شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک یه جای اختصاصی و تخصصیه که فقط توی حوزه تلویزیون های پاناسونیک خدمات ارائه میده. این نمایندگی با همکاری و نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و خدماتی متنوع و کاربردی توی حوزه فروش و تعمیرات در اختیار کاربرانش قرار میده. نمایندگی تلویزیون پاناسونیک تمام مدل های تلویزیون پاناسونیک رو در فروشگاه خودش داره و توی تعمیرگاهش هم تمام مدل های تلویزیون پاناسونیک رو تعمیر میکنه. ما می دونیم که در شرایط اقتصادی کنونی، نه تنها خرید یه دستگاه تلویزیون نو، بلکه تعمیر تلویزیون هم کار سختیه که هزینه های زیادی رو به کاربر تحمیل میکنه و کاربر ناگزیر از پذیرش اوناست. به همین دلیل تمام تلاش خودمون رو کردیم که توی نمایندگی تلویزیون پاناسونیک شرایطی رو فراهم کنیم که تمام کاربرا بتونن با استفاده از این شرایط خدمات خوب و با کیفیتی رو توی حوزه فروش و تعمیرات به دست بیارن. این نمایندگی دغدغه حال حاضر مشتری ها و کاربرا رو به خوبی درک کرده و همه هم و غم خودش رو به کار گرفته تا بتونه از این دغدغه کم کنه و به کاربر کمک کنه.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

بعد از فروش این خدمات پس از فروش و تعمیراته که پر رنگ میشه. تعمیرگاه تلویزیون توی نمایندگی تلویزیون پاناسونیک به تجهیزات و ابزارآلات مدرن و پیشرفته مجهزه و تمام مشکلات نرم افزای و سخت افزاری تلویزیون های پاناسونیک رو شناسایی و رفع میکنه. واحد تعمیرات تلویزیون پاناسونیک برای تامین رفاه بیشتر کاربرانش خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل رو هم راه اندازی کرده تا کاربرا دیگه مجبور نباشن دستگاهشون رو به تعمیرگاه بیارن و این تعمیرکاره که همراه با ابزار و تجهیزات لازم به محل مورد نظر مراجعه میکنه. تعمیرکاران در واحد تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با استفاده از ابزار و تجهیزات برتر تعمیر و ترمیم، به راحتی ایراد دستگاه رو ریشه یابی میکنن و بعد مسیر تعمیر، ترمیم و احیانا تعویض رو انتخاب و عملی میکنن. در واحد تعمیرات نمایندگی تلویزیون پاناسونیک هر تعمیرگاه مخصوص تعمیر بخشی از این دستگاهه. همه سرویس ها به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه میشه. ضمانت نامه معتبر و کتبی هم برای اطمینان از کیفیت تعمیرات به کاربر ارائه میشه.

خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

 • عیب یابی برد دیتا تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر ورودی و خروجی صدا و تصویر تلویزیون
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی صدار
 • عیب یابی اسپیکر و بلندگوها (عیب یابی خش خش صدا) تلویزیون پاناسونیک در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر برد اینورتر INVERTER در نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک
 • عیب یابی و تعمیر مادربرد تلویزیون پاناسونیک
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی DVI تلویزیون پاناسونیک
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی RGB تلویزیون پاناسونیک
 • عیب یابی بخش ورودی و خروجی HDMI تلویزیون پاناسونیک
 • تعمير گيرنده ديجيتال در مدار تلویزیون پاناسونیک
 • تعمير قطعات SMD الکترونیک مدارات تلویزیون پاناسونیک
 • تعمير چیپ ها و آی سی های اصلی تشکیل دهنده برد تلویزیون در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک
 • عیب یابی شاسی تلویزیون پاناسونیک

خدمات فروش نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

فروش یکی از مهمترین بخش ها و حوزه هاییه که نمایندگی تلویزیون پاناسونیک توی اون سرمایه گذاری های کلانی انجام داده. اگه فروش انجام نشه، خدمات پس از فروش هم انجام نمیشه و در نتیجه حیات نمایندگی تقریبا از بین میره. برای همین هم باید برای حوزه فروش برنامه ریزی های خوبی انجام بشه تا قدرت خرید کاربر حفظ بشه و بتونه خرید داشته باشه و بعد از اون هم به دنبال خدمات پس از فروش بیاد. نمایندگی تلویزیون پاناسونیک توی بخش فروش این کار رو کرده.

خدمات و تسهیلات خیلی زیادی رو تدارک دیده که کاربر به کمک اونا و با استفاده از اونا میتونه خرید مطمئن و خوبی رو تجربه کنه و از خدمات پس از فروش اصل و شرکتی هم بهره ببره. در این نمایندگی همه اصول و قوانین برای خدمات رسانی صحیح رعایت میشه. به همین دلیله که به راحتی بهترین خدمات پس از فروش اصل و شرکتی رو در اختیار کاربرا قرار میده. خرید از این نمایندگی مساوی است با بهره مندی از خدماتی متمایز و منحصر به فرد. خریدی متمایز و بی نظیر که رضایت کاربر رو از هر لحاظ تامین میکنه.

4.7/5(3 امتیاز)