شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

ریستور آیفون

ریستور آیفون و یا  به عبارتی فلش نرم افزاری آیفون ممکن است کاربر را با مشکلات غیر قابل حل در این دستگاه مواجه کند. برای مثال ممکن است کاربران به هنگام اجرای برنامه ها با crash شدن دستگاه روبه رو شود. و یا حتی در مواردی ممکن است دسترسی کاربر به اینترنت از طریق وایرلس ناممکن شود. از دیگر مواردی که ممکن است کاربر به ریستور iphone نیاز پیدا کند زمانی است که دستگاه جیلبریک شده است و حال می خواهد آن را به حالت غیر جیلبریک در آورد.

در صورت بروز اختلالاتی از این قبیل راهی به جز ریستور آیفون وجود ندارد. به همین منظور برای اجرای صحیح این فرآیند بهتر است به واحد تعمیرات نرم افزاری نمایندگی اپل مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. در واحد تعمیرات نرم افزاری اپل ریستور آیفون با بهره مندی از تیمی از متخصصان حرفه ای و کارآزموده انجام می شود.

ریستور آیفون

نکاتی درباره ریستور آیفون

در صورتی که امکان مراجعه به واحد مرکزی تعمیرات آیفون را ندارید می توانید با بهره مندی از  نکاتی که در ادامه به آن ها می پردازیم خودتان ریستور آیفون را انجام دهید. به یاد داشته باشید در صورتی که به نکات ارائه شده بی توجه باشید احتمالا فرآیند فلس نرم افزاری آیفون در دستگاه شما با مشکل مواجه شده و ناموفق خواهد بود.

  1. Activation Lock را با خاموش کردن Find my iPhone غیر فعال نمایید. برای این کار، اپلیکیشن Settings را باز کرده و به قسمت iCloud بروید. گزینه Find My iPhone On/Off را انتخاب کرده و آن را غیر فعال نمایید.
  2. نکته دیگری که ذکر آن ضروری است آن است که برای این کار به دو نرم افزار نیاز دارید. نرم افزار نخست iTunes است که برای کاربران اپل شناخته شده است و نرم افزار دوم آخرین نسخه از ios دستگاه مورد استفاده است.
  3. خاموش نگه داشتن Find my iPhone دستگاه از دیگر مواردی است که به هنگام ریستور آیفون باید به آن توجه داشته باشید. در صورت روشن بودن این گزینه پیغامی مبنی بر اینکه باید این گزینه را خاموش کنید دریافت خواهید کرد.
  4. توجه داشته باشید ریستور آیفون به نسخه های قبلی امکان پذیر نیست.
  5. بکاپ یا پشتیبان گیری از اطلاعات و از مهم ترین نکاتی است که به هنگام ریستور IPHONE به نظور حفظ اطلاعات خود باید به آن توجه داشته باشید. همان طور که پیش تر اشاره کردیم فلش نرم افزاری آیفون تمامی اطلاعات قبلی را از روی دستگاه حذف می کند.

نقاط مثبت و منفی ریستور آیفون

همان طور که می دانید تغییراتی همانند فلش نرم افزاری و یا ریستور آیفون نقاط مثبت و منفی دارد ، به همین دلیل لازم است قبل از انجام این کار با مزایا و معایب آن آشنا شوید. مهم ترین ایراد در ریستور iphone  از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده در دستگاه می باشد. البته این ایراد با بک آپ گرفتن از اطلاعات ذخیره شده در گوشی برطرف می شود اما این کار به زمان زیادی نیاز دارد. نکته دیگر، که پیش از این نیز ذکر شد، آن است که ریستور کردن دستگاه ‌های اپل به دلایل امنیتی، صرفاً به ورژن های بالاتر iOS امکان ‌پذیر است. یعنی در صورتی که شما ریستور آیفون را انجام دهید با جدید ترین ورژن  ios دسترسی خواهید داشت و امکان استفاده از نسخه های قبلی برای شما وجود ندارد.

دیگر آنکه برای فلش نرم افزاری iPhone حتما نیاز است که مشخصات اپل آیدی خود را در اختیار داشته باشید. به یاد داشته باشید در صورتی که به جزئیات حساب کاربری و یا همان اپل آیدی خود دسترسی ندارید به هیچ عنوان ریستور iphone را انجام ندهید. نکته نهایی در این باره آن است که در صورت جیلبریک بودن دستگاه، نمی توان آیفون را ریستور کرد. (باید دستگاه خود را در حالت ریکاوری موود ریستور کنید.) با وجود این اختلالات در مواردی راهی به جز فلش نرم افزاری آیفون باقی نمی ماند و کاربر، چاره‌ای جز فلش نرم افزاری موبایل اپل نخواهد داشت، در این موارد تنها با این کار دستگاه به حالت عادی بازگشته و امکان کارکرد مجدد آن فراهم می شود.

ریستور آیفون در مرکز تخصصی اپل

اگر به هر دلیل ریستور آیفون توسط خودتان امکان پذیر نیست ی توانید با مراجعه به واحد تعمیرات اپل از نیرو های متخصص این مجموعه کمک بگیرید. کارشناسان ما در این مرکز حضور دارند تا تخصصی ترین سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری  ازجمله فلش نرم افزاری آیفون، تعویض گلس آیفون، تعویض باتری اپل و …. را به کاربران ارائه کنند. دسترسی این واحد به انواع ابزارآلات تخصصی و حرفه ای سبب شده تا فرآیند ریستور آیفون به درستی انجام شده و هیچ گونه خطری دستگاه شما را تهدید نکند.

تعمیرات آیفون

با توجه به اینکه پیچیدگی دستگاه هایی مثل آیفون ها بسیار زیاد است تعمیرات این دستگاه ها به تخصص و مهارت نیاز دارد. آیفون ها به دلیل حساسیت های بالایی که دارند معمولا در فواصل زمانی متعدد با اختلال رو به رو می شوند. به همین منظور واحد تعمیرات آیفون با بهره مندی از متخصصان مجرب و حرفه ای انواع عیوب دستگاه های آیفون را برطرف می کند. تعویض قطعات آیفون از دیگر خدماتی است که در این مجموعه ارائه می شود. از همین روست که مدیریت مرکز تعمیر آیفون تمامی پارامترهای لازم جهت انجام تعمیرات را در نظر داشته و تأکید ویژه‌ای بر پیاده ساختن آنها در این مجموعه داشته است.

5/5(2 امتیاز)