شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس

آیفون 7 پلاس، یک گوشی بسیار پر کاربرد و محبوب در بین کاربران اپل است و همچنان نیز با وجود مدل های بالاتر، این گوشی مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. اما اگر آیفون 7 پلاس دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس وجود داشته باشد، در چه مراکزی باید تعمیر این دستگاه را انجام داد و چه گزینه هایی برای تعمیر این مدل بیشتر از مابقی موارد مطرح می شوند؟ رایج ترین مشکلاتی که در گوشی های سری 7 اپل دیده می شود، شامل چه مواردی است؟ در این جا می خواهیم به برخی از سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم.

نکات مهم در تعمیر  ال سی دی گوشی اپل 7 پلاس

اولین موردی که می خواهیم در خصوص آن صحبت کنیم، خرابی و بروز مشکل در ال سی دی این دستگاه ها است. ال سی دی یک نقطه بسیار حساس در هر موبایلی است و موارد متعددی مانند ضربه و زمین خوردن، آب خوردگی دستگاه، وارد آمدن فشار به نمایشگر، نوسانات برقی و مشکلات نرم افزاری می تواند به آن آسیب برساند. مشکلات ایجاد شده می تواند در حد شکستگی گلس و قاب گوشی باشد یا این که ممکن است مشکلات بیشتری در گوشی ایجاد شده و ال سی دی دستگاه شکسته یا دچار مشکل شده باشد.

از کار افتادن پنل تاچ گوشی آیفون 7 پلاس، پارگی فلت های متصل به ال سی دی، به هم ریختگی تصویر و عدم نمایش محتوا ها در صفحه نمایش، انواع مشکلاتی است که در خصوص ال سی دی آیفون 7 پلاس ممکن است به وجود بیاید. برای تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس مورد نظر، تعمیرکار با بررسی میزان آسیب خدمات تعمیراتی مختلف، مانند تعویض گلس یا تعمیر تاچ و فلت را ارائه می دهد. گاهی نیز برای تعمیرات موبایل آیفون 7 پلاس نیاز به تعویض ال سی دی دستگاه وجود دارد.

تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس

خدمات تخصصی تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس

زمانی که دستگاه شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس مورد نظر خود را دارید، در قدم اول باید به یک مرکز تخصصی تعمیرات گوشی های اپل مراجه کنید.  مرکز سخت افزار ایران با شعب متعدد در تهران و کرج خدمات تخصصی تعمیر آیفون را به شما کاربران گرامی ارائه می نماید. تعمیرکار گوشی اپل با توجه به نشانه های خرابی دستگاه و مشکلاتی که در آن وجود دارد، خدمات تعمیراتی مختلفی را در زمینه تعمیر گوشی iPhone 7 Plus ارائه می دهد؛ رایج ترین خدمات تعمیراتی در خصوص آیفون 7 پلاس شامل موارد زیر می شود:

  • تعمیرات نرم افزاری مانند ریست فکتوری یا فلش کردن دستگاه
  • تعویض گلس، تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون، تعمیر فلت ها و …
  • بازیابی و تعمیر هارد گوشی آیفون
  • رفع مشکلات رم دستگاه
  • رفع مشکلات دوربین گوشی آیفون 7 پلاس
  • تعمیرات باتری، شارژر، سوکت شارژ و تعویض قطعات مورد نیاز
  • تعمیر برد گوشی اپل مورد نظر و مواردی از این دست شامل انواع کلی خدمات تعمیراتی است که در راستای تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس مورد نظر ارائه می شود.
[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

تعمیرات نرم افزاری موبایل اپل 7  پلاس

در موارد عمده ای مشکلات ایجاد شده در گوشی اپل سری 7 پلاس، با برخی سرویس های نرم افزاری برطرف خواهد شد. مشکلاتی که در تماس، ارائه محتوا، اتصالات دستگاه، به روز رسانی سیستم عامل دستگاه، ویروسی شدن آن و مواردی از این دست ایجاد می شود، در بسیاری از مواقع با تعمیرات نرم افزاری گوشی برطرف خواهد شد. فلش کردن، ریست فکتوری کردن، خالی کردن حافظه کش گوشی، حذف بد افزار ها و ویروس کشی گوشی از جمله سرویس های نرم افزاری است که برای تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس مورد نظر ارائه می شود. حتی در مواردی، مشکلات مشاهده شده در ال سی دی گوشی نیز با تعمیرات نرم افزاری دستگاه برطرف خواهد شد. تعمیرکاران گوشی های اپل در موارد زیادی قبل از انجام یک تعمیر سخت افزاری، بررسی های نرم افزاری گوشی را در دستور کار خود قرار می دهند.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

تعمیر برد گوشی آیفون 7 پلاس

یکی دیگر از موارد مهم تعمیراتی در این دستگاه ها، تعمیر برد آن ها است. برد نیز یک قطعه بسیار مرکزی و حیاتی در هر دستگاهی است و مشکلات متعدد  آن می تواند عملکرد دستگاه های هوشمند را مختل کند. برای مثال ممکن است برخی کامپوننت های روی برد ( خازن ها، دیود ها یا مدار های روی آن ) بسوزد. تعمیر آی سی ها، مدار ها، سوکت ها و … دیگر مواردی است که ممکن است در برد دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. نکته مهم در خصوص تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس در این خصوص، الزام انجام سریع و به موقع تعمیرات مورد نیاز است.

در بسیاری از موارد، در صورت خرابی و بروز مشکل در برد و تاخیر در تعمیر آن، مشکل می تواند گسترده تر شده و به دیگر بخش های مهم سخت افزاری دستگاه نیز آسیب برساند. حتی در مواردی تعمیرات موبایل آیفون 7 پلاس تنها با تعمیر برخی بخش های برد امکان پذیر است، در صورتی که در اسرع وقت انجام شود. اما در صورت تاخیر، ممکن است تعمیرکار مجبور به تعویض کامل برد دستگاه شود.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

رایج ترین مشکلات گوشی آیفون 7 پلاس

در کنار خدمات تعمیراتی مختلفی که معمولا در اثر یک بی احتیاطی و عدم استفاده درست کاربر ایجاد می شود، در هر مدل و برند گوشی، معمولا کاربران از یک سری مشکلات رایج در این دستگاه ها شکایت می کنند. این مشکلات که هم می تواند منشا نرم افزاری داشته باشد و هم ریشه در اختلالات سخت افزاری گوشی، با برخی راه حل های ساده و در مواقعی نیز پیچیده تر برطرف خواهند شد. در زیر برخی از رایج ترین مشکلاتی که از دید کاربران در خصوص گوشی های آیفون 7 پلاس مطرح شده است را بررسی خواهیم کرد.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

رفع مشکلات وای فای 7 پلاس

یکی از موارد رایجی که کاربران گزارش داده اند، مشکلاتی است که در اتصالات وای فای گوشی آیفون 7 پلاس مشاهده می شود. در این حالت، اتصال به وای فای دائما قطع و وصل شده و دردسر ساز می شود. در بسیاری از موارد ممکن است به مودم مربوط باشد. اما برای رفع این مشکل و تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس، بهتر است یک بار مجددا تنظیمات وای فای را در دستگاه انجام داد. با حذف نام شبکه و ریستارت کردن گوشی و مودم، معمولا مشکل برطرف خواهد شد. با استفاده از منوی Reset Network Settings در اکثر موارد مشکل اتصال وای فای دستگاه برطرف خواهد شد.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

بروز مشکل در بکاپ گیری از آیتونز و آیکلود

یکی از مشکلات رایج دیگر در گوشی های آیفون 7 پلاس، بروز مشکل در ارتباط آیکلود و آیتونز دستگاه است. خصوصا در ارتباط با بکاپ گیری از آیکلود، معمولا کاربران دچار مشکل می شوند. در حین اجرای این فرایند، معمولا بکاپ گیری متوقف خواهد شد. در صورتی که مطمئن شدید مشکل از وای فای نیست، برای تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس و رفع مشکل آن، می توانید از فرایند Force Reset استفاده کنید.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

رفع مشکل تاچ اسکرین آیفون 7 پلاس

با وجود کارایی عالی تاچ اسکرین در گوشی های برند اپل، در خصوص گوشی آیفون 7 پلاس معمولا کاربران گزارش می دهند که این قابلیت در این دستگاه ها دچار اختلال می شود. گاهی اوقات این مشکل به دلیل به هم خوردن تنظیمات ایجاد می شود و با رفتن به منوی تنظیمات دستگاه، می توان مشکل را برطرف کرد. در صورت برطرف نشدن مشکل، شاید برای رفع مشکل تاچ دستگاه نیاز به تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس به صورت تخصصی تر وجود داشته باشد.

[us_separator size=”small” show_line=”1″ line_width=”50″ thick=”3″ color=”primary”]

ریستارت شدن خودکار گوشی آیفون 7 پلاس

یکی دیگر از مشکلات رایج مشاهده شده در این دستگاه ها، ریستارت شدن مداوم آن است. قطعا درگیر شدن با این موضوع می تواند دردسر ساز باشد. با این حال، برخی راه حل های ساده می تواند قبل از انجام خدمات تخصصی تر جهت تعمیر گوشی آیفون 7 پلاس، برای رفع این مشکل انجام شود. برای مثال، فورس ریست ( فشردن دکمه هوم و ولوم به صورت همزمان ) یکی از راه حل هایی است که در این خصوص پیشنهاد می شود. گرفتن فایل بکاپ، ریست فکتوری کردن دستگاه و حذف برخی از بدافزار ها از روی دستگاه نیز راه حل هایی است که برای تعمیرات موبایل آیفون 7 پلاس به کاربران توصیه می شود.

[us_separator]
امتیاز شما به این نوشته