شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا تلویزیون ال جی به وای فای وصل نمیشود؟

این سوال که چرا تلویزیون ال جی به وای فای وصل نمیشود از سوالات متداول در بین کاربران است که در این مقاله تصمیم به رفع مشکل وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای فای  گرفته ایم. اتصال تلویزیون به وای فای به هیچ عنوان کار پیچیده و زمان بری نیست؛ اما افراد به دلیل عدم آگاهی نسبت به سیستم تلویزیون دچار مشکل میشوند.

در سال های اخیر توسعه دنیای الکترونیک تمامی برندهای فعال در این حوزه را ملزم کرده است تا تمامی محصولات خود را مجهز اتصالات اینترنتی کنند؛ چرا که بارگیری برنامه ها و بازی ها و یا حتی به روز رسانی فریم ور و دیگر نرم افزارهای اساسی تلویزیون در عصر جدید ضروری به نظر میرسند. کمپانی ال جی و تلویزیون های این برند نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در سال های گذشته شاهد تلویزیون های نسل جدید این برند بوده ایم.

وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای فای ارتباط مستقیم با یکی از نقاط ضعف این تلویزیون دارد.عدم استفاده از پروتکل های امنیتی رایج مانند WPA-PSK یا WPA-PSK2 موجب شده است تا در اتصال تلویزیون ال جی به وای فای اختلال ایجاد شود. در نتیجه اگر در اتصال تلویزیون به به وای فای دچار مشکل شده اید، نگران خرابی در تلویزیون یا مودم  خود نباشید؛ به احتمال قوی مشکل جای دیگری است که در ادامه مقاله روش هایی در رابطه با حل این مشکل ارائه خواهیم کرد.

مشکل وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای فای

رفع مشکل وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای فای

رفع مشکل وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای نیازمند به طی مراحل گام به گام است. تمام مراحل را به ترتیب و به درستی اعمال کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. اتصال به اینترنت در تلویزیون این امکان را به شما خواهد داد تا تمام برنامه های دستگاه را به روز کرده و از امکانات  آپدیت تلویزیون  خود بهره مند شوید.

  • اولین گام برای اتصال تلویزیون به اینترنت فشردن دکمه smart و ورود به بخش تنظیمات است.
  • آیکونی زرشکی رنگ که نشان دهنده تنظیمات مربوط به شبکه است را انتخاب کنید.
  • در این بخش دو راه پیش رو خواهید داشت.اول اینکه از طریق اتصال سیمی به وای فای وصل شوید. راه دوم اتصال به شبکه بی سیم است که همین راه دوم مد نظر ما است. روی کلمه شروع اتصال کلیک کنید تا مشکل وصل نشدن تلویزیون ال جی به وای فای حل شود.
  • در مرحله بعد کاملاً مشخص است که باید از بین شبکه های نمایش داده شده شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید: در این بخش تمام شبکه های موجود اعم از سیمی یا بی سیم لیست می شوند.
  • در این مرحله وقت آن رسیده است که رمز 26 کاراکتری را وارد نمایید و سپس رمز وارد شده را تایید کنید.
  • اگر تمام مراحل گفته شده را به نحو احسن به انجام رسانده باشید، صفحه ای در مقابل شما ظاهر خواهد شد که پیامی مبنی بر اتصال تلویزیون به وای فای را نمایش میدهد.

تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران و کرج

نمایندگی ال جی با راه اندازی هفت شعبه در تهران و کرج خدمات ویژه ای را در زمینه تعمیرات به کاربران محصولات ال جی ارائه کرده است. این واحد با استفاده از تجربه ای چند ساله در امر تعمیرات سخت افزاری اعتبار قابل توجهی را در میان مشتریان خود کسب نموده است. مراجعه کنندگان نمایندگی مجاز ال جی با توجه به سابقه درخشان این مرکز با خیالی آسوده دستگاه خود را به دست متخصصین و مهندسین این مجموعه میسپارند تا در محیطی کاملا حرفه ای دستگاه مورد نظر به دست تعمیر سپرده شود. از اصول حرفه ای نمایندگی مجاز ال جی میتوان به دستمزد منصفانه اشاره کرد که همین امر موجبات رضایت مشتریان را فراهم کرده است.

امتیاز شما به این نوشته