شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر اچ پی در کارگاه های پیشرفته پیشه کمک، به شکل حرفه ای و تخصصی انجام می شود. اگر از چاپگرهای جوهرافشان، لیزری، رنگی، تک رنگ و … این برند استفاده کرده و شاهد بروز ایرادی در عملکرد آن هستید، تیم تعمیرات پرینتر اچ پی برای عیب یابی و رفع مشکل در خدمت شما هستند. 

البته برخی از ایرادات چاپگر، با اقداماتی همچون خاموش و روشن کردن دستگاه برطرف می شوند. اما گاهی باید برای تعمیر پرینتر hp و دیگر برندها از تعمیرکاران مجرب این حوزه کمک بگیرید. بدین منظور می توانید ضمن برقراری تماس با پیشه کمک و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان تعمیر پرینتر، تخصصی ترین خدمات تعمیراتی را در اسرع وقت دریافت کنید.

تعمیر پرینتر اچ پی

هزینه تعمیر پرینتر اچ پی

برای این که بدانید هزینه تعمیر چاپگر اچ پی و دیگر برندها چقدر است، باید تا عیب یابی آن توسط تعمیرکار صبر کنید. تکنسین اول اجزای آسیب دیده را شناسایی کرده و تعیین می کند که چه اقداماتی باید برای رفع ایرادات دستگاه انجام دهد. اگر قطعات قابل تعمیر باشند، لازم نیست هزینه چندان زیادی صرف کنید. اما هزینه تعمیر پرینتر اچ پی در صورت نیاز به تعویض قطعات، بالاتر بوده و با توجه به قیمت قطعه جدید تعیین می شود.

خدمات تعمیر پرینتر hp

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی و تعویض کابل ها و اتصالات معیوب، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر اچ پی در پیشه کمک هستند. ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، علاوه بر تضمین اصالت خدمات، امکان پیگیری مشکلات احتمالی را نیز در بازه زمانی تعیین شده فراهم می کند.

تعمیر برد پاور پرینتر اچ پی

برای از بین بردن برخی از ایرادات چاپ، باید اقدام به تعمیر برد پاور پرینتر اچ پی کرد. این قطعه انرژی مورد نیاز برای قطعات را تامین می کند و بر اثر عواملی همچون ورود ولتاژ بیش از حد یا عدم توجه کاربر به ظرفیت کار دستگاه، از کار می افتد. تیم تعمیرات پرینتر اچ پی، برای تعمیر برد پاور اول آن را به خوبی بررسی می کنند تا ببینند که قابلیت تعمیر دارد یا نه. معمولا این قطعه قابل تعمیر است؛ اما اگر امکان تعمیر برد پاور وجود نداشته باشد، باید از پاور جدید استفاده کرد تا عملکرد چاپگر به حالت عادی بازگردد.

تعمیر مین برد چاپگر اچ پی

گاهی باید برای تعمیر پرینتر اچ پی، مین برد را تعمیر یا تعویض کرد. مین برد یا برد اصلی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های پرینتر، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده را بر عهده دارد. به همین دلیل خرابی این قطعه، مشکلات مختلفی را در دستگاه ایجاد می کند. تعمیر مین برد پرینتر اچ پی و دیگر برندها در بیشتر موارد امکان پذیر است؛ به جز در شرایطی که این قطعه سوخته باشد و به طور کلی قابل تعمیر نباشد. در این صورت تعمیرکاران پیشه کمک برد را با نمونه اصل و جدید تعویض می کنند تا چاپگر با کیفیت قبلی کار کند.

تعمیر برد فرمتر چاپگر hp

یکی از اقداماتی که ممکن است در طول روند تعمیر پرینتر اچ پی انجام شود، تعمیر یا تعویض برد فرمتر است. خاموش شدن چاپگر را می توان مهم ترین نشانه خرابی این قطعه در نظر گرفت. خوشبختانه برد فرمتر در بیشتر موارد قابل تعمیر است و معمولا نیاز به تعویض این قطعه نیست. با این حال در صورت عدم تعمیر برد فرمتر چاپگر hp، همکاران ما آن را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکلات دستگاه برطرف شوند.

4/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *