شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نحوه روغن کاری کولر گازی ال جی

یکی از سرویس‌های مرتبط با کولر گازی که می‌بایست در بازه‌های زمانی مشخص بر روی بخش‌های از دستگاه انجام شود، روغن کاری است. روغن کاری کردن کولر گازی LG در بازه‌های زمان مشخص، عملکرد کولر را بهبود بخشیده و مانع از صدا دادن قطعات آن در حین کار می‌شود. جالب است بدانید که یکی از دلایل صدا دادن قطعات کولر در حین کار کردن، توجه نکردن به روغن کاری بخش های مختلف این دستگاه است.

ورود گرد و خاک به داخل کولر و نیز آلودگی های محیطی، عملکرد دستگاه را مختل کرده و کارایی آن را کاهش می دهد. با سرویس کولر گازی ال جی در زمان مناسب و روغن کاری بخش هایی از آن، عملکرد دستگاه بهتر شده و آلودگی های پیش آمده در کولر از بین می روند. در ادامه نکاتی کاربردی ر راجع به نحوه روغن کاری کولر گازی ال جی و روش ها و مراحل انجام این کار را با شما کاربران گرامی به اشتراک خواهیم گذاشت. توصیه می کنیم برای انجام این فرایند حتما از کارشناسان مجرب تعمیرات کولر گازی در نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

روغن کاری کولر گازی ال جی

نکات مهم هنگام روغن کاری کولر گازی ال جی

روغن کاری کولر گازی و بخش های مختلف آن ارتباطی با برند دستگاه ندارد و انجام آن برای همه مدل ها و برندها ضروری است. این کار باید با در نظر گرفتن نکاتی انجام شود تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. اولین نکته، استفاده از روغن با کیفیت است. روغن های تقلبی به هیچ عنوان کارایی لازم را ندارند و حتی قطعات دستگاه را در معرض خرابی و فرسودگی قرار می دهند. نکته دیگر این است که روغن کاری کولر گازی ال جی یا هر برند دیگری باید در زمان مناسب انجام شود.

اگر این کار به تعویق افتاده و از زمان آن بگذرد، قدرت خنک کنندگی دستگاه به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. از طرفی ممکن است قطعاتی همچون کمپرسور و فن آسیب ببینند. در نهایت این که برای روغن کاری هریک از بخش های کولر باید این دستگاه باز شود. چنانچه تعمیرکار مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد، مکمن است به قطعات مختلف کولر آسیب برساند. لذا بهتر است برای روغن کاری کولر گازی lg یا هر برند دیگری از تکنسین های مجرب در حوزه تعمیر کولر گازی کمک بگیرید.

روغن کاری کمپرسور کولر گازی ال جی

یکی از قطعات کولر گازی که هر چند وقت یک بار نیاز به روغن کاری دارد، کمپرسور است. این قطعه حکم قلب کولر را دارد و در صورت خرابی، کلیه بخش های دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین ضروری است که در فواصل زمانی مشخص، کمپرسور را روغن کاری کنید. با انجام این کار، میزان ساییدگی موتور در هنگام روشن بوده دستگاه کاهش پیدا می کند و در نتیجه شاهد عملکردی به مراتب بهتر از دستگاه خواهید بود.توجه داشته باشید که وجود رطوبت در روغن کمپرسور منجر به آلودگی این قطعه، اسیدی شدن آن، افزایش سائیدگی، ایجاد صدا در کولر و مشکلاتی از این دست خواهد شد.

پس از روغن کاری کولر گازی ال جی و کمپرسور این دستگاه، افزایش خنک سازی و نیز بهبود روند کاری آن را به عینه مشاهده خواهید کرد. تیم تعمیرات کولر گازی ال جی در محل با استفاده از مواد و تجهیزات با کیفیت و مرغوب، عملیات روغن کاری کمپرسور کولر گازی ال جی را به شکل حرفه ای انجام می دهند.

روغن کاری فن کولر گازی ال جی

دیگر قطعه ای که در فرایند روغن کاری کولر گازی LG اهمیت دارد، فن است. فن کولر گازی قطعه ای بسیار مهم است و بخش های مختلفی دارد که خرابی هر یک از آنها، مشکلاتی را در عملکرد کلی کولر ایجاد می کند. خرابی این قطعه ممکن است حتی منجر به خاموش شدن دستگاه و یا از کار افتادن آن شود. روغن کاری فن کولر گازی ال جی  یکی از اقدامات مفیدی است که در راستای رفع مشکلات این قطعه انجام می شود.

با این کار بخش های مختلف فن روغن کاری شده و عملکرد بهتری خواهند داشت. در نتیجه چرخه کاری دستگاه نیز بهتر می شود و عملیات خنک سازی به راحتی انجام خواهد شد. گفتنی است همکاران ما در نمایندگی مجاز ال جی مرکز سخت افزار ایران، روغن کاری کولر گازی ال جی و فن را به شکل تخصصی و با استفاده از متریال مرغوب و درجه یک به انجام می رسانند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی پیشتاز در خدمات رسانی

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ال جی در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده که کاربران محترم با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت نمایند. همکاران متخصص و مجرب ما در این مرکز، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل نیز کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که کولر مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد.

ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران گرامی، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی بی نیاز ساخته و نیازهای آنها در کلیه زمینه های مرتبط با انواع کولر گازی و اسپلیت را به نحو احسن برطرف نماییم. گفتنی است نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، خدمات خود را به صورت سرویس در محل نیز ارائه داده و موجبات راحتی هرچه بیشتر کاربران را فراهم نموده است.

3/5(2 امتیاز)