شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

تعمیرات کپی سامسونگ

تعمیرات کپی سامسونگ یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ است که با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد.

برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان مشتریان و مرکز تعمیرات کپی سامسونگ سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند.

تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در محل

سرویس دستگاه کپی در محل برای بسیاری از کاربرانی که ممکن است به واسطه کار و فعالیت خویش به‌طور مداوم با دستگاه‌های کپی سر و کار داشته باشند در نظر گرفته شاده است. فعالان صنعت چاپ و تصویر، کارمندان ادارات و … همگی، بخشی از کارهای روزانه خود را با کمک دستگاه‌های کپی انجام می‌دهند، از این‌رو خرابی این دستگاه‌ها اختلالاتی را در روند کاری و اداری آ‌نها به وجود خواهد آورد.

اگ دستگاه کپی سامسونگ شما دچار افت عملکرد و خرابی گشته است، پیشنهاد ما به شما استفاده از تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در محل است. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از تمامی آیتم‌های تخصصی و عمومی تعمیرِ گنجانده شده در سرویس کپی بهره‌مند گردید.

کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ در محل می‌توانند تمامی اقداماتی را که در تعمیرگاه کپی انجام می‌گردد، با حضور در محل، به شما ارائه نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل دستگاه کپی را ثبت نمایید.

ریست لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر فتوکپی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ مجموعه ای ایمن و معتبر است که بالاترین سطح از خدمات را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی عرضه می نماید. ما در کنار شما هستیم تا طی مدت زمان کوتاهی از کلیه ی اختلالات سخت افزاری و تداخلات نرم افزاری چاپگرهای سامسونگ رهایی بیابید. البته دستگاه های فتوکپی سامسونگ ساخت هر سالی که باشند از کیفیت و مقاومت بی نظیری برخوردار هستند.

اما به هر حال استهلاک، بی احتیاطی کاربر، استفاده ی بی رویه و یا حتی عدم استفاده ی طولانی مدت از دستگاه های چاپ موجب خرابی آن هاست. خاطرنشان می نماییم که تمامی سرویس های نمایندگی تعمیر فتوکپی سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد انجام شده و به همراه گارانتی ارائه می شوند.

خدمات تعمیر دستگاه کپی سامسونگ

تعمیر درام دستگاه کپی سامسونگ

درام بخش مهمی از هر چاپگر است. وظیفه ی درام دستگاه های کپی، انتقال تصویر چاپ بر روی کاغذ می باشد. کوچک ترین ایراد در ساختار درام، پروسه ی چاپ اسناد مختلف را مختل می کند. معمولا نشانه ی خرابی درام دستگاه کپی، افت کیفیت چاپ است. اگر به تازگی شاهد چاپ خطوط عمودی و افقی بسیاری در برگه های فتوکپی شده هستید، از ادامه کار با دستگاه کپی بپرهیزید و نسبت به بررسی وضعیت درام اقدام کنید.

گاهی خرابی درام با یک سرویس دهی استاندارد و کامل برطرف خواهد شد. ذرات اضافی تونر می توانند کارایی اجزای مختلف دستگاه فتوکپی از جمله درام را از بین ببرند. نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه به سرویس دهی یا تعمیر درام می پردازند. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعویض برد پاور دستگاه کپی سامسونگ

اگر دستگاه کپی مورد استفاده ی شما روشن نمی شود، احتمالا برد پاور چاپگر از عملکرد اصلی خود دور شده است. برد پاور با تقسیم بندی انرژی و ولتاژ مورد نیاز اجزای مختلف دستگاه کپی نقش پر رنگی در شکل گیری فرآیند چاپ ایفا می کند. یک اختلال جزیی در این برد به عدم حضور برق در دستگاه ختم می شود.

با حضور در نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ می توانید مطمئن باشید که فرآیند تعویض برد پاور توسط نمونه ی اورجینال مشابه صورت می پذیرد. فراموش نکنید که مراجعه به مراکز نامعتبر و استفاده از برد پاور نامرغوب باعث ایجاد اتصالی های کوچک و بزرگ بسیاری درون دستگاه کپی خواهد شد که گاهی در مرگ کامل سیستم دست دارند.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی سامسونگ

خروج صحیح برگه های چاپ شده در گرو سلامت بخش کاغذکش دستگاه کپی است. البته در هر سیستم چاپ سه نوع کاغذکش ورودی، میانی و خروجی وجود دارد که باید به درستی فعالیت داشته باشند تا پروسه ی انتقال کاغذ به درون دستگاه کپی و خروج آن به اتمام برسد. عامل اصلی خرابی کاغذکش دستگاه کپی سامسونگ یا سایر برندهای موجود در بازار، استهلاک است.

استفاده ی بی رویه از دستگاه کپی را کنسل کرده و متناسب با ظرفیت ماهیانه ی دستگاه به چاپ اسناد بپردازید تا فرآیند تعمیر کاغذکش به تاخیر بیفتد. اگر مرتبا کاغذ درون دستگاه کپی گیر می کند؛ به احتمال قوی کاغذکش نیازمند سرویس های تعمیراتی است. نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ این دسته از اختلالات را طی مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد کرد.

تعویض مین برد فتوکپی سامسونگ

مین برد هدایتگر اجزای مختلف دستگاه کپی است. اطلاعات و دستورات مختلف در مین برد پردازش شده و به سمت قطعات گوناگون چاپگر ارسال می شوند. این برد ساختار حساس و آسیب پذیری دارد که ممکن است در اثر یک شوک الکتریکی یا اصابت ضربه، کارایی خود را از دست بدهد.

اگر خرابی های مین برد شدت زیادی داشته باشند، راهی جز تعویض آن برای استفاده ی دوباره از دستگاه کپی وجود ندارد. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ می توانید اطمینان داشته باشید که فرآیند تعویض مین برد بدون خطای کاری در کیفیتی مناسب انجام می شود.

تعمیرات کپی سامسونگ و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ

تعمیرات کپی سامسونگ در این مرکز به دست کارشناسان زبدۀ این حوزه و با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان این مرکز بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

مرکز تعمیرات کپی سامسونگ با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی سامسونگ فراهم گشته است. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

[us_carousel post_type=”services” items_layout=”blog_cards” columns=”4″ items_gap=”0.5rem” carousel_arrows=”1″ carousel_arrows_offset=”1rem” carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”1″ columns_number=”5″ image_background=”false” icons_size=”32″ header_size=”h4″ content_size=”small” number=”10″]

نمایندگی سامسونگ و جدیدترین محصولات نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات شرکتی از جمله تعمیرات کپی سامسونگ است که در سال ۱۹۳۸ توسط «لی بیونگ چول» به عنوان یک شرکت تجاری در شهر دایگو راه‌اندازی شد. محصولات کمپانی سامسونگ سال‌هاست که به کشور ما صادر می‌شوند و در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرند، از همین‌رو محصولات این شرکت در بازار داخلی و در میان عموم مردم کاملاً شناخته شده هستند.

به دلیل استقبال قابل توجه و فروش بالای محصولات این شرکت در بازارهای داخلی، کشور ما، همواره یکی از بازارهای هدف برای مجموعه‌ی سامسونگ بوده است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی سامسونگ به بخش زیر مراجعه نمایید.

محصولات سامسونگ
[us_carousel post_type=”us_portfolio” items_layout=”blog_side_image”]

تعمیرات سامسونگ و اخبار مرکز تخصصی سامسونگ

تعمیرات کپی سامسونگ یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و هوشمندانه ترین ابزارآلات عیب یابی انجام می‌پذیرد. در طول سالهای اخیر کارشناسان حاضر در نمایندگی سامسونگ در ایران به دلیل در اختیار داشتن تمامی امکانات ضروری این حوزه، نائل به بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش و کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان خود گشته اند.

در این مرکز امکانات و تجهیزات لازم جهت تعمیر و ترمیم تمامی دستگاه های معیوب سامسونگ فراهم گشته است از اینرو کاربران و دارندگان دستگاه های سامسونگ می توانند با بروز هر گونه اختلال در دستگاه های خویش به مرکز تعمیرات سامسونگ مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این حیطه را دریافت نمایند. اخبار مرکز تخصصی سامسونگ از طریق بخش زیر با شما در میان گذاشته خواهد شد.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1″ items_layout=”blog_side_image”]

نمایندگی سامسونگ و مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سامسونگ در ایران تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های سامسونگ را دریافت دارید. حوزه‌ فعالیت نمایندگی تعمیرات کپی سامسونگ در ایران علاوه بر فروش تعمیر تولیدات سامسونگ به ویژه تولیداتی نظیر موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ در ایران توسط برترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه انجام می پذیرد. صبر و حوصله کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که سبب پیشروی و محبوبیت نمایندگی سامسونگ در ایران گشته است. مقالات تعمیرگاه تخصصی سامسونگ توسط کارشناسان این مرکز گردآوری گشته و از طریق فضای زیر در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

[us_carousel taxonomy_category=”%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” items_layout=”blog_side_image”]

تعمیرات سامسونگ و سوالات متداول تعمیرات کپی سامسونگ

تعمیرات سامسونگ اگرچه در بسیاری از مراکز موجود در سطح شهر انجام می پذیرد لیکن کاربران گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که تمامی این مراکز  پارامترهای مجاز و استاندارد جهت تعمیرات سامسونگ را ندارند. برای مثال یکی از پارامترهای لازم جهت تعمیرات سامسونگ دارا بودن تخصص و دانش کافی است. متأسفانه در این مراکز توجهی به آنها نمی شود و غالب تعمیرکاران فعال در مراکز غیرمجاز صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین نسبت به تعمیرات سامسونگ اقدام ‌می کنند.

توصیه کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ به شما کاربران گرامی آن است که پیش از تحویل دستگاه خویش به یک مرکز تعمیرات سامسونگ از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید. همچنین از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، اکیداً خودداری نمایید. پرسش های شما کاربران گرامی و دیگر سوالات متداول تعمیرات کپی سامسونگ در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84″ items_layout=”blog_side_image”]

نمایندگی سامسونگ

کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی سامسونگ ضمن بهره‌مندی از خدمات ارائه شده، می‌توانند با به‌کارگیری مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و یا تعمیر هر یک از دستگاه‌های سامسونگ اتخاذ نمایند.کارشناسان بخش تعمیرات پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه را از صاحب دستگاه خواهند پرسید.

پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت وی، روند تعمیر آغاز گردد. در صورت نیاز و تشخیص کارشناس به تعویض هر یک از اجزاء دستگاه، تلاش می‌گردد تا با تهیه نمونه اورجینال و شرکتی، دستگاه کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت). پس از اتمام تعمیرات کپی سامسونگ و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در نمایندگی سامسونگ به منظور اطمینان از بهبود عملکرد دستگاه، با صاحب دستگاه جهت تحویل آن تماس گرفته خواهد شد.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af,%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af” items_layout=”blog_side_image”]