شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر گوشت کوب برقی

تعمیر گوشت کوب برقی باید زیر نظر متخصصین و تکنسین های باتجربه انجام گیرد. پیشه کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی در تهران و کرج، آماده ارائه خدمات باکیفیت در زمینه سرویس و عیب یابی و تعمیر این محصولات می باشد. با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید تعمیرات گوشت کوب برقی را در مدت زمان کم و با کیفیت بالا انجام دهید.

از آنجایی که این وسیله کوچک برقی دارای ساختمانی حساس بوده و به دلیل قابلیت هایی که دارد ممکن است در طول روز از آن به صورت مداوم استفاده شود، احتمال بروز ایراد در عملکرد آن وجود دارد. همین امر باعث شده تا کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی به کاربران این محصولات توصیه کنند تا در استفاده از آنها نهایت دقت را به خرج داده و در صورت مواجهه با ایراد در عملکرد آن، تعمیر این دستگاه را به نمایندگی های مجاز بسپارند.

تعمیر گوشت کوب برقی

ایرادات متداول گوشت کوب برقی

 گوشت کوب های برقی دارای ساختمانی نسبتاً ساده هستند که از قطعات مختلفی تشکیل می شوند. هر کدام از این قطعات دارای وظایف مشخصی هستند که در صورت آسیب دیدن باعث بروز ایرادات مختلفی در عملکرد این محصول خواهند شد. از این رو ممکن است با خرابی های مختلفی در این دستگاه کوچک مواجه شویم.

از جمله این ایرادات می‌ توان موارد زیر را نام برد:

  • گوشت کوب برقی روشن نمی شود.
  • گوشت کوب برقی صدای ناهنجاری دارد.
  • گوشت کوب برقی نمی چرخد.
  • تیغه های گوشت کوب برقی، کند شده اند.
  • دکمه های گوشت کوب برقی کار نمی کنند.
  • گوشت کوب برقی حین کار خاموش می شود.

برای تعمیر گوشت کوب برقی به هنگام بروز هر کدام از این ایرادات باید اطلاعات کافی داشته و با نحوه رفع این خرابی ها آشنا باشید. به همین منظور در ادامه به بررسی چند مورد از این ایرادات پرداخته شده است؛ اما توصیه می شود در صورتی که تجربه ای در زمینه تعمیرات نداشته باشید از دست کاری این محصولات خودداری نمایید. در این موارد می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین با کارشناسان پیشه کمک در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی و تعمیر انواع گوشت کوب برقی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر گوشت کوب برقی

پیشه کمک از معتبرترین مراکز ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر انواع گوشت کوب برقی می باشد. این مرکز دارای کادری مجرب و کارآزموده بوده و خدمات خود را به صورت ضمانتی به مشتریان ارائه می دهد.

مشتریان می توانند به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق سامانه آنلاین این مرکز با کارشناسان در ارتباط بوده و از خدمات مشاوره و پشتیبانی این نمایندگی استفاده کنند.

تعمیر گوشت کوب برقی در محل و منزل

با توجه به شرایط افراد و مشغله کاری آنها احتمال دارد امکان مراجعه به صورت حضوری برای تمامی متقاضیان امکان پذیر نباشد. از این رو مدیران پیشه کمک با ارائه خدمات در محل و منزل و همچنین پذیرش و تحویل دستگاه در محل، روند خدمات رسانی به مشتریان را تسهیل کرده اند.

در این حالت می توان با کارشناسان این مرکز تماس گرفته و یا به صورت آنلاین، سفارش تعمیر گوشت کوب برقی را در این مجموعه ثبت کرد. با توجه به آنچه در فرم درج شده است، تکنسین ها برای تعمیر به محل اعزام شده و یا در صورت نیاز، دستگاه را تحویل گرفته و پس از تعمیر در واحد فنی نمایندگی، دستگاه را در محل به مشتری تحویل می دهند.

