شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی

پیشه کمک به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیر جاروبرقی در تهران و کرج فعالیت دارد. این مرکز با بهره گیری از پرسنلی متعهد و مجرب، آماده است تا به صورت 24 ساعته، خدمات عیب یابی و سرویس و تعمیرات انواع جاروبرقی را به مشتریان ارائه کند. 

تجربه بیش از 20 سال فعالیت در این حوزه در کنار دانش بالای مهندسین و تکنسین های این مجموعه سبب شده تا کیفیت تعمیرات در نمایندگی تعمیر جارو برقی در بالاترین سطح خود باشد. از این رو با استفاده از خدمات این نمایندگی تعمیرات جاروبرقی می توانید از بابت کیفیت تعمیرات و نحوه عملکرد دستگاه بعد از تعمیر، آسوده خاطر باشید.

تعمیر جاروبرقی

نحوه خدمات رسانی در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

تکنسین های حاضر در پیشه کمک با ساختمان انواع جاروبرقی آشنا بوده و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها را آموخته اند. این افراد با حضور در دوره های تخصصی تعمیرات، با متدهای روز دنیا آشنا شده و با استفاده از آنها می توانند خدمات تعمیر جاروبرقی را در مدت زمان کم و با کیفیت بالا ارائه دهند.

تعمیرکاران پیشه کمک بنا به تعهد و وجدان کاری خود، ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنند. پس از شناسایی قطعه یا قطعات معیوب، اقدام به تعمیر این قطعات خواهند کرد. این تکنسین ها تنها در صورتی مجاز به تعویض قطعات هستند که قطعات معیوب قابلیت تعمیر نداشته باشند. در این حالت نیز به منظور جلوگیری از افت راندمان جاروبرقی، از قطعات اصل استفاده خواهند کرد. همین ویژگی ها باعث می شود تا تعمیر انواع جاروبرقی با کیفیت بالایی در  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی انجام شود.

ایرادات متداول جاروبرقی

ایراد در عملکرد جاروبرقی می تواند ضربه ای بزرگ به روند تمیزکاری منازل و دیگر محیط ها بزند. از این رو کاربران به هنگام مواجهه با خرابی در این دستگاه، سریعاً اقدام به تعمیر آن می کنند. در این شرایط توصیه می شود از خدمات پیشه کمک که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی اعم از جاروبرقی فعالیت دارد استفاده نمایید.

تکنسین های این مرکز با ایرادات و مشکلات رایج این دستگاه ها آشنایی دارند. از این رو می توانند بهترین مشاوره ها را برای تعمیر جاروبرقی بدون نیاز به حضور تکنسین ها، به شما ارائه دهند. در ضمن در صورت نیاز، اقدامات لازم برای تعمیر این محصول در محل نمایندگی و یا محل و منزل را نیز انجام می دهند.

بر اساس تجربه این تکنسین ها و تعدد مراجعه به این مرکز برای تعمیرات جاروبرقی، عمده ایرادات این دستگاه به شرح زیر گزارش شده است:

  • داغ کردن جاروبرقی
  • کاهش مکش جاروبرقی
  • روشن نشدن جاروبرقی
  • انتشار بوی سوختگی از جاروبرقی
  • سوختن موتور جاروبرقی
  • وجود صدای اضافی در دستگاه
  • و …

عیب یابی روشن نشدن جاروبرقی

اگر جاروبرقی شما روشن نمی شود ابتدا بررسی کنید که آیا دوشاخه به درستی به پریز وصل شده است و یا پریز، برق دارد یا خیر. سپس بررسی نمایید کابل یا دوشاخه دستگاه دچار ایراد نشده باشد. در صورتی که ایرادی در این بخش نبود باید سیم جمع کن، کلید خاموش و روشن کردن دستگاه، موتور جاروبرقی، رله های دستگاه و برد الکترونیکی جاروبرقی بررسی شوند.

تعمیرکاران پیشه کمک با بررسی این قطعات، محل خرابی را پیدا کرده و اقدام به تعمیر جاروبرقی خواهند کرد. در صورتی که قطعه به دلیل شدت خرابی یا استهلاک، قابل تعمیر نباشد آن را تعویض می کنند.

عیب یابی کاهش مکش جاروبرقی

کاهش مکش جاروبرقی با وجود انسداد در یکی از قطعات آن ارتباط مستقیم دارد. از این رو توصیه می شود قبل از این که برای تعمیر جاروبرقی با پیشه کمک تماس بگیرید، لوله تلسکوپی، پارویی و خرطومی را چک کنید. اگر جسمی بزرگ و یا آشغال، مسیر این قطعات را بسته باشد مکش دستگاه کاهش پیدا می کند. با رفع این انسداد، مشکل رفع می شود.

در صورتی که ایرادی در این قطعات وجود نداشت باید سراغ فیلترها و کیسه جاروبرقی بروید. آنها را بررسی کنید تا پر نشده باشند. در این صورت باید فیلترها را تمیز کرده، شسته و پس از خشک شدن، در جای خود نصب کنید. کیسه جاروبرقی را نیز تخلیه و یا تعویض کنید؛ اما اگر این اقدامات نیز کارساز نبودند باید برای تعمیر جاروبرقی در این حالت، موتور دستگاه را از نظر نیم سوز شدن بررسی کنید. در این حالت نیاز است تا موتور، تعویض گردد.

عیب یابی داغ کردن جاروبرقی

یکی از مشکلات رایج جاروبرقی، داغ کردن آن است. عمده دلیل بروز این خرابی، استفاده مداوم از این محصول است. جاروبرقی را بعد از 15 دقیقه استفاده، خاموش کنید تا موتور آن خنک شود. در ضمن وجود گرفتگی در یکی از قطعات دستگاه نیز باعث کاهش مکش و در نتیجه، تحمیل فشار اضافی به موتور می شود. این امر نیز به نوبه خود باعث داغ کردن موتور خواهد شد. در صورتی که مشکل به وجود آمده به این موارد مربوط نبود باید از تکنسین های پیشه کمک برای سرویس و عیب یابی جاروبرقی کمک بگیرید.

تعمیر جاروبرقی در محل

انتقال جاروبرقی به محل نمایندگی تعمیرات جاروبرقی، کار چندان دشواری نیست، اما به دلیل دوری مسیرها و مشغله زیاد، این احتمال وجود دارد که برخی از کاربران قادر به انتقال دستگاه به این مراکز نباشند. از این رو در این موارد می توانند از خدمات در محل پیشه کمک استفاده کنند.

برای این کار، کاربران به هنگام ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی، درخواست خدمات در محل را درج نمایند. در این حالت، تکنسین ها در اسرع وقت در محل حاضر شده و اقدامات لازم برای تعمیرات را انجام خواهند داد. لازم به ذکر است به دلیل تجهیز بودن تعمیرکاران به ابزارآلات ضروری و قطعات مورد نیاز، تأخیری در روند تعمیرات به وجود نمی آید. بعد از تعمیر نیز دستگاه توسط خود تعمیرکاران تست شده و تحویل مشتری می شود.

تعمیر جاروبرقی در تهران

به منظور تعمیر جاروبرقی در تهران، کافی ست به یکی از شعبه های فعال این مرکز در مناطق مختلف شهر مراجعه کنید. تکنسین ها و کارشناسان این مراکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره و تعمیرات به مشتریان هستند.

برای تماس با این مراکز می توانید به آدرس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مراجعه کنید و یا به صورت تلفنی با کارشناسان در تماس باشید. ثبت سفارش به صورت آنلاین در سامانه پیشه کمک نیز امکان پذیر است.

تعمیر جاروبرقی در کرج

پیشه کمک به منظور گسترش سطح فعالیت های خود و همچنین خدمات رسانی باکیفیت به متقاضیان، در کرج نیز شعبه فعال دارد. برای مراجعه به این شعبه می توانید به آدرس آن مراجعه کنید. در صورت عدم تمایل به مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با این مرکز در تماس بوده و از خدمات مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی در کرج به صورت آنلاین در سامانه پیشه کمک نیز امکانپذیر است. این شعبه مجهز به واحد فنی پیشرفته ای بوده و کادری متخصص دارد. از این رو می تواند خدمات تعمیرات را در اسرع وقت و در بالاترین سطح کیفیت به متقاضیان ارائه کند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی

اگر نگران هزینه تعمیر جاروبرقی هستید باید این نوید را به شما بدهیم که با استفاده از خدمات پیشه کمک می توانید با مناسب ترین قیمت ها، تعمیرات جاروبرقی را انجام دهید. هزینه ها در این مجموعه بر اساس نرخ های مصوب تعیین می شوند. در ضمن در راستای رعایت اصل مشتری مداری، کارشناسان با توجه به نوع خرابی، تعداد قطعات معیوب و نیاز به تعویض آنها، هزینه های تعمیر را برآورد کرده و آن را به اطلاع مشتری می رسانند. در صورتی که مشتری از این هزینه ها رضایت داشته باشند، تکنسین ها وارد عمل شده و دستگاه را تعمیر می کنند.

گارانتی تعمیرات جاروبرقی

گارانتی خدمات تعمیر جاروبرقی از دیگر ویژگی های پیشه کمک است. این مرکز به منظور اطمینان مشتریان از کیفیت خدمات، تعمیرات این دستگاه را ضمانت می کند. ارائه خدمات تعمیرات با گارانتی رسمی مرکز سخت افزار ایران می تواند گواهی بر بالا بودن کیفیت خدمات بوده و خیال مشتریان را آسوده نماید.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *