شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر دوربین گوشی لنوو

یکی از ویژگی‌های برجسته و مهم اسمارت‌فون‌های امروزی بدون شک دوربین‌هایی است که در این دستگاه‌ها تعبیه شده است. اهمیت دوربین‌های بکاررفته در گوشی‌های تلفن همراه تا بدانجا پیش رفته که شرکت‌های سازنده تمرکز ویژه‌ای بر افزایش قابلیت‌های این بخش از دستگاه داشته‌اند.

اگر چه دوربین‌های تلفن همراه تا به امروز پیشرفت های چشمگیری داشته‌اند و امکانات موجود در آنها صد چندان شده، اما آسیب‌پذیری آنها همچنان  پابرجا مانده است. به عبارتی دیگر دوربین‌های تلفن همراه همچنان در برابر بسیاری از عوامل سخت افزاری و نرم افزاری آسیب‌پذیر هستند.بدیهی است بروز اشکال در این بخش از تلفن های همراه می‌تواند برای کاربران بسیار ناخوشایند باشد.

برخی عوامل خارجی نظیر ضربه‌های فیزیکی، نفوذ آب و گرد و غبار به لنز دوربین‌ها جزو عواملی است که کارکرد این قطعه را به جهت سخت افزاری تحت تاثیر قرار داده و دستگاه را دچار مشکل می کند. هر چند خرابی دوربین گوشی لنوو، امری متداول نیست، اما نمایندگی تعمیر گوشی لنوو بخش قابل توجهی از تخصص و امکانات خود را برای عیب یابی و تعمیر دوربین موبایل لنوو ، در نظر گرفته است. در این مقاله به بررسی بیشتر این خدمات خواهیم پرداخت.

تعمیر دوربین گوشی لنوو

دستکاری شدن تنظیمات دوربین گوشی

یکی از مشکلاتی که کارشناسان تعمیر دوربین گوشی لنوو، به آن اشاره دارند، دستکاری و بهم ریختگی تنظیمات دوربین گوشی توسط کاربران است که میتواند دوربین را با مشکل مواجه سازد.

آبخوردگی و نفوذ مایعات به داخل دوربین

 یکی از مشکلات بزرگ که ممکن است بر حسب اتفاق و بی دقتی، سلامت دوربین گوشی لنوو و سایر گوشی های موبایل را کاملا مختل کند، ورود آب و نفوذ مایعات به داخل دوربین است.

نصب بد افزارهای گوشی

 در برخی موارد نصب برخی از نرم افزار هایی که با گوشی هماهنگی ندارند و یا همان بد افزار ها در کارکرد دوربین اختلال ایجاد می کند. به عبارت بهتر زمانی که این نرم افزار ها برای عکاسی باشند و تاثیر مستقیمی بر دوربین گوشی داشته باشند در مواردی منجر به عدم عملکرد دوربین می شوند.در برخی موارد حذف این نرم افزارها کیفیت و کارایی اولیه‌ی دوربین را به آن باز می‌گرداند. در غیر این صورت لازم است از کارشناسان تعمیرات موبایل لنوو کمک گرفته شود.

ایراد و آسیب های وارده به لنز

یکی از رایج ترین مشکلاتی که سلامت دوربین گوشی را با تهدید مواجه میکند، آسیب‌های مرتبط با لنز دوربین است. این گونه آسیب‌ها، عملکرد دوربین گوشی لنوو را مختل میکنند و لازم است حتما توسط کارشناس تعمیر دوربین گوشی لنوو مورد بررسی قرار گیرند.

فلش کردن گوشی موبایل

 یکی دیگر از عوامل مخرب و آسیب رسان در عملکرد دوربین گوشی های موبایل لنوو ، فلش شدن است. فلش شدن گوشی، ممکن است کارایی دوربین گوشی لنوو را به طور کلی با مشکل روبرو کند.

کثیفی لنز دوربین گوشی

 کثیفی و آلودگی لنز دوربین گوشی، از دیگر مشکلاتی ست که کارایی دوربین گوشی لنوو را با اخلال روبرو میکند و کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری را به با افت قابل توجه همراه میسازد.

نمایندگی تعمیر گوشی لنوو

خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر گوشی لنوو تنها به تعمیر دوربین گوشی لنوو اختصاص ندارد و سایر سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را نیز شامل می‌شود. این مجموعه‌ی بزرگ، با تکیه بر تخصص و تجربه ی بالای تیم کارشناسان تعمیر خود در واحد های مختلف سخت افزار و نرم افزاری، قادر است کلیه ی مشکلات این گوشی های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شناسایی و تعمیر کند. 

این خدمات تمامی گوشی های موبایل لنوو را شامل میشود و با بالاترین کیفیت و دقت به انجام میرسد. نمایندگی گوشی لنوو در شعب مختلف خود، خدمت رسانی به کاربران عزیز این تجهیزات را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به انجام میرساند.

امتیاز شما به این نوشته