نحوه تعمیر گوشت کوب برقی

تکنسین های حاضر در نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی با ساختمان این دستگاه ها آشنایی داشته و نحوه عیب یابی و تعمیر هر کدام از قطعات را به خوبی می دانند. از این رو در مدت زمان کم و با دقت بالا، دستگاه را عیب یابی کرده و تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا قطعه یا قطعات معیوب را تعمیر کنند؛ اما در صورتی که امکان تعمیر این قطعات وجود نداشته باشد آن را تعویض خواهند کرد. برای این کار نیز از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

نمایندگی تعمیرات گوشت برقی در تهران

دوری مسیرها، ترافیک زیاد و بالا بودن هزینه رفت و آمدها سبب شده تا متقاضیان تعمیر گوشت کوب برقی با چالش های مختلفی روبرو باشند. پیشه کمک به منظور رفع این چالش ها، شعب مختلفی در اقصی نقاط تهران دایر کرده است. به این ترتیب می توانید به نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود مراجعه کرده و از خدمات تعمیرات انواع گوشت کوب برقی در این مرکز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی در کرج

خدمات پیشه کمک به جز مناطق مختلف شهر تهران، در کرج نیز ارائه می شود. شعب نمایندگی تعمیر گوشت کوب برقی در کرج به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند. با مراجعه به این مجموعه می توانید گوشت کوب برقی معیوب را در مدت زمان کمی تعمیر کرده و با توجه به کیفیت تعمیرات، از آن تا سال های سال استفاده نمایید.

هزینه تعمیر گوشت کوب برقی

امروزه در بازار لوازم خانگی، انواع گوشت کوب برقی با برندهای مختلف موجود است. اگر سری به بازار بزنید متوجه خواهید شد که هزینه خرید این دستگاه از برندهای مختلف در مقایسه با هزینه تعمیرات آن بسیار بالاتر خواهد بود. از این رو تعمیر گوشت کوب نسبت به خرید دستگاه جدید، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

البته این در حالتی است که تعمیرات این دستگاه را در مراکز مجاز انجام دهید، زیرا مراکز غیر مجاز تعمیرات، هزینه های هنگفتی بابت تعمیرات دریافت کرده و در آخر هم نمی توان به کیفیت خدمات آنها مطمئن بود. تکنسین های پیشه کمک بر اساس رسالت و تعهد خود، هزینه تعمیرات را با توجه به نرخ های مصوب تعیین نموده و هزینه مازادی از مشتریان دریافت نمی کنند.

ضمانت تعمیرات گوشت کوب برقی

ضمانت خدمات از دیگر مزایای تعمیر گوشت کوب برقی در پیشه کمک است. این مرکز به دلیل اعتمادی که به نحوه کار تعمیرکاران خود دارد و همچنین به دلیل استفاده از دستگاه و ابزارآلات مدرن در تعمیرات، خدمات ارائه شده را تا مدت زمان مشخص شده تضمین می کند. در صورتی که در این مدت در بخش تعمیر شده گوشت کوب برقی مشکلی به وجود آمد، مشتریان می توانند دوباره به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات تعمیرات به صورت رایگان بهرمند شوند.

تعمیر گوشت کوب برقی در محل

عیب یابی نچرخیدن گوشت کوب برقی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام استفاده از گوشت کوب برقی با نچرخیدن آن مواجه شوید. در این حالت باید بررسی کنید که موتور دستگاه نیم سوز نشده باشد. اگر چنین بود باید آن را تعویض کنید. بررسی کوپل ها، تیغه های دستگاه و درب گیربکس نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در ضمن امکان دارد استفاده از دستگاه برای له کردن مواد غذایی سخت و چسبنده نیز منجر به بروز این خرابی شده باشد. در هر حالت، تعمیرکاران پیشه کمک، نمایندگی تعمیرات گوشت کوب برقی در تهران تمامی این موارد را بررسی کرده و با تعمیر قطعات و یا تعویض آنها، مشکل به وجود آمده را رفع می کنند.

عیب یابی روشن نشدن گوشت کوب برقی

از دیگر مشکلات رایج گوشت کوب های برقی، روشن نشدن آنها است. به منظور رفع این ایراد باید قطعاتی چون برد، دکمه خاموش- روشن و کابل دستگاه را چک کنید. با تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب می توانید مشکل گوشت کوب برقی را رفع نمایید.

عیب یابی صدای ناهنجار از گوشت کوب برقی

صدا دادن گوشت کوب برقی به هنگام کار از دیگر مواردی است که شمار متقاضیان دریافت خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر گوشت کوب برقی از پیشه کمک را افزایش داده است. این خرابی ممکن است به دلیل ذوب شدن قسمتی از کوپل ها، کاهش قدرت موتور، ایراد در اتصال تیغه ها و یا خرابی درب گیربکس بروز کند. از این رو با بررسی این موارد می‌ توان مشکل دستگاه را برطرف نمود.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *