این قطعات می کنند. در این حالت نیز به منظور جلوگیری از افت راندمان دستگاه بعد از تعمیر، از قطعات اصل استفاده می نمایند. این قطعات به دلیل کیفیت بالا و سازگاری با ساختمان دستگاه ها، بهترین عملکرد را خواهند داشت. به این ترتیب کاربران می توانند تا سال های سال از این محصول استفاده نمایند.

عیب یابی ایرادات متداول اتو بوش

بوش به عنوان یکی از برندهای برتر تولیدکننده انواع لوازم خانگی، محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه می کند. تمامی این محصولات از کیفیت و کارایی عالی برخوردار هستند. این امر در مورد اتوهای این برند نیز صدق می کند؛ اما این موضوع دلیلی بر عدم خرابی این دستگاه نخواهد بود، زیرا ممکن است بر اثر استفاده نادرست و یا عوامل دیگر، ایراداتی در عملکرد این محصول به وجود آید.

با توجه به این گفته ها احتمال دارد با انواع مشکلات در عملکرد این دستگاه ها مواجه شوید. در این شرایط اگر با نحوه عیب یابی و تعمیر مشکلات رایج اتو بوش آشنا باشید خواهید توانست برخی از ایرادات را رفع کنید. بر همین اساس پیشه کمک برای کمک به کاربران جهت تعمیر اتو بوش معیوب خود، نحوه عیب یابی و تعمیر برخی از ایرادات رایج این دستگاه را در ادامه مطلب، توضیح داده است.

عیب یابی نشت آب از اتو بوش

یکی از مشکلات رایج در استفاده از اتو بوش، نشت آب از آن است. به منظور عیب یابی این مشکل ابتدا باید نحوه تنظیم این دستگاه را بررسی کنید. درجه اتو باید متناسب با نوع لباس و جنس پارچه آن تنظیم شود.

روشن کردن حالت بخار دستگاه نیز از عواملی است که سبب می شود تا آب دستگاه نشت کند. توصیه تکنسین های پیشه کمک این است که حالت بخار اتو را در مواقعی که به آن نیاز ندارید خاموش کنید. در ضمن باید بررسی کنید که مخزن و یا بدنه اتو بوش دچار شکستگی نشده باشد. در صورت وجود این ایراد باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

عیب یابی گرم نشدن اتو بوش

عملکرد طبیعی اتوها به گرم شدن آنها بستگی دارد. در صورتی که اتو داغ نشود، نمی تواند چروک لباس ها را از بین ببرد. از این رو در این شرایط باید سریعاً نسبت به تعمیر اتو بوش معیوب اقدام کرد.

اقداماتی که تکنسین های پیشه کمک برای رفع این خرابی انجام می دهند، بررسی المنت های اتو و ترموستات است. المنت ها اگر سوخته باشند مانع از ایجاد حرارت در دستگاه می شوند. از این رو تکنسین های پیشه کمک، المنت های اورجینال را جایگزین آنها می کنند. در ضمن خرابی ترموستات نیز به دلیل عدم تشخیص دقیق دمای اتو، باعث بروز این ایراد می شود که می توان این مشکل را با تعمیر و یا تعویض این قطعه، برطرف نمود.

عیب یابی روشن نشدن اتو بوش

رفع ایراد در پریز، دوشاخه و کابل اتو از اولین اقداماتی است که باید برای تعمیر اتو بوش در این حالت انجام داد؛ اما اگر مشکلی در این بخش ها وجود نداشته باشد باید خرابی ترموستات را چک کنید. ممکن است به دلیل ایراد در این قطعه و تشخیص نادرست دمای اتو، این قطعه مانع از روشن شدن اتو شود. خرابی برد الکترونیکی و فیوز حرارتی اتو نیز از عواملی هستند که باید مورد بررسی قرار گیرند؛ اما از آنجایی که این قطعات دارای ساختمانی پیچیده و حساس هستند باید از تکنسین های پیشه کمک برای رفع این خرابی کمک گرفت. آنها اقدامات لازم برای تعمیر اتو بوش را انجام داده و در صورت نیاز، قطعه معیوب را تعویض می کنند. به این ترتیب می توانید از کیفیت عملکرد اتو بعد از تعمیر، آسوده خاطر باشید.

تعمیر اتو بوش در محل

شاید به دلیل مشغله زیاد و یا مسائلی از این دست، امکان مراجع حضوری و انتقال دستگاه به آدرس نمایندگی تعمیرات اتو بوش برای همگان امکانپذیر نباشد. بر همین اساس پیشه کمک اقدام به ارائه خدمات در محل می کند. زمانی که مشتری درخواست تعمیر اتو در محل را ثبت کرد، تکنسین ها در اسرع وقت به آدرس یاد شده اعزام می شوند. دستگاه معیوب را تحویل گرفته و برای تعمیرات به نمایندگی منتقل می کنند. بعد از انجام تعمیرات دستگاه در محل مورد نظر به شما تحویل داده می شود. لازم به ذکر است بعد از عیب یابی ، مشکلات موجود در دستگاه و هزینه ی تقریبی به مشتری اعلام می شود.

هزینه تعمیرات اتو بوش

پیشه کمک بنا به رسالت و تعهدی که در برابر مشتریان دارد، هزینه تعمیر اتو بوش را بر اساس نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه، مشخص می کند. از این رو تعمیرکاران مجاز به دریافت هزینه ای مازاد بر آنچه تعیین شده است نیستند.

لازم به ذکر است که تکنسین های این مرکز ابتدا خرابی دستگاه را عیب یابی کرده و بر اساس تجربه ای که دارند، هزینه های حدودی تعمیرات را برآورد می کنند. این هزینه ها را به مشتری اعلام می کنند و در صورتی که متقاضی از این هزینه ها راضی باشد، اقدام به تعمیر خواهد کرد.

گارانتی خدمات تعمیرات اتو بوش

گارانتی تعمیرات اتو بوش از دیگر خدمات ارائه شده در پیشه کمک است. مدت اعتبار این گارانتی بر اساس نوع قطعه تعمیر شده و یا تعویض شده، متغیر خواهد بود. با ارائه گارانتی به مشتریان این اجازه داده می شود تا در صورت بروز خرابی مجدد در بخش تعمیر و یا تعویض شده، مجدداً به این نمایندگی تعمیرات مراجعه کرده و از خدمات آن در جهت رفع ایراد به وجود آمده استفاده کنند. توجه داشته باشید که در این حالت با استفاده از مزیت های این کارت می توانید تعمیرات دستگاه را به صورت رایگان انجام دهید.

نمایندگی تعمیرات اتو بوش در تهران

پیشه کمک دارای شعب فعال در اقصی نقاط تهران است. وجود این شعب باعث می شود تا خدمات رسانی نمایندگی تعمیر اتو بوش در تهران با سرعت بالایی انجام شود. در ضمن متقاضیان دریافت خدمات نیز مجبور نخواهند بود تا وقت و هزینه زیادی صرف دسترسی به این نمایندگی نمایند. کافی است به نزدیک ترین شعبه مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت کنند.

نمایندگی تعمیرات اتو بوش در کرج

پیشه کمک به منظور خدمات رسانی به متقاضیان دریافت خدمات تعمیرات در کرج نیز شعبه خود را در این شهر دایر نموده است. این شعبه به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوال های مشتریان است. کادر این شعب نمایندگی تعمیر اتو بوش در کرج از میان افراد خبره گزینش شده اند و تعمیرات این دستگاه ها را با کیفیت بالا و در مدت زمان کم انجام می دهند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *