شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ ، از آن دسته اختلالاتی ست که ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد و ناراحتی هایی را هم به دنبال داشته باشد. محل قرار گرفتن دکمه پاور در مدل های مختلف تلویزیون ها متفاوت است اما ساز و کار آن ها تشابهات زیادی به هم دارد. در این مقاله قصد داریم کمی در خصوص چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ صحبت کنیم. چرا که این مشکل جزو اختلالاتی رایج در دستگاه های تلویزیون به شمار میرود.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ ، از بروز اختلال و خرابی در بخش های مختلف دستگاه حکایت دارد. به عنوان مثال یکی از رایج ترین دلایل چشمک زدن دستگاه، میتواند با ناکارآمدی برد پاور تلویزیون ارتباط مستقیم داشته باشد. در چنین مواقعی توصیه اکید ما به کاربران، مراجعه به مرکز پشتیبانی معتبر و تخصصی نظیر نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ است. به کرات دیده شده، سپردن دستگاه به دست افراد نابلد، به بروز خرابی هایی جدی تر منجر شده است.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ

دلایل چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سامسونگ

  1. خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ
  2. خرابی برد پاور تلویزیون
  3. ایرادات نرم افزاری
  4. داغ شدن بیش از حد تلویزیون
  5. ایراد در اتصالات تلویزیون

چشمک زدن چراغ تلویزیون سامسونگ چه حالت هایی دارد ؟

چشمک زدن چراغ تلوزیون سامسونگ ، مانند سایر دستگاه های تلویزیون حالت های مختلفی دارد که هر کدام از آن حالت ها، به بروز آسبی مشخص ارتباط دارند. از مهم ترین حالت های چشمک زدن چراغ این تجهیزات، میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

این مقاله را از دست ندهید: علت سیاه شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

چراغ پاور به طور پیوسته قرمز است و تلویزیون روشن نمی شود

در این مواقع توصیه میشود، پریزر برق را از شاخه جدا کنید. چند دقیقه صبر کنید و پریزر برق را دوباره وصل کنید و تلویزیون را روش کنید . یک راه حل دیگر این است که به مدت یک شبانه روز پریزر برق دستگاه را جدا کنید و بعد از ۲۴ ساعت دوباره پریزر برق را وصل کنید و برای تست کردن ، تلویزیون را روشن کنید . اگر این کار ها جواب نداد ، سوئیچ روشن و خاموش روی تلویزیون را به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید . اگر هیچ کدام این کار ها جواب نداد حتما باید تلویزیون را نزد تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ ببرید.

چراغ پاور ۳ بار چشمک می زند

این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. از مولفه هایی مانند منبع تغذیه گرفته  تا صفحه اصلی و حتی در بعضی موارد کابل های فلت ممکن است در این مسئله درگیر باشند . کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در این مواقع، خازن های موجود بر روی دستگاه را عیب یابی میکنند. در صورت خرابی این خازن ها، لازم است مراحل تعمیر و تعویض قطعات معیوب به اجرا در آید.

دکمه پاور اصلا روشن نمی شود

در صورتی که از اتصال کابل برق به دستگاه مطمئن هستید، میتوانید دلیل بروز این اختلال را در بهم ریختگی تنظیمات دستگاه بدانید.

چشمک زدن چراغ تلویزیون هنگام روشن کردن

وقتی که شما تلویزیون را روشن می کنید و چراغ پاور شروع به چشمک زدن کند ، نشان می دهد که تلویزیون شما کاملا سالم است و مین برد تلویزیون سامسونگ به درستی کار می کند . اما اگر هنگامی که تلویزیون را روشن می کنید اما چراغ پاور روشن و خاموش نشود و چشمک نزند ، به این معناست که مین برد، خراب شده است.

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون به صورت ممتد

اگر چراغ چشمک زن جلوی تلویزیون پشت سر هم روشن و خاموش شود علت را باید در قسمت های برد مین ، پاور و اینورتر جستجو کنید و این قسمت ها را به طور دقیق بررسی کنید. بهتر است در این مورد از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ، ارائه دهنده کلیه خدمات عیب یابی تلویزیون سامسونگ و ترمیم تخصصی تلویزیون های این کمپانی خواهد بود که توسط واحدهای فعال در این مجموعه، ارائه میگردد. این واحدها به پیشرفته ترین ابزار روز دنیا مجهز شده اند و از این جهت، جزء سطح بالاترین مراکز به شمار می روند.

کادر فنی مجرب و متخصص در واحدهای تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، حضور داشته و صحت و کیفیت بالای فرآیند تعمیر در این واحدها را تضمین می کنند. یکی از خدمات و سرویس های ویژه این واحدها، انجام تعمیرات تلویزیون در محل می باشد. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به خدمات سرویس در محل، می توانید با واحدهای تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و این سرویس را در اسرع وقت دریافت نمایید.

3.7/5(10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *