شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

چرا تلویزیون دیر روشن میشود

تلویزیون دیر روشن میشود

چرا تلویزیون دیر روشن میشود ؟ این سوالی است که ذهن اغلب کاربران را به خود درگیر کرده است . درحقیقت کاربران بسیاری با این مشکل مواجه شده اند . مشکل دیر روشن شدن در اکثر موارد از خرابی برد پاور میباشد . البته در بیشتر موارد برد پاور قابل تعمیر است و نیازی به تعویض برد نیست .

لازم به ذکر است ، در موارد اندک این عیب از برد مین نیز میتواند باشد. در این مطلب سعی داریم به راههای رفع این اختلال بپردازیم . با ما همراه باشید .

چرا تلویزیون دیر روشن میشود ؟ هنگامیکه با این سوال و اختلال مواجه شدید جای نگرانی نیست . برد قابل تعمیر است . تعمیر برد پاور تلویزون در مرکز و محل مشتری با ارائه گارانتی انجام میگردد . نمایندگی ال جی با ارائه خدمات باکیفیت سعی در کسب رضایت کاربران دارد . اکثر خازنهای قسمت پاور تلویزیون ال جی بعد از چندین ماه و سال خراب میشوند . برای تعمیر باید خازن فرسوده پاور تعویض گردد . گاهی اوقات نیز ترانزیستورهای قسمت پاور خراب میشوند . که برای تعمیر باید این ترانزیستورها تعویض گردند .

نمایندگی ال جی ، واحد های تعمیرات ال جی را مجزا راه اندازی کرده است . از این رو کارشناسان قادر خواهند بود تمامی توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک محصول نمایند . کارگاههای فنی نمایندگی رسمی ال جی به ابزارآلات درجه یک و مدرن تجهیز شده است . پرسنل مرکز تعمیرات ال جی در راستای کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق ایشان به ارائه خدمات باکیفیت میپردازد . بردباری و صبر تعمیرکاران حین پروسه تعمیر یکی از دلایل موفقیت این مرکز میباشد .

لازم به ذکر است ، کارشناسان ما درصورت لزوم به راهمنایی کاربران در زمینه دستگاه تعمیر شده اقدام مینمایند . کارشناسان بااستعداد این مرکز کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش میدهند که شایسته برند نام آشنای ال جی باشد . چنانچه با این سوال مواجه شدید که چرا تلویزیون دیر روشن میشود میتوانید به نمایندگی مجاز ال جی مراجعه نمایید .

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه مقالات ، اخبار ، سوالات متداول و محصولات بپردازید .

امتیاز شما به این نوشته