شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

مهم‌ترین مشکلات آیفون 10 کدامند؟

مهم ترین مشکلات آیفون 10 کدام اند؟، سوالی است که برای بسیاری از کاربران و یا کسانی که قصد خرید این محصول را دارند پیش می آید. با توجه به قیمت بالای گوشی جدید اپل، برای کاربران بسیار مهم است که با مشخصات این محصول آشنا شده و مشکلات احتمالی آن را بشناسند.  لذا تصمیم گرفتیم در این مقاله، به یکی از متداول ترین سوال های شما کاربران گرامی پاسخ داده و مشکلات آیفون 10 را بررسی نماییم. امید است مطالعه ی این مطلب، برای شما مفید واقع شده و بتواند شما را در تجربه ی خریدی آگاهانه تر یاری نماید.

مشکلات آیفون 10

مشکلات پیام های صوتی آیفون 10

تعداد محدودی از کاربران آیفون x، این مساله را بیان کرده اند که برای ضبط کردن و یا ارسال پیام های صوتی در گوشی خود دچار مشکلاتی شده اند. از آنجا که این مورد از مشکلات آیفون 10 چندان رایج نبوده و گزارشات کمی داشته، هنوز در مورد منشأ احتمالی آن صحبتی نشده است.

هنگ کردن هنگام تماس‌های ورودی آیفون 10

یکی از مشکلات آیفون 10 که بسیاری از کاربران از آن شکایت کرده اند، هنگ کردن دستگاه در هنگام دریافت تماس است. طبق گزارشات کاربران این محصول در فضای مجازی، وقتی کسی با آنها تماس می گیرد، گوشی هنگ کرده و پاسخ دهی با مشکل مواجه می شود. کارشناسان معتقدند این مساله منشأ نرم افزاری داشته و با انتشار یک بروز رسانی نرم افزاری، مشکل حل خواهد شد.

این مقاله را از دست ندهید: مشکل فریز شدن گوشی های آیفون 

هنگ کردن برنامه های فعال آیفون 10

تصور کنید در حال کار با یک برنامه یا اپلیکیشن در گوشی موبایل خود هستید و یکی از مخاطبانتان با شما تماس می گیرد. در حالی که برای پاسخ دادن به تماس ورودی اقدام می کنید، برنامه ی مورد استفاده هنگ کرده و شما با مشکل مواجه می شوید. این مورد، یکی دیگر از مشکلات آیفون 10 است که کاربران طی روزهای اخیر از آن گلایه های داشته اند. به نظر می رسد این مشکل نیز همچون هنگ کردن گوشی، ناشی از نقایص یا باگ های نرم افزاری آیفون باشد.

غیرفعال‌ شدن شماره تماس‌های اضطراری در آیفون 10

یکی دیگر از مهم ترین مشکلات آیفون 10 این است که برخی مواقع هنگام تماس‌های ورودی، ناگهان دست کاربران بر روی گزینه مسدودسازی و بلاک شماره تماس‌های اضطراری همچون پلیس و اورژانس رفته و دیگر قادر نخواهند بود این گزینه را فعال نمایند. متاسفانه در صورت بروز این مشکل، دیگر امکان برقرای تماس با شماره‌های اضطراری و امدادی وجود نداشته و این شماره ها تا همیشه مسدود باقی خواهند ماند.

اقدام اپل برای حل مشکلات آیفون 10

یکی از ویژگی های مثبت کمپانی اپل، رسیدگی به موقع به مشکلاتی است که کاربران محصولاتش مطرح می نمایند. در مورد مشکلات آیفون 10 نیز مدیران این شرکت بی تفاوت عمل نکرده و ضمن پذیرش نواقص موجود، بیانیه ای را منتشر نموده اند.

اپل با انتشار این بیانیه اعلام کرده است که تصمیم گرفته هرچه سریعتر مشکلات مربوطه را تحت بررسی قرار داده و راه حل هایی را برای رفع آنها ارائه دهد. گفتنی است راه حل این شرکت برای حل مشکلات آیفون 10، شامل به ‌روزرسانی‌های نرم‌ افزاری جدیدی است که ضمن رفع مشکل، از رخ دادن موارد مشابه در دستگاه‌های جدید نیز جلوگیری به عمل می آورد.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل اقدامات گسترده ای را در حوزه فروش و تعمیر محصولات این کمپانی ارائه می دهد. در زمینه ی فروش، این نمایندگی فروشگاه هایی را راه اندازی کرده است که در آنها جدیدترین محصولات اپل به صورت اورجینال عرضه می گردد.

در این مراکز همچنین کارشناسانی حضور دارند که مشتریان را در خرید همراهی می کنند. اشراف و تسلط این کارشناسان بر قطعات و مشخصات فنی موجب شده که اطلاعات جامعی در اختیار مشتریان قرار بگیرد. تلاش کارکنان نمایندگی اپل در جلب رضایت کاربران، این مرکز را به محلی قابل اعتماد برای آنها تبدیل کرده است.

واحد تعمیرات اپل

برای برطرف شدن نقایص محصولات اپل خود به صورت تخصصی، می توانید به واحدهای تعمیرات اپل مراجعه نمایید. این واحدها توسط مدیریت نمایندگی و با هدف فراهم ساختن آسایش کاربران ایجاد شده اند. هر کدام از تولیدات کمپانی اپل، در یکی از این واحدها بررسی و تعمیر می شوند.

برای انجام هرچه حرفه ای تر فرایند تعمیر، این واحدها به پیشرفته ترین ابزارآلات و دستگاه های این حوزه مجهز شده اند. تکنسین ها در واحدهای تعمیرات اپل با بهره گیری از این ابزار، اقدام به ترمیم محصول شما در بالاترین سطح کیفی می نمایند.

در این قسمت، آخرین اخبار و اطلاعات کمپانی اپل در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است.

5/5(1 امتیاز)