شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر مخلوط کن

پیشه کمک به عنوان نمایندگی تعمیر مخلوط کن، تعمیرات این دستگاه ها را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مرکز دارای کادری متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی می باشد. متخصصین تعمیرات مخلوط کن با ساختمان انواع مخلوط کن ها آشنایی کامل دارند و با تجربه ای که در این زمینه کسب کرده اند به سرعت می توانند این دستگاه را سرویس و عیب یابی کنند. به این ترتیب، کاربران از خرابی مخلوط کن و نبود آن در منزل، دچار مشکل نمی شوند.

تعمیر مخلوط کن

مشکلات متداول مخلوط کن

مخلوط کن ها بنا به قابلیت هایی که دارند دارای کارایی بالایی هستند. از این رو استفاده از آنها برای موارد مختلفی صورت می گیرد. همین استفاده زیاد در برخی موارد باعث می شود تا خرابی هایی در ساختمان این دستگاه به وجود آید. البته استفاده نادرست نیز از دیگر دلایلی است که سبب می شود تا شاهد خرابی های مختلفی در این دستگاه باشیم.

به دلیل وجود قطعات مختلف در ساختمان این دستگاه ها، باید عیب یابی و تعمیرات آنها به صورت تخصصی انجام شود. تنها در برخی موارد که ایراد به صورت جزئی بوده و یا به طرز استفاده نادرست از این دستگاه مربوط می شود، کاربران می توانند بدون نیاز به حضور تعمیرکار، تعمیر آن را انجام دهند. در غیر این صورت توصیه می شود تعمیر مخلوط کن در مراکز مجازی مانند پیشه کمک، انجام شود.

طبق تجربه کارشناسان پیشه کمک، عمده خرابی هایی که کاربران برای تعمیر آنها به این مرکز مراجعه می کنند شامل موارد زیر هستند:

  • مخلوط کن روشن نمی شود
  • مخلوط کن حین کار، لرزش دارد
  • مخلوط کن صدای ناهنجاری دارد
  • مخلوط کن، مواد غذایی را خرد و له نمی کند
  • مخلوط کن به صورت ناگهانی خاموش می شود
  • مواد غذایی از داخل پارچ مخلوط کن نشت می کند
  • سرعت و قدرت کار مخلوط کن کم است

به منظور راهنمایی کاربران این دستگاه در تعمیرات مخلوط کن، در ادامه به بررسی چند مورد از مشکلات رایج این دستگاه و نحوه تعمیر این خرابی ها پرداخته شده است.

چرا مخلوط کن روشن نمی شود؟

احتمالاً شما نیز با این مورد مواجه شده اید که با روشن کردن مخلوط کن، متوجه شوید که دستگاه روشن نمی شود. در این موارد ابتدا باید دلایل ساده ای چون قطع جریان برق، ایراد در پریز، دوشاخه و کابل دستگاه بررسی شوند. در صورتی که ایرادی در این قسمت ها نبود باید سراغ قطعات داخلی دستگاه رفت. تکنسین های پیشه کمک در این حالت، قطعاتی چون اورلود، سیم کشی داخلی دستگاه، ترمینال ها و کلیدهای مخلوط کن را چک می کنند.

این تکنسین ها ابتدا سعی می کنند تا قطعه معیوب را شناسایی کرده و سپس اقدامات لازم برای تعمیر آنها را انجام دهند. در صورتی که تعمیر قطعات امکان پذیر نبود اقدام به تعویض آنها خواهند کرد. استفاده از قطعات اورجینال و جایگزین کردن آنها به جای قطعات معیوب باعث می شود تا راندمان کار دستگاه بعد از تعمیر مخلوط کن با افت مواجه نشود.

چرا مخلوط کن صدای ناهنجار دارد؟

مخلوط کن جزو آن دسته از لوازم خانگی است که هنگام کار، صدا تولید می کند؛ اما در برخی موارد شاهد بالا رفتن شدت صدا هستیم. در این حالت باید دستگاه را خاموش کرده و تیغه ها را بررسی کنید تا تغییر شکل نداده باشند، زیرا ممکن است این قطعات به دلیل برخورد با مواد غذایی سخت، تغییر شکل داده و در اثر برخورد با دیواره ها، صدای ناهنجار تولید کنند.

تکنسین های پیشه کمک به منظور تعمیر مخلوط کن که صدای ناهنجار دارد قطعاتی چون هسته آرمیچر، بوش ها و هسته کفشک ها را نیز مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آنها را تعویض می نمایند.

چرا قدرت و سرعت کار مخلوط کن کم شده است؟

کاهش قدرت و سرعت دستگاه به قطعات تخصصی این دستگاه ربط دارد. از این رو عیب یابی و تعمیر مخلوط کن را در این شرایط باید به دست تکنسین های پیشه کمک بسپارید. این تعمیرکاران با بررسی قطعاتی مانند کلکتورها، بوش موتور، ذغال های دستگاه، تیغ ها، بالشتک ها و آرمیچرها، محل خرابی را پیدا کرده و با دقت بالا اقدام به تعمیر آنها می کنند.

چرا مخلوط کن به صورت ناگهانی خاموش می شود؟

اگر مخلوط کن شما بعد از روشن شدن، به صورت ناگهانی خاموش می شود لازم است برای تعمیر آن، اورلود و موتور پروانه را چک کنید. البته توجه داشته باشید که امکان عیب یابی و تعمیر این قطعات توسط افراد عادی وجود ندارد و برای این کار باید از نمایندگی تعمیر مخلوط کن کمک بگیرید.

تکنسین های حاضر در پیشه کمک که نمایندگی تعمیرات مخلوط کن در تهران را بر عهده دارد با بررسی این قطعات، مشکل به وجود آمده را رفع می کنند. البته لازم به ذکر است که کارشناسان این مجموعه بر این باورند که در اغلب موارد، وجود بار اضافی در دستگاه باعث بروز این خرابی می شود؛ بنابراین باید به هنگام ریختن مواد غذایی داخل مخلوط کن، به ظرفیت دستگاه توجه شود.

تعمیر مخلوط کن در محل

با این که مخلوط کن ها جزو دستگاه ها و لوازم خانگی کوچک هستند؛ اما در برخی موارد امکان انتقال آن به محل نمایندگی وجود ندارد. دشواری رفت و آمد، هزینه ی بالا و … از دلایلی هستند که باعث می شوند تا برخی از کاربران برای انتقال این دستگاه به محل نمایندگی با مشکل مواجه شوند.

پیشه کمک با توجه به این گفته ها، خدمات تعمیر مخلوط کن در محل را در لیست خدمات خود قرار داده است. به این ترتیب متقاضیان باید به هنگام ثبت سفارش تعمیرات به صورت آنلاین یا تلفنی، درخواست خدمات در محل نمایند. در این حالت، تکنسین ها در اسرع در محل حاضر شده و تمامی تجهیزات لازم را با خود به همراه می آورند. به این ترتیب با سرعت و دقت بالا، کار تعمیرات را انجام خواهند داد.

تعمیر مخلوط کن در محل

گارانتی تعمیرات مخلوط کن

تعمیرکاران پیشه کمک دارای تعهد و وجدان کاری بوده و سعی بر آن دارند تا خدمات خود را با کیفیت بالایی به مشتریان ارائه دهند. از این رو به نحوه کار خود و تعمیر لوازم خانگی به صورت باکیفیت، اطمینان دارند. به همین دلیل نیز خدمات خود را ضمانت می کنند.

کارت گارانتی تعمیر مخلوط کن به مشتریان این اجازه را می دهد تا در صورت بروز ایراد در بخش تعمیر شده در طول مدت اعتبار ضمانت نامه، به این مرکز مراجعه کرده و با ارائه کارت گارانتی، نسبت به تعمیر رایگان مخلوط کن اقدام کنند.

بیشتر بدانید:تعمیر آبمیوه گیری

نمایندگی تعمیرات مخلوط کن در تهران

امروزه در سطح شهر تهران، تعمیرگاه های متعددی وجود دارد که در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، خدمات ارائه می کنند؛ اما از میان آنها تنها تعداد معدودی به صورت مجاز فعالیت دارند. به همین دلیل پیدا کردن مرکز تعمیراتی معتبر و مجاز برای شهروندان تهرانی، کمی دشوار است. 

در ضمن باید وقت و هزینه زیادی بابت یافتن این مراکز صرف کنند. این در حالی است که پیشه کمک در نقاط مختلف شهر تهران، شعبه هایی را دایر نموده است. این شعب تحت نظارت شعبه مرکزی فعالیت دارند و خدماتی با کیفیت بالا به متقاضیان ارائه می دهند.با وجود فعالیت این شعب، امکان دسترسی به خدمات پیشه کمک برای تعمیر مخلوط کن در تهران، تسهیل یافته و سرعت خدمات رسانی نیز با رشد چشمگیری مواجه شده است.

نمایندگی تعمیرات مخلوط کن در کرج

شعب پیشه کمک در کرج نیز فعالیت دارند. شهروندان کرجی با استفاده از خدمات این مراکز تعمیر مخلوط کن می توانند مخلوط کن های معیوب خود را در مدت زمان کم، با هزینه های معقول و با کیفیت بالا، تعمیر کرده و در اختیار داشته باشند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *