شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ، متشکل از مجموعه بخش ها و واحدهایی است که به ارائه ی خدمات در حوزه های فروش و تعمیر محصولات این شرکت اشتغال دارند. همچنین در این مرکز، خدمات گسترده ی مجازی نیز به کاربران ارائه می شود که از طریق وب سایت رسمی این نمایندگی قابل دسترسی می باشد.

پاسخگویی دقیق و تخصصی به پرسش های متداول کاربران را نیز می توان یکی دیگر از خدمات این مرکز در نظر گرفت. در راستای افزایش آگاهی و اطلاعات شما مخاطبین گرامی که دغدغه ی همیشگی همکاران ما بوده است، این مطلب به معرفی اجمالی نمایندگی سامسونگ و خدمات آن اختصاص یافته است؛ با بما همراه باشید.

تبلت لنوو Miix630

مشخصات نمایندگی سامسونگ

به عنوان یکی از اصلی ترین مشخصات نمایندگی سامسونگ، باید به تخصصی بودن این مرکز اشاره نمود. به مدد حضور کادر فنی مجرب و دوره دیده و نیز استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، به خصوص بخش تعمیرات این نمایندگی شاهد ارتقاء چشمگیر خدمات بوده است. بخش فروش نیز با بهره گیری از کارشناسان مجرب فروش، موفق به ارائه ی خدمات، سرویس ها و مشاوره های حرفه ای و تخصصی به کاربران شده است.

تعهد کاری نیز یکی دیگر از ویژی های نمایندگی سامسونگ است که به واسطه ی آن، کاربران از خدمات این مجموعه راضی بوه اند. حضور کارمندان متعهد و مسئولیت پذیر موجب شده کاربران به این نمایندگی اعتماد نموده و با آرامش خاطر، برای رفع نیازهای خود از طریق بخش های مختلف آن اقدام نمایند.

خدمات نمایندگی سامسونگ

در صورت مراجعه به نمایندگی سامسونگ، کاربران از خدماتی بدین شرح بهره مند خواهند شد:

 • ارائه ی خدمات سرویس در محل سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی تجهیزات جانبی سامسونگ
 • ارائه ی ضمانت نامه ی خدمات در نمایندگی Samsung
 • تعویض قطعات محصولات سامسونگ با نمونه های اورجینال
 • برگزاری دوره های عمومی و تخصصی تعمیرات سامسونگ
 • ارائه ی مشاوره های تخصصی فروش و تعمیرات در نمایندگی سامسونگ
 • تعمیر انواع تبلت Samsung
 • تعمیرات حرفه ای ظرفشویی سامسونگ
 • رفع مشکلات نرم افزاری وسخت افزاری انواع گوشی سامسونگ
 • تعمیرات انواع ماشین های ادرای سامسونگ
 • ترمیم انواع کامپیوتر در نمایندگی سامسونگ
 • بررسی و تعمیر تخصصی دوربین سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ
 • ترمیم انواع مدل های تلویزیون سامسونگ
 • بررسی و تعمیر انواع لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر انواع یچال سامسونگ به صورت تخصصی
 • ارائه ی خدمات گسترده ی خدمات پس از فروش سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در نمایندگی سامسونگ
 • عرضه ی مستقیم انواع محصولات کمپانی سامسونگ به کاربران

واحدهای تعمیرات سامسونگ

واحدهای تعمیرات سامسونگ، عنوان بخشی از نمایندگی این شرکت است که محتوای کاری آن را می توان از نامش دریافت. این واحدها، ضمن برخورداری از تجهیزات پیشرفته و برنامه های به روز، بررسی و ترمیم کلیه ی محصولات سامسونگ را به کاربران ارائه می دهند. حضور کارشناسان دروه دیده و مجرب، یکی از ویژگی های مثبت این واحدها است که سطح کیفی خدمات را به طرز چشمگیری ارتقاء بخشیده است.

انواع محصولات لوازم خانگی، ماشین های اداری، کامپیوتر، گوشی هوشمند و تبلت، دوربین و تجهیزات جانبی سامسونگ، در لیست خدمات این واحدها جای می گیرند. شما کاربران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در محصولات خود، می توانید ضمن مراجعه به واحدهای تعمیرات سامسونگ، از خدمات مورد نیاز در جهت ترمیم محصولتان برخوردار شوید.

اخبار شرکت سامسونگ

اخبار شرکت سامسونگ، عنوان بخش از سایت نمایندگی این شرکت است که کاربران با مراجعه به آن بخش، در جریان آخرین رویدادهای این کمپانی قرار می گیرند. لازم است بدانید که اخبار ارائه شده در این بخش، از میان خبرهای روز انتخاب شده و خبرهای سوخته در میان آنها جایی ندارند.

همکاران ما در بخش تولید محتوای نمایندگی سامسونگ ، پس از اطلاع از جدیدترین تحولات این کمپانی، این تحولات را در قالب خبری تدوین نموده و به اطلاع کاربران می رسانند. اخبار شرکت سامسونگ، در برگیرنده ی مواردی همچون: آخرین تولیدات سامسونگ، تغییرات تیم مدیریتی، آخرین فناوری های تولید شده در سامسونگ، تحولات اقتصادی این شرکت و مواردی از این دست می گردد.

مقالات نمایندگی مجاز سامسونگ

مقالات نمایندگی مجاز سامسونگ، بخشی است که توسط خبره ترین کارشناسان تولید محتوا تدوین شده و اطلاعات کاربردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. مواردی همچون: آموزش های تکنولوژی، روش کار دستگاه های جدید سامسونگ، روش های نگهداری از محصولات سامسونگ، نکات تعمیری محصولات سامسونگ و مواردی از این دست، عمده ترین موضوعاتی است که در قالب مقالات نمایندگی مجاز سامسونگ به کاربران ارائه می شود.

لازم به ذکر است مطالب این بخش به گونه ای طراحی و تدوین شده اند که کاربران با هر سطحی از اطلاعات، ضمن مطالعه ی آنها بتوانند به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنند. برای دسترسی به مقالات عمومی و تخصصی، کافی است به سایت نمایندگی سامسونگ مراجعه نمایید.

محصولات سامسونگ

محصولات سامسونگ، به کلیه ی دستگاه هایی اشاره دارد که در این شرکت تولید شده و سپس به کاربران عرضه می شود. همانطور که اطلاع دارید، سامسونگ به عنوان شرکتی چند منظوره، تولید و عرضه ی انواع محصولات الکترونیک را در کارنامه ی کاری خود جای داده است. در گروه ماشین های اداری، انواع مدل های فکس، پرینتر، دستگاه کپی و اسکنر را در بین تولیدات سامسونگ می توان یافت.

در زمینه ی لوازم خانگی، تولید مدل های متنوع تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، اسپلیت و ماکروفر، اصلی ترین فعالیت این شرکت به شمار می روند. سامسونگ همچنین در حوزه ی گوشی های هوشمند نیز موفق عمل کرده و گوشی های بسیار با کیفیتی را به کاربران عرضه نموده است.

موارد دیگری همچون انواع دوربین، کامپیوتر، لپ‌تاپ، تجهیزات جانبی و … را نیز باید به لیست محصولات سامسونگ افزود. شما کاربران گرامی در صورت تمایل به خرید هریک از این محصولات به صورت اورجینال، می توانید به نمایندگی سامسونگ مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات سامسونگ

چنانچه در روند تعمیرات محصولات خود با سوالهایی مواجه شدید، با مراجعه به بخش سوالات متداول سامسونگ، می توانید پاسخ سوال خود را دریافت نمایید. کارشناسان ما در این بخش از سایت نمایندگی سامسونگ، پرسش های مطرح شده از سوی کاربران را به دقت مطالعه می کنند.

سپس ضمن جمع آوری پر تکرارترین پرسش ها، پاسخ های مناسب را ارائه می دهند. برای اینکه پاسخ های ارائه شده به سوالات متداول تعمیرات سامسونگ تخصصی بوده و اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربر قرار دهد، کارشناسان ارشد تعمیرات جواب دهی آنها را بر عهده گرفته اند. کاربران با مراجعه به این بخش از وب سایت، می توانند سوال خود را مطرح نموده و اطلاعات جامعی را در مورد مشکل خود به دست آورند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، ارائه دهنده ی انواع خدمات و سرویس های تخصصی در حوزه ی محصولات الکترونیکی به کاربران می باشد. این مرکز، به خصوص در بخش تعمیرات از وجود نیروهایی بهره می برد که همگی جزء کارشناسان خبره و ماهر حوزه ی کاری خود هستند. واحدها و بخش های مختلف این مرکز نیز به پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا مجهز شده و بدین ترتیب، امکان ارائه ی خدمات در سطح تخصصی به کاربران فراهم شده است.

لازم به ذکر است که خدمات مرکز سخت افزار ایران به نوع خاصی از محصولات و یا برند به خصوصی محدود نشده است. انواع تولیدات و محصولات ماشین های اداری، لوازم خانگی، تجهیزات جانبی، لپ‌تاپ، کامپیوتر، گوشی و تبلت، انواع قطعات یدکی و …، از برندهایی همچون: شارپ، کونیکا مینولتا، ال جی، سامسونگ، سونی، کانن، ریکو، اپل، توشیبا، فوجیتسو و …، در این مرکز پذیرش شده و خدمات مربوطه به کاربران آنها ارائه می گردد.

امتیاز شما به این نوشته