شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت لنوو

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

تبلت های لنوو از جمله دستگاه های پرطرفدار برند باکیفیت برند Lenovo هستند که قابلیت های به روز فراوانی را ارائه می دهند. با وجود قابلیت های مدرن و کیفیت بی نظیر، این تجهیزات ممکن است بر اثر عوامل مخربی چون ضربه، آب خوردگی و نفوذ مایعات شیمیایی دچار اختلال شوند. البته استفاده ی اصولی و مراقبت لازم از دستگاه می تواند تا حد بسیار زیادی از بروز خرابی ها و مشکلات متعدد در این تبلت ها جلوگیری کند. به هر حال فارغ از مدت زمان استفاده از تبلت های لنوو و نوع ایراد پیش آمده در آن ها، گاهی تعمیر تبلت ، امری اجتناب ناپذیر است. در این میان خرابی و تعویض ال سی دی تبلت لنوو نیز از مشکلات رایجیست که می تواند دردسرساز گردد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2290″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

لایه های تشکیل دهنده صفحه نمایش تبلت

به طور کلی صفحه ی نمایش تبلت از لایه های مرتبط با ال سی دی ، تاچ ، گلس ال سی دی ، فریم ال سی دی و لایه ی نور پس زمینه تشکیل شده است. زمانی که صفحه ی نمایش تبلت های هوشمند تحت فشار قرار می گیرند و یا ضربه می خورند ممکن است هر یک از این بخش های ذکر شده دچار آسیب گردند. در چنین شرایطی در اکثر مواقع خرابی ال سی دی به همراه از کار افتادن تاچ شکل می گیرد.

اگر میزان آسیب وارده زیاد باشد، این دو بخش غیر قابل تعمیر شده و انجام فرآیند تعویض ال سی دی تبلت لنوو و نیز تعویض تاچ آن برای استفاده ی دوباره از تبلت نیازی غیرقابل چشم پوشی می شود. نمایندگی تبلت لنوو همواره آماده ی خدمت رسانی در راستای شکل گیری پروسه ی تعویض LCD تبلت Lenovo به بهترین شیوه ی کاری ممکن است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

چه زمانی نیاز به تعویض ال سی دی تبلت لنوو داریم؟

عوامل بسیاری می توانند نشان دهنده ی پیدایش نیاز به تعویض LCD تبلت لنوو باشند. خرابی ال سی دی در تبلت های لنوو معمولا با نمایش لکه های تیره و یا ترک های تار عنکبوتی به وجود می آید. در صورتی که صفحه نمایش تبلت شما دارای خطوطی می باشد که ظاهری شبیه ریخته شدن جوهر یافته است به احتمال قوی ال سی دی شکسته شده و نیازمند تعویض می باشد.

در این میان ممکن است همچنان امکان مشاهده ی تصاویر با یک ال سی دی ناکارآمد وجود داشته باشد، اما صفحه ی نمایش به شدت تاریک خواهد بود و تنها راه حل پیش رو جهت رفع اختلالات ساختاری موجود، تعویض ال سی دی تبلت Lenovo است. سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیر و تعویض ال سی دی شکسته جهت رفع اختلالات صفحه ی نمایش از مهم ترین خدمات قابل ارائه در واحد تعمیرات نمایندگی تبلت لنوو می باشند که تحت نظر کارشناسان مجرب و براساس پارامترهای استاندارد انجام می گیرند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

تعویض ال سی دی انواع مدل های تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو ضمن به کارگیری دانش به روز کارشناسان و تکنسین های خود و استفاده از تجهیزات کاری پیشرفته با صرف مدت زمان کمی قادر به تعویض ال سی دی انواع تبلت های لنوو می باشد. وسعت خدمات تخصصی مرتبط با تعویض LCD تبلت لنوو در این مرکز تمامی تبلت های جدید و قدیمی برند لنوو را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم که تعویض ال سی دی تبلت M10 FHD REL لنوو که جدیدترین تبلت این برند در سال 2020 می باشد و نیز تعویض ال سی دی تبلت Tab M8 HD لنوو و سیستم  Yoga Smart Tab که نمونه های عرضه شده در سال 2019 هستند، همگی در نمایندگی تبلت لنوو قابل دریافت می باشند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیر تبلت در نمایندگی تبلت لنوو

واحد تعمیرات نمایندگی تبلت لنوو ارائه دهنده ی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی تبلت های هوشمند لنوو در بالاترین سطح کیفیت است. خدمات فنی این مجموعه  دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و  به کلیه ی تعمیرات تخصصی تبلت های ساخت Lenovo از جمله تعویض گلس، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیرات تاچ تبلت ها ، تعمیر سوکت پاور، رفع عیوب نرم افزاری، تعمیرات دوربین، ترمیم اسپیکرهای تبلت و رفع مشکلات سخت افزاری تبلت ها اختصاص می یابد. لازم به ذکر است که توجه به پارامترهای استاندارد و عرضه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی دو رکن اصلی سیستم کاری نمایندگی تبلت لنووست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d8%a8%d9%84%d8%aa-%d9%84%d9%86%d9%88%d9%88″ overriding_link=”post”][/vc_column][/vc_row]

1.3/5(3 امتیاز)