شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر آیپد مینی به صورت حرفه‌ای

آیا می‌دانید کدام یک از قطعات آیپد مینی بیشتر در معرض خرابی قرار دارند؟ آیا با نشانه‌های خرابی هر یک از بخش‌های آیپد مینی آشنایی دارید؟ یا اینکه مرکزی را می‌شناسید تا برای تعمیر آیپد مینی به آن مراجعه کنید؟

درواقع ال سی دی، فلت، برد و اسپیکر آیپد مینی بیشترین بخش‌های این دستگاه هستند که با مشکل روبه‌رو می‌شوند. البته خرابی هر یک از این بخش‌ها دلایل و نشانه‌های منحصربه‌فردی دارد که کارشناسان نمایندگی اپل در پروسه عیب‌یابی این دستگاه به بررسی آن‌ها می‌پردازند. سپس تعمیر آیپد مینی را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند. با این وجود تخصصی‌ترین مرکز تعمیر Ipad Mini که می‌توانید با خیال راحت دستگاه خود را جهت تعمیر به آن بسپارید، نمایندگی اپل است. ادامه این مطلب را از دست ندهید تا علاوه‌بر آشنایی با مشکلات رایج آیپد مینی و نشانه‌های بروز آن‌ها، با خدمات نمایندگی اپل در این زمینه نیز آشنا شوید.

خدمات تعمیر آیپد مینی در نمایندگی اپل

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد مینی

از آن جایی که ال سی دی آیپد مینی، اولین قسمتی است که در معرض ضربه یا فشار قرار می‌گیرد، رایج‌ترین قطعه آیپد مینی است که نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می‌کند. افتادن آیپد مینی از دست کاربر، وارد شدن ضربه و فشار به آن همه از عوامل خرابی ال سی دی آیپد مینی هستند. گاهی اوقات میزان ضربه یا فشاری که به آیپد مینی وارد می‌شود موجب بروز ترک‌هایی بر روی ال سی دی این دستگاه می‌شود. البته هیچ اختلالی در عملکرد ال سی دی و تاچ آیپد مینی ایجاد نمی‌کند.

بنابراین تعمیرکاران تنها به تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد مینی افاقه می‌کنند. درصورتی که فشار یا ضربه وارد شده به ال سی دی آیپد مینی بیشتر باشد، کار از تعویض گلس روی صفحه نمایش این دستگاه می‌گذرد و باید تاچ و ال سی دی آن نیز تعویض گردند. یکی از خدمات تخصصی نمایندگی اپل در زمینه تعمیر Ipad Mini، تعمیر یا تعویض ال سی دی و گلس آیپد است. بنابراین درصورت بروز مشکلی در ال سی دی آیپد مینی خود به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید.

تعمیر فلت تعمیر Ipad Mini

فلت یکی از قطعات آپید مینی است که نقش کلیدی در این دستگاه بازی می‌کند. درواقع فلت تصویر را به نمایشگر آیپد مینی منتقل می‌کند. بنابراین هرگونه مشکلی در صفحه نمایش آیپد مینی مانند قطع و وصل شدن تصویر یا عدم نمایش تصویر از خرابی فلت آیپد مینی نشأت می‌گیرد. مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی فلت آیپد مینی می‌شود، آب‌خوردگی است. البته برخی از تعمیرکاران غیر حرفه‌ای با باز کردن Ipad Mini به صورت غیر اصولی موجب خرابی فلت آن می‌شوند.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که تعمیر Ipad Mini را به نمایندگی اپل بسپارید تا کارشناسان این مرکز به روش اصولی آن را تعمیر کرده و از بروز چنین مشکلاتی خودداری کنند. از مشکلات رایجی که برای فلت‌ها رخ می‌دهد می‌توان به پارگی اتصالات آن و کنده شدن فلت از روی برد اشاره کرد. درصورتی که فلت دچار پارگی شده باشد نیاز به تعویض دارد اما در غیر این صورت می‌توان آن را تعمیر کرد.

تعمیر برد Ipad Mini

اصلی‌ترین بخش آیپد مینی، برد آن است چراکه ارتباط بین تمامی اجزا و بخش‌های این دستگاه را فراهم می‌کند. علاوه‌ بر برد آیپد مینی متشکل از قطعات بسیار مهمی مانند: پردازنده، ترانزیستور، حافظه، خازن، IC و دیود است. اگر آیپد روشن نمی شود یا ناگهان خاموش می‌شود، دوربین آن کار نمی‌کند، خیلی زود شارژ خالی می‌کند یا اینکه دائم هنگ می‌کند می‌توانید احتمال بروز اختلال در یکی از بخش‌های برد آن را در نظر بگیرید. 

نیروهای نمایندگی اپل در وهله اول تعمیر آیپد مینی به عیب‌یابی دقیق برد آن می‌پردازند تا منشأ مشکل را در آن پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف کنند. درضمن توجه داشته باشید که وارد شدن ضربه یا آبخوردگی Ipad Mini موجب بروز اختلال در برد آن می‌شود. بنابراین از وارد شدن هرگونه ضربه یا ریختن مایعات بر روی آن جلوگیری کنید.

تعمیر اسپیکر آیپد مینی

عدم خروج صدا از اسپیکر آیپد مینی، شنیده شدن صدای خز خز از آن یا کاهش کیفیت صدای این دستگاه همه مواردی هستند که نشان می‌دهند اسپیکر آیپد مینی با مشکل روبه‌رو شده است. نفوذ مایعات و گرد و غبار درون اسپیکر این دستگاه و ضربه خوردن آن موجب بروز اختلال در اسپیکر Ipad Mini می‌شوند. 

توجه داشته باشید که اگر اسپیکر دستگاه شما با مشکل کاهش کیفیت صدا مواجه شده باشد امکان تعمیر آن وجود دارد. ولی درصورتی که نفوذ مایعات به داخل اسپیکر به طور کامل آن را از کار انداخته باشد، نیاز به تعویض دارد. درصورتی که متوجه شدید اسپیکر دستگاه شما با مشکل روبه‌رو شده، بهتر است آن را به نمایندگی اپل بسپارید تا با عیب‌یابی دقیق قبل از تعمیر آیپد مینی، اقدامات لازم را برای رفع مشکل آن انجام دهند.

مزایای استفاده از سرویس‌های نمایندگی اپل

  • صرفه‌جویی در هزینه
  • ضمانت تعمیرات
  • برخوردار بودن از نیروهای مجرب
  • بکارگیری تجهیزات فوق پیشرفته
  • سرعت در تعمیرات
  • کیفیت بالا

نمایندگی اپل، مرکز تخصصی تعمیر آیپد

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر آیپد که می‌تواند دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کرده و در اختیار شما قرار دهد، نمایندگی اپل است. نمایندگی اپل از نیروهای متخصصی برخوردار است که پروسه پیچیده و سخت تعمیرات آیپد را با دقت و سرعت بالایی پشت سر گذاشته و دستگاه شما را مانند روز اول به شما تحویل می‌دهند. بنابراین می‌توانید جهت تعمیر آیپد به یکی از شعب نمایندگی اپل مراجعه کنید و از خدمات فوق‌العاده این مرکز بهره‌مند شوید.

5/5(1 امتیاز)