شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر دوربین مدار بسته در سمنان

تعمیر دوربین مداربسته در سمنان، توسط تکنسین های مجرب پیشه کمک در سطح تخصصی و حرفه ای انجام می شود. برای دریافت تخصصی ترین خدمات در هریک از مناطق و محله های سمنان، کافی است با نماینگی تعمیرات دوربین مداربسته، تماس بگیرید. این مرکز، به تمامی مناطق استان سرویس دهی کرده و تا رفع مشکلات سیستم، در کنار کاربران است. برای آشنایی با جزئیات بیشتری در مورد تعمیرات دوربین مداربسته در سمنان، ادامه مقاله را دنبال کنید.

تعمیر دوربین مداربسته در سمنان با گارانتی معتبر

هزینه تعمیرات دوربین مداربسته در سمنان

برای برآورد کردن هزینه تعمیر دوربین مداربسته در سمنان یا هر شهر دیگری، باید تا عیب یابی دستگاه صبر کنید. قیمت تعمیرات دوربین، همچون دیگر دستگاه های الکترونیکی، به شدت و نوع آسیب دیدگی قطعات و اجزای مختلف آن بستگی دارد. به عنوان مثال اگر دستگاه ضبط کننده به طور کلی از کار افتاده باشد، باید آن را تعویض کرد و این کار معمولا هزینه بالایی دارد.

یا در صورت سوختن یا خرابی یکی از دوربین ها بازهم باید خودتان را برای پرداخت مبالغ قابل توجه آماده کنید. این در حالی است که اگر آسیب دیدگی سطحی بوده و مشکل با اقدامات ساده برطرف شود، لازم نیست مبلغ چندانی خرج کنید.

مشکلات رایج دوربین مداربسته

مشکلات دوربین های مداربسته یا در دوربین ها ایجاد می شوند و یا به دستگاه ضبط کننده مربوط هستند. مشکلات دوربین، شامل عدم بزرگ نمایی و زوم، برفکی شدن تصویر، قدیمی بودن منوی OSD، روشن نشدن دوربین، نچرخیدن دوربین، دوربین، پخش نشدن صدا، نویزدار بودن تصاویر ثبت شده و زیاد یا کم بودن نور دوربین می شوند.

در بخش DVR هم معمولا کاربران با ایراداتی همچون عدم هماهنگی دستگاه با هارد دیسک، عدم نمایش تصاویر، ذخیره نشدن تصاویر ضبط شده، روشن نشدن دستگاه، به هم ریختن تنظیمات DVR، صدا یا تصویر نداشتن و داغ شدن دستگاه در حین کار مواجه می شوند. برای برطرف کردن هریک از این مشکلات و تعمیر دوربین مداربسته در سمنان، کافی است با پیشه کمک تماس بگیرید تا تخصصی ترین خدمات در اولین فرصت به شما ارائه شوند.

برای استفاده از دیگر خدمات شعبه سمنان از جمله تعمیر پکیج  با ما  تماس بگیرید.

خدمات تخصصی تعمیرات دوربین مداربسته در سمنان

خدمات تعمیر دوربین مداربسته در سمنان، شامل تمامی اقداماتی است که برای عیب یابی و رفع مشکلات این دستگاه انجام می شوند. تعمیر و تعویض دوربین ها، تعمیر یا تعویض برد، ریکاوری حافظه، تعمیر مادون قرمز، رفع مشکلات دید در شب، تعمیر ای تعویض آداپتور، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده، رفع مشکلات نرم افزاری، نصب مجدد و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدماتی هستند که پیشه کمک برای تعمیرات دوربین مداربسته در سمنان به کاربران ارائه می دهد. این خدمات دارای ضمانت نامه معتبر بوده و تا مدت زمان تعیین شده، امکان پیگیری دارند.

ریکاوری هارد دوربین مداربسته

یکی از اقداماتی که برای تعمیر دوربین مداربسته در سمنان انجام می شود، بازیابی اطلاعات هارد است. به دلایل مختلفی همچون ویروسی شدن، قطع و وصل شدن برق و … ممکن است اطلاعات دوربین پاک شده و تصاویر در دسترس نباشند.

باید بدانید که ریکاوری فیلم های دوربین مداربسته، نیاز به تخصص و مهارت بالایی در حوزه ریکاوری داشته و به سادگی انجام پذیر نیست. یک اشتباه کوچک ممکن است به قیمت از بین رفتن کامل فیلم ها و عدم دسترسی به آنها تمام شود. لذا بهتر است برای دسترسی مجدد به تصاویر، از تکنسین های مجرب تعمیرات دوربین مداربسته کمک بگیرید.

تعمیر دید در شب دوربین مدار بسته

اگر سیستم دوربین مداربسته شما قابلیت دید درشب دارد و این قابلیت از کار افتاده است، تکنسین های تعمیر دوربین مداربسته در سمنان این مشکل را به شکل تخصصی برطرف می کنند. بدین منظور باید بدنه دوربین باز شده و لامپ LED چک شود. معمولا سوختن این لامپ ها باعث از کار افتادن دید در شب می شود و با تعویض آنها می توان مشکل را برطرف کرد. گاهی نیاز به تعویض لنزهاست که این کار هم نیاز به دقت بالایی دارد و تکنسین باید مراقب چرخ دنده ها باشد.

تعمیر و تعویض سنسورهای دوربین مداربسته

یکی از دیگر از خدمات تعمیر دوربین مداربسته در سمنان، مربوط به تعمیر یا تعویض سنسورهای این دستگاه است. سنسورها قطعاتی مربعی شکل هستند که بعد از لامپ های LED نصب می شوند و خرابی آنها مشکلاتی را در عملکرد کلی سیستم ایجاد می کند. البته معمولا امکان تعمیر سنسور دوربین مداربسته وجود نداشته و باید حتما تعویض شود. همکاران ما در این شرایط تنها از قطعه اورجینال استفاده می کنند و به همین دلیل، کیفیت کار دستگاه پس از تعمیرات هم تضمین می شود.

تعمیر برد دوربین مدار بسته

بسیاری از مشکلات سیستم دوربین مداربسته، مربوط به خرابی برد هستند. به همین دلیل گاهی تنها با تعمیر برد دوربین مداربسته یا تعویض این قطعه می توان بسیاری از ایرادات دستگاه را برطرف کرد. تلاش تیم تعمیرات دوربین مداربسته در سمنان، تعمیر برد این دستگاه است. اما گاهی برد سوخته و قابل تعمیر نیست. در این صورت کارشناسان ما از یک برد جدید استفاده می کنند تا عملکرد دوربین به حالت عادی بازگردد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *