شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ

اسپیکر تبلت سامسونگ یا بلندگو قطعه ای سخت افزاری در این دستگاه است که وظیفه انتقال صدا و پخش آن  را بر عهده دارد. ممکن است این قطعه به دلائل مختلفی دچار مشکل شده و آسیب ببیند. مشکلاتی که باعث خرابی اسپیکر شده و تعمیر اسپیکر تلبت سامسونگ را می کنند به دو دسته ی کلی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شوند.

چه مشکلاتی باعث خرابی بلندگو تبلت سامسونگ می شوند؟

گاهی ممکن است نصب بد افزارها و اپلیکشن های مخرب باعث ایجاد اختلال در عملکرد اسپیکر تبلت سامسونگ شود. اما اگر هیچ نرم افزار جدیدی نصب نکرده باشید و مشکلی به وجود آمده باشد، به احتمال قوی سخت افزار اسپیکر تبلت سامسونگ دچار مشکل شده است. برای آگاهی از این موضوع لازم است که تبلت سامسونگ شما توسط یک تکنسین ماهر مورد بررسی قرار بگیرد.

تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ

تعمیر نرم افزاری اسپیکر تبلت سامسونگ؛ فکتوری ریست

اولین گام برای تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ، بررسی نرم افزاری آن است. برای تعمیر اسپیکر تبلت Samsung  ابتدا از تمامی اطلاعات روی تبلت یک بکاپ تهیه کنید. سپس تنظیمات تبلت را به تنظیمات کارخانه برگردانید. با انتخاب فکتوری ریست تمامی اپلیکشن های نصب شده در تبلت پاک می شوند. این کار کمک می کند تا متوجه شوید مشکل اسپیکر تبلت شما یک مشکل نرم افزاری است. البته بهتر است که این مرحله زیر نظر یک تعمیرکار متخصص انجام شود تا در صورت پاک شدن اطلاعات قادر به بازیابی آنها باشید.

آیا مشکل از سخت افزار اسپیکر تبلت Samsung است؟

پاسخ دقیق به این سوال را فقط یک کارشناس تعمیرات تبلت پس از بررسی تبلت شما می تواند بدهد. با این حال اگر پس از ضربه ای محکم یا استفاده ی طولانی مدت از تبلت با افت کیفیت صدا در آن مواجه شده اید، مسئله به سخت افزار اسپیکر مربوط می شود.

اقدامات تخصصی جهت تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ

اگر صداى طرف مقابل ضعیف است ابتدا از تمیز بودن تورى اسپیکر اطمینان حاصل کنید. سپس اسپیکر را تعویض کنید. در صورتی که مشکل باقی است نیاز است تا آى سى صوت را تعویض کنید.

اگر صدای طرف مقابل نویز دارد ابتدا اسپیکر و سپس آى سى صوت را بررسی نمایید.

در صورتی که صداى طرف مقابل قطع و وصل می شود لازم است که برای تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ، ابتدا اسپیکر و محل اتصال آن به برد چک شود. این ایراد ممکن است از ضعیف بودن آنتن هم باشد.

اگر صداى طرف مقابل شنیده نمی شود، ابتدا اسپیکر تبلت را تست کنید. سپس قطعات مسیر اسپیکر و آى سى درایور صدا را بررسی نمایید و در صورت نیاز تعویض کنید.

خدمات تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ

  • رفع مشکل قطع شدن صدای اسپیکر
  • رفع مشکل کم شدن صدا در تبلت سامسونگ
  • حل مشکل قطع شدن اسپیکر پشتی تبلت
  • رفع مشکل قطع شدن صدای بلندگو
  • تعویض بلندگو تبلت سامسونگ
  • رفع ایراد مشکلات بازر (بلند گو) سامسونگ
  • تست و بررسی همه جانبه صدای اسپیکر تبلت سامسونگ
  • رفع ایراد مشکلات اسپیکر تبلت سامسونگ

مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ

مرکز تعمیر تبلت سامسونگ با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر و مجهز به ابزارآلات پیشرفته، فضایی ایجاد کرده تا امکان تعمیر و بازیابی تمامی قطعات معیوب در این مرکز فراهم گردد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ، دانش اولیه تعمیرات را با حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب کرده و در گام بعدی، مهارت فنی آنان با آزمون‌های متعدد برگزار شده از سوی این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است. به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات ترمیم و تعمیر تبلت سامسونگ از جمله خدمات مرتبط با تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ می‌باشند.این مرکز پیشگام در ارائه ی خدمات تخصصی، آماده ی ارائه ی خدمات به هم وطنان در سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد.

امتیاز شما به این نوشته