شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر تاچ گوشی لنوو

نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو آرشیو جامعی از انواع تاچ و ال سی دی تمامی گوشی ها و تبلت‌های لنوو را در اختیار دارد. این موضوع سبب شده تا این مجموعه در طول سال های اخیر، بتواند بالاترین سطح از خدمات و سرویس هایی چون تعمیر تاچ گوشی و تبلت لنوو را در اختیار کاربران گرامی خود قرار دهد. اگر از کاربران گوشی‌های لنوو هستید می‌توانید با مشاهده هر گونه مشکل در عملکرد تاچ و ال سی دی موبایل خود، به مرکز تعمیرات نمایندگی Lenovo مراجعه کرده و از سرویس های این مرکز بهره مند گردید.

صفحه ی لمسی یا تاچ گوشی های موبایل لنوو ، ممکن است به دلایل مختلفی با مشکلات و ناکارآمدی های متعددی روبرو شوند که عیب یابی و تعمیر آن ها علاوه بر تخصص و تجربه، به آرشیوی از قطعات و لوازم اورجینال لنوو نیازمند است. تعمیر تاچ گوشی لنوو، بنا به دلایل مختلف همچون روشن نشدن LCD، کار نکردن تاچ، شکستن گلس ال سی دی و غیره، در این مجموعه با بالاترین کیفیت و دقت ممکن به انجام میرسد. در ادامه با ما همراه باشید تا به ذکر برخی نکات مهم در فرایند تعمیرات تاچ گوشی لنوو بپردازیم.

5/5(1 امتیاز)
تعمیر تاچ گوشی لنوو

تاچ گوشی لنوو شامل چه قطعاتی میشود؟

بسیاری از افراد با لایه های سازنده ی تاچ گوشی های موبایل آشنایی ندارند و این عدم آگاهی موجب بروز مشکلات بسیاری در خصوص تعمیر تاچ گوشی لنوو گردیده است. پنج قطعه‌ ی اصلی که تشکیل دهنده ی تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل لنوو هستند به ترتیب شامل گلس ال سی دی، تاچ یا دیجیتایزر، پنل ال سی دی، چراغ های ال سی دی و فریم یا قاب ال سی دی می‌شوند.

شرکت های سازنده ی ال سی دی موبایل این پنج قطعه را در حین تولید محصول بر روی هم پرس کرده و نهایتا در قالب یک عضو یکپارچه و باریک عرضه می‌کنند که ما آن را با نام تاچ و ال سی دی می‌شناسیم. از این رو وقتی از تعمیر تاچ گوشی lenovo صحبت میکنیم، ممکن است بنا به شرایط از تعمیر یا تعویض هر کدام از این لایه ها، صحبت کنیم.

هزینه ی تعمیر تاچ گوشی لنوو چقدر است؟

تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل همیشه یکی از گران قیمت ترین قطعات این گجت ها بوده است. پس میتوان انتظار داشت که هزینه ی تعویض یا تعمیر این قطعه در مقایسه با سایر قطعات سازنده ی این گوشی های موبایل، بالاتر باشد. اندازه و سایز ال سی دی گوشی های موبایل لنوو، نقش موثری در افزایش یا کاهش قیمت تعمیر این قطعات دارد و با نظر به افزایش سایز گوشی های موبایل امروزی، این هزینه بیش از پیش شده است.

البته نمایندگی تعمیر موبایل لنوو، جای نگرانی زیادی در این خصوص باقی نگذاشته است. کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر گوشی موبایل لنوو ، نهایت تلاش خود را برای پایین آوردن هزینه های تعویض و تعمیر تاچ گوشی لنوو به عمل خواهند آورد. تیم تعمیر فعال در این نمایندگی با عیب یابی دقیق و بی نقص تمامی لایه های تاچ گوشی لنوو، تنها اقدام به تعمیر یا تعویض لایه های آسیب دیده خواهند نمود.

تعویض یا تعمیر تاچ گوشی لنوو

از نظر فنی تعمیر تاچ گوشی لنوو ، می‌تواند با تعویض این بخش، تفاوت چشمگیری داشته باشد. زمانی که صحبت از تعمیرات تاچ گوشی لنوو می‌شود، تاچ و ال سی دی فعلی گوشی که بنا به هر دلیل از کار افتاده تعویض نخواهد شد و با تعمیرات مشکل آن برطرف می‌شود. برای مثال ممکن است در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، سوکت کانکتور تاچ یا ال سی دی آن از روی برد جدا شود یا یکی از پایه های سوکت آن اتصال خود را از دست دهد که در این حالت در عملکرد تاچ و ال سی دی اختلال ایجاد می‌شود.

نمایندگی تعمیر گوشی لنوو

خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر گوشی لنوو تنها به تعمیر تاچ گوشی لنوو اختصاص ندارد. این مجموعه‌ی بزرگ، با تکیه بر تخصص و تجربه ی بالای تیم کارشناسان تعمیر خود در واحد های مختلف سخت افزار و نرم افزاری، قادر است کلیه ی مشکلات این گوشی های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شناسایی و تعمیر کند. این خدمات تمامی گوشی های موبایل لنوو را شامل میشود و با بالاترین کیفیت و دقت به انجام میرسد. نمایندگی تعمیر گوشی لنوو در شعب مختلف خود، خدمت رسانی به کاربران عزیز این تجهیزات را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به انجام میرساند.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”]