شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا تلویزیون دیر روشن میشود

تلویزیون دیر روشن میشود

چرا تلویزیون دیر روشن میشود ؟ این سوالی است که ذهن اغلب کاربران را به خود درگیر کرده است . درحقیقت کاربران بسیاری با این مشکل مواجه شده اند . مشکل دیر روشن شدن در اکثر موارد از خرابی برد پاور میباشد . البته در بیشتر موارد برد پاور قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد نیست .

لازم به ذکر است ، در موارد اندک این عیب از برد مین نیز میتواند باشد. در این مطلب سعی داریم به راههای رفع این اختلال بپردازیم . با ما همراه باشید .

چرا تلویزیون دیر روشن میشود ؟ هنگامیکه با این سوال و اختلال مواجه شدید جای نگرانی نیست . برد قابل تعمیر است . تعمیر برد پاور تلویزون در مرکز و محل مشتری با ارائه گارانتی انجام میگردد . نمایندگی ال جی با ارائه خدمات باکیفیت سعی در کسب رضایت کاربران دارد . اکثر خازنهای قسمت پاور تلویزیون ال جی بعد از چندین ماه و سال خراب میشوند . برای تعمیر باید خازن فرسوده پاور تعویض گردد . گاهی اوقات نیز ترانزیستورهای قسمت پاور خراب میشوند . که برای تعمیر باید این ترانزیستورها تعویض گردند .

نمایندگی ال جی ، واحد های تعمیرات ال جی را مجزا راه اندازی کرده است . از این رو کارشناسان قادر خواهند بود تمامی توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک محصول نمایند . کارگاههای فنی نمایندگی رسمی ال جی به ابزارآلات درجه یک و مدرن تجهیز شده است . پرسنل مرکز تعمیرات ال جی در راستای کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق ایشان به ارائه خدمات باکیفیت میپردازد . بردباری و صبر تعمیرکاران حین پروسه تعمیر یکی از دلایل موفقیت این مرکز میباشد .

لازم به ذکر است ، کارشناسان ما درصورت لزوم به راهمنایی کاربران در زمینه دستگاه تعمیر شده اقدام مینمایند . کارشناسان بااستعداد این مرکز کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش میدهند که شایسته برند نام آشنای ال جی باشد . چنانچه با این سوال مواجه شدید که چرا تلویزیون دیر روشن میشود میتوانید به نمایندگی مجاز ال جی مراجعه نمایید .

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه مقالات ، اخبار ، سوالات متداول و محصولات بپردازید .

امتیاز شما به این نوشته