شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر کمپرسور کولرگازی پاناسونیک

کولرهای گازی پاناسونیک به دلیل کیفیت بالای ساخت و درستی عملکرد، انتخاب نخست بسیاری از مشتریان امروزی لوازم خانگی هستند. با فرا رسیدن تابستان و گرم تر شدن هوا، کولرهای گازی، بیشتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار میگیرند. اگر چه کولرهای گازی پاناسونیک قدرت مکانیکی و الکترونیکی بالایی دارند اما گاهاً دچار اشکالات جزیی و کلی نیز میگردند. یکی از خرابی‌های نه چندان رایج در ارتباط با این دستگاه ها خرابی کمپرسور است. موتور کمپرسور همانگونه که می‌دانید یکی از مهمترین قطعات کولر گازی محسوب می‌شود. در این مقاله برآنیم تا شما کاربران گرامی را با برخی از رایج ترین مشکلات کمپرسور در کولر گازی های پاناسونیک، که در واحد تعمیر کمپرسور کولر گازی پاناسونیک ، با دقت بسیار مورد تعمیر قرار میگیرد، آشنا نماییم.

تعمیر کمپرسور کولرگازی پاناسونیک

کثیفی قطعات کمپرسور را جدی بگیرید

یکی از اختلالاتی که از نظر کارشناسان واحد تعمیر کمپرسور کولرگازی پاناسونیک ، میتواند در کارایی دستگاه، مشکل آفرین شود، کثیفی قطعات کمپرسور است. روغنی بودن سوکت های ترمینال کمپرسور نیز میتواند باعث برقراری اتصال شود. برای چک کردن این مورد درپوش ترمینال کمپرسور را برداشته و از روغنی نبودن سوکت های کمپرسور مطمئن شوید. گرد و غبار یا برفک گرفتن کویل های اپراتور نیز ممکن است باعت روشن و خاموش شدن کمپرسور با فواصل کم بشود.  کثیف بودن کندانسور نیز مانند زیاد بودن ماده مبرد یا هوا گرفتی کندانسور میتواند منجر شود کمپرسور مدت زیادی و بدون خاموش شدن کار کند. آشغال گرفتن شیر انبساط و صافی آن هم از عوامل کار کردن یکسره کمپرسور محسوب میشود. از این رو توصیه میشود برای جلوگیری از مشکل، نسبت به سرویس های دوره ای و نظافت دستگاه خود، دقت لازم را به عمل آورید.

رفع سرو صداهای مزاحم کمپرسور کولرگازی پاناسونیک

یکی از مشکلات رایجی که کاربران و مراجعین به واحد تعمیرات کمپرسور کولر گازی پاناسونیک ، از آن شکایت دارند، سر و صداهای اضافی و بیش از حد دستگاهشان است. ضعیف بودن فوندانسیون کمپرسور یا شل بودن پیچ های آن میتوانند باعث ایجاد سر وصدا شوند. فرسودگی قطعاتی مانند پیستون ها، گژن پین ها و شانون ها نیز ممکن است سروصدا ایجاد کند. این قطعات باید تعویض شوند. برگشتن مبرد به خط مکش نیز از دلایل رایج سر و صدای کمپرسور است. کارشناسان واحد تعمیر کمپرسور کولرگازی پاناسونیک، با شناخت بالای خود نسبت به ساختار این قطعات، پس از عیب یابی دقیق، مشکل را در حداقل زمان رفع خواهند نمود.

تعمیر مشکل اورلود کمپرسور کولرگازی پاناسونیک

اورلود کردن کولرگازی پاناسونیک میتواند ناراحتی های فراوانی برای کاربران به همراه داشته باشد. نشانه ی اصلی اورلود کردن کولر گازی، گرم بود باد آن است. در این موارد اگر فیوز اورلود که خود به خود در دمای بالای 70 درجه جریان برق کمپرسور را قطع می‌کند کار نکند، باید کولر را فورا خاموش کرده و با تعمیرکاران واحد تعمیرات کولرگازی  تماس بگیرید. کارشناسان واحد تعمیر کمپرسور کولرگازی پاناسونیک ، لازم است برای رفع این مشکل دریچه ی کندانسور کولر گازی را باز کنند و دمای کمپرسور را مورد بررسی قرار دهند. داغ بودن کمپرسور نشانه اورلود است. میتوان گفت اورلود معمولا به دلیل کمبود گاز مبرد بر اثر مواردی مانند نشتی یا مسدود بودن لوله رخ میدهد.

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در تهران و کرج

استقبال بی‌نظیر از کولرهای گازی پاناسونیک در کشور ما، نمایندگی تعمیرات پاناسونیک را برآن داشت تا به توسعه‌ی خدمات پشتیبانی در شعب مختلف اقدام نماید. به همین منظور نمایندگی تعمیرات کولرگازی پاناسونیک، اقدام به راه اندازی شعب مختلف در تهران و کرج نموده است. هم اکنون این مجموعه در سطح پایتخت شش شعبه بزرگ و فعال و در سطح کرج، یک شعبه ی گسترده و پیشرفته ی خدمات رسانی دارد. این شعب با گردآوردن کارشناسان و متخصصان زبده ی تعمیرات، قادرند عیب یابی و تعمیر انواع مدل های کولرگازی و اسپلیت پاناسونیک را در کمترین زمان به انجام برسانند. نمایندگی کولرگازی پاناسونیک در تهران و کرج، برای تمامی سرویس های پشتیبانی و تعمیر این مجموعه، گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی نیز در نظر گرفته است.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9″ overriding_link=”post”]
3/5(1 امتیاز)