شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد؟

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

پاسخ به سوال ذکر شده در عنوان، تخصص و تبحر ویژه ای را میطلبد. نیاز است فردی متخصص ال سی دی معیوب را بررسی کند و میزان خرابی رخ داده در ال سی دی را تحلیل کند. اگر مشکلات ال سی دی تبلت اپل مربوط به نرم افزار تبلت باشد به سرعت عیب یابی و تعمیر می گردند. اما در صورتی که LCD دستگاه شکسته و آسیب دیده باشد در صورت سطحی بودن اختلال بخشی از ال سی دی که آسیب دیده تعویض می شود به عنوان مثال ممکن است فقط نیاز به تعویض گلس ال سی دی باشد و نیازی نباشد که کل ال سی دی تعویض شود و در غیر این صورت تعویض ال سی دی آیپد انجام می گردد.

این تشخیص، نیازمند دانش فنی بالا و چندین سال تجربه است. نمایندگی تعمیر آیپد، تکنسین هایی را به کار گرفته است که نه تنها از پس انتخاب های اینچنینی بر می آیند، بلکه فرایند تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت اپل را در بهترین شکل ممکن صورت میدهند. برای بهره مندی از خدمات این مرکز میتوانید به نزدیک ترین شعبه این نمایندگی مراجعه کرده و از سرویس های تعمیراتی کاملا تخصصی نمایندگی تعمیرات آیپد بهره مند شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4654″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

تعمیر ال سی دی آیپد

تعمیر ال سی دی آیپد امری کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. با نگاه کلی به ال سی دی شکسته یا ترک برداشته نمیتوان نظر قطعی بر تعمیر پذیر بودن یا نبودن ال سی دی داد. تعمیر پذیر بودن قطعه پس از تحلیل میزان خرابی قابل تشخیص خواهد بود. این مرحله از تعمیر را ریشه یابی عیب یا عیب یابی میگویند که متاسفانه اغلب تکنسین های بی تجربه در مراکز نا معتبر از طی این مرحله چشم پوشی میکنند. اما در نظر داشته باشید که عیب یابی مهم ترین بخش تعمیر LCD آیپد است؛ چرا که در صورت عدم آگاهی از نوع اختلال و میزان آن نمیتوان راهکار درستی در جهت رفع مشکل ارائه کرد.

برای بررسی خرابی در ال سی دی آیپد حالتی را در نظر میگیریم که گوشی از دست کاربر افتاده و دچار ترک و شکستگی شده است. در عین وجود ترک و شکستگی روی صفحه نمایش آیپد، ال سی دی و تاچ تبلت اپل بدون مشکل کار می‌کنند. در اینگونه مواقع احتمال زیادی وجود دارد که بتوان تعمیر ال سی دی را با تعویض گلس انجام داد. تعویض گلس پروسه‌ای است که در آن فقط گلس روی صفحه نمایش تبلت تعویض می‌شود و هزینه انجام این کار به مراتب از هزینه تعویض ال سی دی کمتر است.

در شرایط دیگر ممکن است صفحه نمایش تبلت روشن نشود و مشکل فقط از سمت یک قطعه الکترونیکی کوچک مثل سوکت ال سی دی، خازن، مدارهای داخلی آن و غیره باشد. بنابراین همیشه روشن نشدن صفحه نمایش آیپد یا دیدن شکستگی بر روی صفحه نمایش آن بدان معنا نیست که باید ال سی دی و تاچ دستگاه تعویض شود و گاها می‌توان با روش های دیگر و هزینه کمتری تعمیرات تبلت لازم را انجام داد. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیر LCD آیپد و آیفون ها از نمایندگی تعمیر آیپد کمک بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعویض LCD آیپد

اختلال در LCD آیپد گاهی بسیار عمیق شده و تعمیر قطعه امکان پذیر نخواهد بود. در این موارد لازم است ال سی دی به طور کامل عوض شود. تعویض ال سی دی آیپد یکی از تخصصی ترین سرویس های تعمیری ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات آیپد است. لذا توصیه میکنیم تعویض این قطعه را به مراکز تعمیری نا معتبر نسپارید. شکستن ال سی دی و سوختن برد ال سی دی از جمله خرابی هایی هستند که تنها به واسطه تعویض LCD آیپد برطرف میشوند.

تعمیر یک قطعه با تخصص و مهارت تکنسین، در بالاترین سطح کیفی صورت میگیرد؛ در تعویض قطعه اوضاع کمی متفاوت است. در تعویض LCD آیپد جایگزینی قطعه اورجینال نیز از فاکتور های حائز اهمیت است که باید مورد توجه قرار گیرد. توصیه میکنیم برای تعویض LCD آیپد، تخصص و تجربه، استفاده از قطعه فابریک و بهره وری از ابزارآلات پیشرفته را مد نظر داشته باشید. نمایندگی تعمیرات آیپد هر سه فاکتور مورد نظر را به بهترین شکل ممکن در تعویض قطعه به کار میگیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-radius%22%3A%2210px%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات آیپد

نمایندگی تعمیرات آیپد، به منظور ارائه ی خدمات تعمیراتی مختص این دیوایس راه اندازی شده است. تکنسین های این مرکز با شناخت کامل ساختار آیپد قادر به رفع مشکلات آیپد و هر گونه اختلال در مدل های مختلف آیپد خواهند بود. از جمله مواردی که خدمات این مرکز را ارتقا بخشیده است، استفاده از قطعات یدکی فابریک بوده که در صورت نیاز مورد استفاده قرار میگیرند. چنانچه آیپد شما دچار اختلال گشته است، می توانید با مراجعه به نزدیک ترین شعبه تعمیرات تبلت اپل، از سرویس های تعمیری ارائه شده توسط این مرکز بهره مند شوید. ارائه گارانتی معتبر، نسبت به تمامی خدمات ارائه شده اقدامی است که در راستای عمل به شعار مشتری مداری صورت گرفته است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5/5(1 امتیاز)