شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

تعمیرات موبایل لنوو

مرکز تعمیرات موبایل لنوو کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید با دریافت خدمات مورد نیاز هرگونه عیب و نقص موجود در موبایل های خود را – اعم از نواقص سخت افزاری و نرم افزاری- تعمیر و رفع کنید.

مرکز تعمیرات موبایل لنوو یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی تلفن همراه در کشور است که در طول سالهای اخیر به سبب ارائه برترین خدمات این حوزه، مورد استقبال کاربران و هموطنان قرار گرفته و انتخاب نخست تمامی آنها بوده است. دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل لنوو صمن بهره مندی از تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول از مشاوره ها و راهنمایی ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز برخوردار گردند.

تعمیرات موبایل لنوو

نمایندگی تعمیر موبایل لنوو

نمایندگی تعمیر موبایل لنوو کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید با دریافت خدمات مورد نیاز هرگونه عیب و نقص موجود در موبایل های خود را – اعم از نواقص سخت افزاری و نرم افزاری- تعمیر و رفع کنید. مراجعان محترم، پس از حضور در نمایندگی تعمیر موبایل لنوو، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر موبایل معیوب‌شان اِعمال گردد.

نقطه اشتراک هر دو پارت، حضور مهندسانی زبده و مجرب است که توانایی رفع پیچیده ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه را دارا هستند. بعلاوه خدمات ارائه شده در هر دو پارت، ضمانت و گارانتی گشته است و در صورت نیاز به تعویض قطعه، این کار صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می پذیرد.

نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو

گوشی های لنوو که به تازگی در کنار سایر گوشی های هوشمند، جای خود را باز کرده اند، در مجموع گوشی های با کیفیت و خوش قیمتی هستند و توانسته اند فروش قابل توجهی را در جهان به خود اختصاص دهند. این گجت ها، اگر چه تنوع بالایی در مدل ندارند، اما محصولاتی با امکانات قابل قبول محسوب میشوند. این گوشی ها نیز مانند سایر محصولات هم رده ی خود با احتمال بروز خرابی های متعددی روبرو هستند که میتواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد.

نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو، یکی از تخصصی‌ترین مراکز موجود در حوزه تعمیر و تعویض قطعات گوشی‌های لنوو است که برای عیب یابی و تعمیر مشکلات این گوشی آمادگی کامل دارد. این مجموعه با جذب زبده ترین کارشناسان و متخصصان حوزه ی تعمیر این گوشی ها و تجهیز آن ها به لوازم و ابزار جدید، فرایند تعمیر و ترمیم این گوشی های موبایل را در کمترین زمان ممکن، به انجام میرساند. در ادامه به برخی از رایج ترین مشکلات این گجت ها خواهیم پرداخت.

نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو

رفع مشکلات آنتن دهی گوشی لنوو

افت آنتن دهی گوشی موبایل لنوو، از اختلالات نسبتا رایج در میان این گوشی ها به شمار میرود. اگر شما به تازگی با مشکل افت آنتن مواجه شده اید ، ممکن است این اختلال، به دلیل قرار گیری در مکان هایی باشد که از پوشش آنتن برخوردار نیست. اگر مشکل به آنتن دهی منطقه مربوط نشود، میتوان این احتمال را در نظر گرفت که گوشی لنوو ، با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری روبرو شده باشد. در چنین مواقعی پیشنهاد میشود، قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو ، تنظیمات مربوط به آنتن و شبکه ی دستگاه را به حالت کارخانه برگردانید و در صورت تداوم مشکل، حل آن را به تعمیرکار زبده بسپارید.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی لنوو

گوشی های لنوو هم مانند سایر اسمارت فون ها، در مقابل ضربات، آسیب پذیر هستند. یکی از آسیب پذیرترین بخش های قرار گرفته در این گوشی های موبایل، ال سی دی آن هاست. شکستن و ترک خوردن ال سی دی در این گوشی ها، جزو اختلالات رایج به شمار میرود. بسیاری از افراد چنین اتفاقی را تجربه کردند. چنین مشکلی در اغلب موارد با بی احتیاطی کاربر ارتباط مستقیم دارد. این مسئله سبب شده که تعویض ال سی دی گوشی موبایل لنوو به یکی از رایج ترین خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو ، تبدیل شود. اگر صفحه نمایش گوشی شما هم ترک خورده است، میتوانید بالاترین خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی را با بهترین قیمت، دریافت نمایید.

تعویض و تعمیر باتری در نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو

یکی دیگر از رایج ترین خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو ، تعمیر و تعویض باتری این گوشی هاست. باتری گوشی های لنوو، با تمام قدرت و کیفیتی که دارد، مانند سایر باتری ها عمر مفید و مشخصی دارد. بعد از گذشت مدتی، این باتری، کارایی خود را از دست میدهد. در چنین مواقعی، گزینه ی تعویض باتری مورد بررسی قرار میگیرد. چرا که به مرور، گوشی موبایل کارایی خود را از دست میدهد. البته  تعویض باتری گوشی لنوو ، لازم است با رعایت نکات مهمی صورت بگیرد. یکی از مهم ترین این نکات، استفاده از نمونه ی اورجینال و با کیفیت باتری است. تعویض باتری در نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو، با بالاترین کیفیت و استاندارد انجام میگیرد.

رفع اختلالات مربوط به دوربین گوشی لنوو

قابلیت عکسبرداری و فیلمبرداری در گوشی‌های امروز بدل به یک امتیاز شده است. گوشی‌هایی که از کیفیت بالاتری در این بخش برخوردار هستند معمولا طرفداران و مشتریان بیشتری نیز دارند. این قابلیت به ویژه با رشد شبکه‌های اجتماعی اهمیت صد چندان یافته است. در این شرایط بدیهی است که خرابی دوربین، ناراحتی های را برای بسیاری از کاربران ایجاد کند. خرابی دوربین می‌تواند به علل مختلفی اتفاق بیفتد که رفع این ایرادات نیاز به طی مراحل تخصصی و عیب یابی صحیح دستگاه دارد. برای مثال خط و خش افتادن روی لنز دوربین میتواند منجر به از بین رفتن کارایی دوربین و یا کاهش کیفیت تصاویر آن شود. در برخی شرایط هم دوربین خیلی از گوشی ها به تدریج با هاله های رنگی پوشانده میشود یا بنا به دلایل نامعلوم کلا از کار می‌افتند! در چنین مواقعی لازم است که کاربر به نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو مراجعه کند تا اقدامات لازم برای تعمیر مشکلات سخت افزاری بر روی گوشی انجام بشود.

تعمیرات موبایل لنوو و دیگر واحدهای تعمیرات لنوو

تعمیرات موبایل لنوو یکی دیگر از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با رعایت تمامی پارامترهای بایسته و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان این حوزه انجام می پذیرد. تعمیرات موبایل لنوو در این مرکز در دو پارت مجزای تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری موبایل ارائه می گردد. ارسال دستگاه معیوب به هریک از این واحدها پس از عیب یابی دقیق و بررسی های کارشناسانه انجام می پذیرد.

دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت مربوطه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی را دریافت نمایند. دیگر واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد تعمیرات موبایل لنوو

 • اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ موبایل لنوو
 • تعمیر و اصلاح کارت حافظه موبایل لنوو
 • تعمیر نواقص میکروفن و اسپیکر
 • تعویض و یا تعمیر صفحه نمایش گوشی
 • برطرف‌سازی مشکلات هنگ گوشی
 • ریست کردن گوشی
 • تعمیر USB
 • و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیرات موبایل لنوو … .
 • رسوب‌زدایی با اولتراسونیک
 • شوک‌ باطری
 • برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت از سوی گوشی در مرکز تعمیرات گوشی لنوو
 • تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن
 • بازیابی تنظمیات کارخانه سازنده گوشی در مرکز تعمیرات موبایل لنوو
 • تست و بهینه‌سازی ولتاژ موبایل
 • انجام مشاوره‌ در زمینه قطعات سخت‌افزاری و سیستم نرم‌افزاری
 • تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث گوشی لنوو
 • اصلاح مشکلات ویبره موبایل لنوو
 • برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش
 • رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل
 • رفع مشکلات سیم کارت در مرکز تعمیرات گوشی لنوو
 • تعمیر و یا تعویض باتری
 • انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات
 • فلش، فارسی‌سازی و نصب نرم افزار

اخبار موبایل لنوو و دیگر خبرها

تعمیرات موبایل لنوو و دیگر خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی این دستگاه، علی رغم کیفیت بالای این محصول، ممکن است نیاز بسیاری از کاربران باشد؛ چه این دستگاه نیز به دلیل عدم استفاده صحیح از آن و یا به دلیل برخی اتفاقات پیش بینی ناپذیر، ممکن است دچار ایراد و خرابی گردد.

در هر حال، کاربران و دارندگان این دستگاه می توانند با مشاهده هر گونه اختلال و خرابی در دستگاه های خویش به مرکز تعمیرات موبایل لنوو مراجعه و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول را دریافت نمایند. اخبار موبایل لنوو و دیگر خبرها این حوزه از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

مقالات موبایل لنوو و دیگر مقالات

مقالات موبایل لنوو و دیگر مقالات ارائه شده در این بخش حاوی جدیدترین ترفندها و مطالب درباره محصولات لنوو می باشند که به دست تیمی از کارشناسان علاقمند و فعال در این حوزه گردآوری و تدوین گشته اند.

برخی از مقالات تعمیرگاه تخصصی لنوو حاوی راهکارهایی جهت رفع اشکالات ابتدایی (اعم از نرم افزاری و سخت افزاری) در موبایل های لنوو هستند. این مقالات می توانند راهگشای شما کاربران گرامی در حین برخورد با اشکال در این دستگاه باشند. در صورت پیچیده بودن اشکالات ایجاد شده در موبایل لنوو می توانید به مرکز تعمیرات موبایل لنوو مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط را دریافت کنید.

انواع موبایل لنوو و دیگر محصولات لنوو

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو با معرفی و عرضه هر لپ تاپ جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند.

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس موبایل لنوو گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع موبایل لنوو و دیگر محصولات نمایندگی موبایل لنوو از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات لنوو

مرکز تعمیرات لنوو در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات لنوو را با تیمی از باتجربه ترین مهندسان تعمیرات لنوو راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه بیست ساله در امر تعمیرات سخت افزاری و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات لنوو را با قطعات اورجینال و قیمت مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد.

همچنین تیم تعمیرات نرم افزاری این مرکز، با دارابودن آرشیو کامل Firmware کلیه خدمات نرم افزاری موبایل شامل نصب رام و فلش را با رام های اورجینال شرکتهای سازنده با هزینه مصوب به مشتریان عزیز ارائه می کند.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در ارتباط با خدمات ارائه شده در این مرکز، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز را دریافت نمایید.

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی با صبر و شکیبایی راهنمای شما خواهند بود و سوالات متداول تعمیرات لنوو شما را پاسخ خواهند داد.

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در ایران با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان لنوو عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو در ایران گردند.

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی لنوو در ایران به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که در محصولات این شرکت پدید آمده‌اند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو در ایران می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.