شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ال جی

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ال جی، یکی از خدمات تخصصی نمایندگی این شرکت است که توسط جمعی از متخصصین این حوزه به کاربران ارائه می گردد. کارت گرافیک قطعه مهمی در لپ تاپ است که کیفیت تصاویر و گرافیک سیستم به آن وابسته است. این قطعه از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بررسی و ترمیم آن باید توسط متخصصین تعمیرات لپ تاپ انجام شود.

به همین دلیل، همکاران ما در نمایندگی ال جی تلاش می کنند با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته ، این قطعه را به بهترین شکل تعمیر نمایند. به عنوان یکی از کاربران لپ تاپ lg، لازم است که با قطعات این دستگاه آشنا باشید تا بتوانید در زمان مناسب، اقدامات تعمیری لازم را انجام داده و از بروز مشکلات جدی تر در دستگاه خود جلوگیری نمایید. برای آشنایی با نکات و جزئیاتی در مورد کارت گرافیک لپ تاپ ال جی و تعمیرات این قطعه، با ال جی زون همراه باشید.

کارت گرافیک لپ تاپ ال جی

علائم خرابی کارت گرافیک لپ تاپ

کارت گرافیک به گونه ای طراحی شده که در صورت خرابی، مشکل را در قالب علائمی به کاربران هشدار می دهد. یکی از اصلی ترین علائم خرابی کارت گرافیک لپ تاپ ال جی ، عدم نمایش تصویر در صفحه نمایش است. اگرچه این مساله ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد، اما می تواند نشانه ای مهم برای خرابی کارت گرافیک باشد. علامت دیگر، نمایش تصاویر به صورت به هم ریخته است. همچنین اگر لپ تاپ ال جی شما در هنگام اجرای یک بازی سنگین یا برنامه گرافیکی هنگ می کند، این اتفاق را علامتی برای بروز مشکل در کارت گرافیک آن به شمار بیاورید.

مواردی همچون: شطرنجی شدن تصاویر در صفحه نمایش، به هم ریختن رنگها، ارائه تصیر سیاه در صفحه نمایش، گیر کردن تصویر، باد کردن و خال زدگی چیپ گرافیک، بوق زدن هر دو سمت خازن های سرامیکی smd دور تا دور چیپ در تست سلامت چیپ، ایجاد خطوط افقی، سفید و یا مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen پس از نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر به رنگ آبی نیز جزء علائمی هستند که نشان از خرابی کارت گرافیک لپ تاپ ال جی دارند.

چرا کارت گرافیک خراب می شود؟

به عنوان اصلی ترین دلایلی که موجب خرابی کارت گرافیک لپ تاپ ال جی می شوند، می توان به: کار کردن بیش از حد لپ تاپ، اجرای برنامه ها و بازی های سنگین، نوسانات برق و قدیمی بودن مدل لپ تاپ اشاره کرد. همچنین همه لپ تاپ ها پس از گذشت زمان طولانی از کارشان، رو به خرابی گذاشته و رفته رفته فرسوده می شوند. کارت گرافیک هم جزء قطعاتی است که با گذشت زمان دچار استهلاک شده و نیاز به تعمیرات تخصصی خواهد داشت.

توجه داشته باشید که کارت گرافیک با سایر بخش های لپ تاپ در ارتباط است و اگر خطایی در روند ترمیم این قطعه اتفاق بیفتد، سایر بخش های دستگاه نیز در معرض خطر قرار خواهند گرفت. از این رو لازم است که تعمیرات این قطعه در شرایطی تخصصی و تحت نظر تعمیرکاران مجرب انجام گردد. کارشناسان ارشد آی تی در نمایندگی تعمیرات ال جی، آمادگی این را دارند که تخصصی ترین خدمات را در حوزه ترمیم یا تعویض این قطعه به شما عزیزان ارائه داده و لپ تاپ مورد نظر را به بهترین شکل تعمیر می کنند.

تعویض کارت گرافیک لپ تاپ ال جی

علی رغم همه تلاش هایی که تکنسین های ما برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ lg به کار می بندند، گاهی استهلاک این قطعه بالا بوده و امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این شرایط، باید هرچه سریع تر اقدام به تعویض کارت گرافیک نمود. بسیار مهم است که روند تعویض این قطعه توسط تکنسین های مجرب انجام شده و افراد نابلد و ناشی این کار را انجام ندهند.

همچنین ضروری است که از کارت گرافیک اورجینال برای جایگزینی استفاده شود تا لپ تاپ بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. قطعات بی کیفیت، به سایر بخش های لپ تاپ نیز آسیب رسانده و دستگاه را با مشکلات جدی مواجه می سازند.  همکاران ما در نمایندگی رسمی ال جی ضمن در نظر گرفتن این نکته، کارت گرافیک لپ تاپ شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعویض کرده و به این ترتیب، کیفیت بالای کار این دستگاه را در آینده تضمین می نمایند.

نمایندگی ال جی در کرج

نمایندگی ال جی در کرج ، خدمات و سرویس های مرتبط با فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را به کاربران محترم ساکن استان البرز ارائه می دهد. این مرکز توانسته در طول سالها فعالیتش، در جلب رضایت شما کاربران گرامی موفق عمل کند. همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنند با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما را فراهم سازند. فروش جدیدترین محصولات ال جی به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی محصولات ال جی و نیز سرویس های گسترده ی پس از فروش، اصلی ترین خدماتی هستند که با مراجعه به نمایندگی ال جی در کرج ، می توانید از آنها بهره مند شوید.

[us_carousel items_layout=”blog_side_image” carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa”]
امتیاز شما به این نوشته