شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چطور مشکل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک را رفع کنیم؟

مزیت تلفن های دیجیتالی جدید پاناسونیک صفحه نمایش آنهاست که می توان در آن اطلاعات تماس گیرنده را مشاهده کرد. اما گاهی کاربران با مشکل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک مواجه می شوند. این موضوع قطعا مشکل ساز می شود، چرا که هدف اصلی از داشتن چنین تلفن هایی مشاهده شماره تلفن افرادی است که تماس می گیرند.

زمانی که شماره ای روی صفحه نمی افتد ممکن است مجبور به پاسخ دهی به تماس هایی شویم که تمایلی به پاسخ دادن به آنها نداریم یا اینکه به دنبال شماره تلفن کسی باشیم اما به دلیل بروز این مشکل نتوانیم شماره مورد نظر را مشاهده کنیم. شماره ننداختن تلفن های پاناسونیک می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. در این مقاله با ما همراه باشید تا دلایل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک و راه حل های رفع این مشکل را بررسی کنیم.

مشکل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک

دلایل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک

همانطور که گفته شد دلایل مختلفی می تواند موجب شماره ننداختن در این تلفن ها شود. یکی از مهمترین دلایل، نداشتن کالر آیدی است. ممکن است تلفن به قابلیت کالر آیدی مجهز نباشد. البته این امر کمی غیر ممکن است چرا که اکثر تلفن های پاناسونیک به این قابلیت مجهزند. دلیل مهم بعدی که می تواند موجب شماره ننداختن در این تلفن ها شود پشتیبانی نکردن خطوط منطقه مورد نظر از قابلیت کالر آیدی است.

ممکن است شما در منطقه ای قرار داشته باشید که در آنجا از کالر آیدی پشتیبانی نشود. نکته بعدی پشتیبانی نکردن خط تلفن از قابلیت کالر آیدی است. ممکن است در خط تلفن مورد استفاده یک نقص فنی به وجود آمده باشد و به همین دلیل هم تلفن پاناسونیک شماره نمی اندازد. در نهایت اینکه ممکن است قابلیت کالر آیدی در تلفن پاناسونیک مورد نظر غیر فعال باشد. این موارد مهمترین دلایل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک است.

نحوه رفع مشکل شماره ننداختن تلفن panasonic

اگر مطمئنید که تلفن پاناسونیک شما به قابلیت کالر آیدی مجهز است برای رفع مشکل شماره ننداختن تلفن پاناسونیک باید ابتدا با مخابرات منطقه خود تماس بگیرید و مطمئن شوید که خطوط منطقه سکونت تان از قابلیت کالر آیدی پشتیبانی می کند یا خیر. علاوه بر این اگر خط تلفن شما از قابلیت کالر آیدی پشتیبانی می کند و هنوز هم شماره ای روی صفحه آن نمی افتد ممکن است که یک نقص فنی در خط تلفن دلیل بروز این مشکل باشد.

در نتیجه باید با مخابرات تماس بگیرید و از آنها برای رفع مشکل به وجود آمده درخواست کمک کنید. در مرحله بعدی مطمئن شوید که کالر آیدی روی تلفن مورد استفاده فعال باشد و در غیر این صورت آن را فعال کنید. در آخرین قدم برای رفع مشکل شماره ننداختن این دستگاه ها باید کالر آیدی را مجددا تنظیم کنید. در نهایت شاید لازم باشد برای بررسی های بیشتر به یک مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک مراجعه کنید.

نحوه تنظیم و فعال سازی کالر آیدی در تلفن پاناسونیک
5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *