شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر سی پی یو گوشی ال جی چگونه انجام می شود؟

قدرت پردازشی گوشی های هوشمند، تا حد زیادی به پردازنده آنها وابسته است.  cpu یا واحد پردازش مرکزی، مغز موبایل است و خرابی آن، مشکلات جدی همچون شارژ نشدن را در گوشی ایجاد می کند. امروزه گوشی های هوشمند با پردازنده های چهار هسته اي و هشت هسته اي عرضه می شوند که نشان دهنده قدرت بالای آنها در اجرای برنامه ها و بازی های مختلف است. منظور از هسته، این است که چه تعداد سی پی یو باهم روی یک تراشه قرار دارند. حال اگر این قطعه ی مهم دچار آسیب شد چه باید کرد؟ آیا تعمیر سی پی یو گوشی ال جی کار هر کسی است؟

تعمیر-سی-پی-یو-گوشی-ال-جی

چه زمانی تعمیر سی پی یو گوشی ضروری است؟

اگر گوشی شما شارژ نمی شود، ممکن است علت آن خرابی پردازنده یا عملکرد ناقص این قطعه باشد. البته پیش از اقدام به تعمیر cpu موبایل ال جی ، پردازنده تست می شود تا از خرابی یا سالم بودن آن اطمینان حاصل گردد. خاموش شدن موبایل هم می تواند نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد cpu باشد. این مورد نیاز به بررسی بیشتر و دقیق تری دارد. چون عواملی همچون خرابی باتری موبایل ال جی و مشکلات نرم افزاری هم ممکن است باعث خاموش شدن این دستگاه شوند.

هزینه تعمیر و تعویض cpu موبایل ال جی چقدر است؟

برای تعیین قیمت تعمیر یا تعویض پردازنده گوشی ال جی، باید اول آن را عیب یابی کرد. در بررسی های اولیه مشخص می شود که این قطعه چقدر آسیب دیده و به چه اقداماتی نیاز دارد. اگر سی پی یو قابل ترمیم باشد، نیاز به پرداخت مبلغ خیلی زیادی نیست. اما در صورت نیاز به تعویض این قطعه، قیمت قطعه هم به دیگر هزینه ها اضافه می شود. برای اطلاع دقیق تر از هزینه تعمیر و تعویض cpu گوشی ال جی، تا بررسی کامل این قطعه و تعیین شدت خرابی آن نمی توان نظر قطعی داد.

تعمیر یا تعویض سی پی یو گوشی ال جی

تعمیر یا تعویض سی پی یو موبایل ال جی کار هر کسی نیست چرا که موبایل‌های ال جی از میزان تعمیرپذیری پایینی برخوردار هستند. به همین دلیل عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها برای تعمیرکاران مبتدی و غیر حرفه‌ای پیچیده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض cpu موبایل ال جی را به نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی بسپارید. چرا که این مرکز دارای تعمیرکاران با تجربه‌ای است که در زمینه تعمیر موبایل ال جی مهارت بالایی دارند بنابراین بدون اینکه تعمیر این دستگاه پیچیدگی خاصی برای آن‌ها داشته باشد، موبایل ال جی را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان تعمیر کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی

برای دریافت خدمات تعمیر موبایل توسط نمایندگی مجاز ال جی می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید. علاوه‌بر این می‌توانید در همین وب سایت درخواست خود را مبنی بر استفاده از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل ثبت کنید. در این صورت کارشناس نمایندگی ال جی به آدرس مورد نظر شما اعزام شده دستگاه معیوب شده را از شما تحویل گرفته و به واحد تعمیرات ال جی منتقل می‌کند. پس از تعمیر موبایل ال جی و رفع تمامی مشکلات آن، کارشناس مربوطه این دستگاه را در درب منزل به شما تحویل خواهد داد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *