شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

با پیشرفت تکنولوژی ماشین های ظرفشویی جزئی از زندگی روزانه شده اند. شرکت پاناسونیک یکی از تولیدکنندگان این دستگاه می باشد. اختلال در کارکرد این دستگاه مشکلات زیادی را برای هتل ها، منازل و … در پی خواهد داشت.

به همین خاطر تعمیر ظرفشویی پاناسونیک دارای اهمیت بسیاری می باشد. در ادامه به ارورهای رایج ظرفشویی پاناسونیک و سایر مطالب مرتبط با آن می پردازیم. همراه ما باشید.

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

نحوه تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

اگرچه ترمیم و تعمیر ظرفشویی پاناسونیک، تخصصی بوده و نکات و مسائل خاص خود را دارد، اما مواردی وجود دارد که پیش از انجام فرآیند تعمیرات، می تواند به کاربران در رفع مشکل کمک کند. از جمله اینکه: به شما گفته می شود قبل از هرکاری، اول پریز ماشین ظرفشویی را از برق بکشید.

همچنین لازم است شیر تامین آب دستگاه را هم ببندید. نکته ی بعدی اینکه بلافاصله بعد از پایان کار شستشو، در ماشین ظرفشویی را باز نکنید؛ چرا که ممکن است بخش های خشک کن ظروف که در پایین هستند هنوز گرم باشند. با رعایت و اجرای این راهنمایی ها، می توانید پیش از تعمیر ظرفشویی پاناسونیک خود توسط متخصصین، تا حدی مشکلات آن را حل نموده و یا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

تعمیر و تعویض هیتر ظرفشویی پاناسونیک

هیتر ظرفشویی یکی از قطعات مهم دستگاه است که وظیفه ی گرم کردن آب را بر عهده دارد. به همین دلیل در صورت خرابی یا بروز مشکل، تعمیر و ترمیم آن باید سریع انجام شود. اگر ظرف ها در ماشین ظرفشویی Panasonic تمیز شسته نمی شوند و بعد از اتمام کار دستگاه با لکه های چربی و … بر روی ظروف مواجه می شوید، باید در سلامت هیتر ظرفشویی شک کنید.

به خاطر ساختار خاص هیتر، این قطعه در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد. البته این فرایند حساسیت بالایی دارد و باید توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای انجام شود. نمایندگی پاناسونیک با در اختیار داشتن تکنسین های حرفه ای و استفاده از تکنولوژی روز قادر به تعمیر و تعویض  هیتر ظرفشویی پاناسونیک به شکل حرفه ای می باشد.

تعویض پمپ ظرفشویی پاناسونیک

پمپ تخلیه یکی از قطعات به کار رفته در ظرفشویی است که در صورت بروز مشکل و اختلال در عملکرد آن، فرآیند شستشو با مشکل مواجه می شود. وظیفه ی اصلی پمپ تخلیه همانطور که از نامش پیداست، تخلیه ی آب آلوده است. خرابی این قطعه به گونه ای است که در اغلب موارد باید آن را با یک قطعه جدید جایگزین کرد.

از علائمی که نشان دهنده ی خرابی پمپ ظرفشویی Panasonic است می توان به روشن نشدن دستگاه، توقف ناگهانی حین کار، نشت آب و مشکلاتی از این دست اشاره کرد. تعویض پمپ ظرفشویی پاناسونیک یکی از خدماتی است که نمایندگی  تعمیرات ظرفشویی  به مشتریان خود ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تعویض تمامی قطعات معیوب ظرفشویی پاناسونیک با نمونه ی اورجینال آن انجام می شود.

تعویض شیر برقی ظرفشویی پاناسونیک

تعویض شیر برقی ظرفشویی پاناسونیک یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات پاناسونیک است. کاربردهای شیر برقی در ظرفشویی پاناسونیک عبارتند از ارتقاء کیفیت شستشو، افزایش امنیت دستگاه حین کار، جلوگیری از نشت آب در زمان آبگیری و … . اگر شیر برقی دچار مشکل شود، پیامدهای بعدی آن غیر قابل اجتناب است.

وقتی که شیر برقی دچار مشکل شود، معمولا تعمیر آن کار بی فایده ای است و فقط با تعویض این قطعه، ظرفشویی عملکرد سابق خود را خواهد داشت. البته تشخیص این موضوع منوط به نظر تخصصی تعمیرکار حرفه ای است. برای تعویض شیر برقی ظرفشویی   Panasonic باید به مراکز معتبر و استاندارد مراجعه کنید تا خدمات با کیفیتی دریافت کنید.

تعمیر خشک کن ظرفشویی پاناسونیک

یکی از اجزای مورد نیاز و کاربردی در ظرفشویی خشک کن آن است. چنانچه پس از پایان شستشو ظروف خیس باشند، لکه های سفیدی روی آنها باقی می ماند که منجر به کثیف شدن ظرفها می شوند. در صورت مشاهده ی خیس ماندن ظروف در کوتاه ترین زمان برای رفع این اختلال اقدام کنید.

تعمیر خشک کن ظرفشویی پاناسونیک به دلیل پیچیدگی های بسیار زیاد این دستگاه به مهارت و تخصص بالا نیاز دارد. قبل از هر چیزی بهتر است بدانید که برای تعمیر ظرفشویی panasonic حتما از متخصصان واحد تعمیرات پاناسونیک کمک بگیرید. در صورتی که دستگاه شما به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، تکنسین های ما از نمونه های اورجینال برای تعویض آنها استفاده می کنند.

مشکلات رایج ظرفشویی پاناسونیک

تمیز نشستن ظرف ها

برای رفع این مشکل بازو های دستگاه ، فشار آب خروجی از بازو ، سینی فشار و واشر آب را چک کنید.

سر و صدای ماشین ظرفشویی

خرابی پمپ، عدم حرکت درست بازوهای آب پاش باعث بروز این سر و صدا می باشد.

برفکی شدن یا سفید شدن ظروف شیشه ای

سختی آب باعث بروز این مشکل می شود.

باقی ماندن لکه ها بر روی ظروف

این مشکل با استفاده از مواد کمک شستشو (rinse aid) برطرف می شود

تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی

برای رفع این مشکل قطعات لوله سوپاپ در مخزن را بررسی کنید. همچنین می‌توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید برای دستگاه بیاندازید.

چفت نشدن درب ماشین ظرفشویی

پوسیده شدن قفل درب دستگاه از عوامل بروز این مشکل است که با تعویض این قطعه برطرف می شود.

اهمیت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

مورد نیاز بودن این دستگاه در منزل باعث اهمیت بسیار آن می باشد. توصیه می کنیم در صورت هرگونه اشکال در ماشین ظرفشویی ابتدا دستگاه را خاموش کرده و پس از آن با نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک تماس بگیرید.

لطفا جهت تعمیر دستگاه خودتان دست به کار نشوید زیرا ممکن است آسیب های بیشتری به دستگاه وارد کنید. متخصصان این مرکز با استفاده از دقیق ترین روش ها برای عیب یابی دستگاه و تعمیرات آن  استفاده می کنند. مراجعه به نمایندگی پاناسونیک شما را از رفتن به سایر مراکز بی نیاز می کند.

سرویس در محل ظرفشویی پاناسونیک

استفاده از سرویس در محل ظرفشویی پاناسونیک به کاربر این امکان را می دهد تا بر تمام مراحل تعمیر دستگاه خود نظارت داشته باشد. تعمیر ظرفشویی پاناسونیک نیازمند تخصص و مهارت می باشد. تعمیرکاران اعزامی ما از تخصص و دانش لازم برای تعمیر ظرفشویی پاناسونیک بهره مند می باشند. از مزایای دیگر این سرویس عدم نیاز به جا به جایی دستگاه می باشد.

لازم است بدانید دستگاه معیوب به هنگام حمل و نقل نیز ممکن است دچار آسیب دیدگی های بیشتری هم بشود. سرویس در محل پاناسونیک به شما این امکان را می دهد تا نیازی به مراجعه ی حضوری به نمایندگی نداشته باشید.

تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک در این مرکز توسط مجرب ترین متخصصان و مهندسان انجام می شود. تمامی لوازم خانگی پاناسونیک در این مرکز قابل تعمیر می باشند. تعویض قطعات مورد نیاز برای دستگاه های معیوب لوازم خانگی بخشی دیگر از سرویس های ارائه شده توسط این نمایندگی می باشد.

لوازم خانگی پاناسونیک دچار هر عیبی که باشند در این مرکز قابل تعمیر می باشند. استفاده از متخصصان مجرب و افراد دوره دیده روند تعمیرات لوازم خانگی را در این مرکز سرعت بخشیده است.

نمایندگی پاناسونیک

برای خرید هر کدام از تولیدات شرکت پاناسونیک می توانید به نمایندگی رسمی پاناسونیک مراجعه کنید. این نمایندگی مجاز تمام محصولات را با گارانتی به شما ارائه می کند، بنابر این شما می توانید با خیال راحت به خرید از این نمایندگی اقدام کنید و حضور مشاوران برتر در این نمایندگی امتیازی دیگر برای شما خریداران می باشد، با حضور در این نمایندگی می توانید تمام راهنمایی لازم برای خرید دستگاه مورد نیاز خود را از مشاوران دریافت کنید. نمایندگی پاناسونیک در بخش های فروش و خدمات پس از فروش به خدمات دهی به کاربران گرامی پرداخته است.

تعمیرات پاناسونیک

تعمیرات پاناسونیک در این مرکز شامل تمامی محصولات این کمپانی می شود. مرکز تعمیرات پاناسونیک می تواند با دسترسی داشتن به تمام اطلاعات به روز و همچنین مدرن ترین تجهیزات بهترین ها را به شما عرضه کند. تمام قطعات کاربردی برای تعمیرات دستگاه ها دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

این مرکز با بهره مندی از برترین متخصص ها به شما کمک می کند تا تعمیرات دستگاه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. در این میان اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد با مراجعه به این نمایندگی قطعه ی فرسوده با نمونه ی اورجینال آن جایگزین خواهد شد.

تعمیرات ظرفشویی ال جی / تعمیرات ظرفشویی شارپ / تعمیرات تخصصی ظرفشویی پاناسونیک / تعمیر ظرفشویی سامسونگ / تعمیر ظرف شویی ال جی / تعمیر ظرفشویی شارپ / مرکز تعمیر تخصصی ظرفشویی پاناسونیک / تعمیر ظرفشویی توشیبا / تعمیرات ظرفشویی سامسونگ / تعمیرات ظرفشویی ال جی

5/5(1 امتیاز)