شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری به صورت تخصصی و توسط تکنسین های باتجربه انجام می شود. این مرکز در راستای اجرای اصل مشتری مداری و تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود، کادر خود را از میان افراد حرفه ای انتخاب کرده و تمامی تجهیزات و ابزارآلات مدرن برای تعمیر انواع لوازم خانگی را در واحد فنی نمایندگی گرد هم آورده است.

به این ترتیب می توان ادعا کرد، تعمیرات در این مرکز به صورت اصولی و با استفاده از متدهای روز دنیا صورت می گیرد. با توجه به این گفته ها، کیفیت تعمیرات در پیشه کمک در بالاترین سطح قرار داشته و متقاضیان می توانند با صرف هزینه کم و در مدت زمان کوتاهی، آبمیوه گیری معیوب خود را تعمیر کرده و تحویل بگیرند.

تعمیر آبمیوه گیری

نحوه تعمیر آبمیوه گیری

پیشه کمک به منظور دسترسی راحت متقاضیان به خدمات این مجموعه، روش های مختلفی را در نظر گرفته تا کاربران، ارتباط آسانی با این مجموعه داشته باشند. از این رو متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری و هم تلفنی و یا آنلاین با این مرکز در تماس بوده و از خدمات مشاوره و تعمیرات در این مجموعه برخوردار شوند.

در رابطه با نحوه تعمیر آبمیوه گیری در پیشه کمک باید چنین گفت: تکنسین های این مرکز به دلیل سابقه بالا و دانشی که در این زمینه دارند، ابتدا دستگاه را سرویس و عیب یابی کرده و قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی می کنند. سپس تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا این قطعات را تعمیر نمایند. این تعمیرکاران بر اساس تعهد کاری که دارند در مرحله اول از تعویض قطعات معیوب خودداری خواهند کرد. تنها زمانی اقدام به تعویض می نمایند که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد. در این موارد نیز حتماً از قطعات اورجینال استفاده می کنند تا کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر با مشکل مواجه نشود.

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در تهران

پیشه کمک به منظور سرعت دهی به روند خدمات رسانی و همچنین امکان دسترسی راحت کاربران به این مرکز، شعبه های مختلفی در مناطق تهران دایر کرده است. به این ترتیب متقاضیان دریافت خدمات تعمیرات می توانند با آگاهی از آدرس نمایندگی های پیشه کمک، به نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود مراجعه کرده و از خدمات این مرکز برای تعمیر آب میوه گیری خود استفاده کنند.

وجود شعب متعدد نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در تهران باعث افزایش سرعت خدمات رسانی نیز می شود، زیرا در صورت نیاز به مراجعه تعمیرکار به محل مشتری، تکنسین ها می توانند در اسرع وقت به آدرس یاد شده مراجعه نمایند.

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در کرج

به منظور ارائه خدمات تعمیرات به شهروندان کرجی، پیشه کمک شعبه های خود را در مناطق مختلف این شهر نیز ایجاد کرده است. از این رو دیگر نیازی نیست تا شهروندان کرجی برای دریافت خدمات تعمیرات، هزینه های زیادی را صرف رفت و آمد کرده و یا برای پیدا کردن مرکز تعمیراتی معتبر با مشکل مواجه شوند. کافی است به نزدیک ترین شعبه مراجعه نموده و به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

لازم به ذکر است فعالیت شعبه های مختلف نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در کرج تحت نظارت نمایندگی مرکزی بوده و هیچ نگرانی از بابت کیفیت خدمات و هزینه های دریافتی در این مراکز وجود ندارد.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری

تعمیرات آبمیوه گیری در محل و منزل

دوری مسیرها، بالا بودن هزینه های رفت و آمد و انتقال دستگاه معیوب به محل نمایندگی از دغدغه هایی است که کاربران به هنگام نیاز به تعمیرات لوازم خانگی با آن روبرو می شوند. این در حالی ست که با استفاده از خدمات پیشه کمک، امکان تعمیر آبمیوه گیری در محل و منزل نیز فراهم شده است.

برای دریافت این خدمات می توانید به هنگام ثبت سفارش تعمیرات، به گزینه دریافت خدمات در محل اشاره کنید. در این حالت، تکنسین ها در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی در محل شما حاضر خواهند شد. به دلیل این که این افراد تمامی تجهیزات و ابزارآلات لازم را به همراه دارند، هیچ تأخیری در روند عیب یابی و تعمیرات ایجاد نشده و در کمترین زمان ممکن، امکان تعمیر این دستگاه ها وجود خواهد داشت.

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری

با استفاده از خدمات پیشه کمک می توانید در هزینه تعمیرات صرفه جویی کنید، زیرا تمامی هزینه های تعمیر آبمیوه گیری در این مرکز بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه اعلام شده است تعیین می شود. در ضمن نیازی به مراجعه حضوری و یا انتقال دستگاه به محل نمایندگی وجود ندارد. از این رو لازم نیست هزینه ای بابت رفت و آمد صرف کنید.

پیشه کمک به منظور آسوده کردن خیال مشتریان از بابت هزینه ها، تمامی این هزینه ها را برای مشتریان شفاف سازی می کند. به این ترتیب متقاضیان می توانند به این مجموعه اعتماد نموده و بدون هیچ دغدغه ای، کار تعمیر آب میوه گیری را به دست تکنسین های ماهر این مجموعه بسپارند.

گارانتی خدمات تعمیرات آبمیوه گیری

گارانتی خدمات تعمیرات که از سوی نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری ارائه می شود نشان دهنده این است که این مرکز به نحوه کار خود و خدماتی که به متقاضیان ارائه می دهد اعتماد کامل دارد. پیشه کمک نیز به دلیل اعتمادی که به نحوه عملکرد تعمیرکاران خود دارد، خدمات تعمیرات ارائه شده در این مرکز را ضمانت می کند.

در صورتی که در طول مدت اعتبار کارت گارانتی، مشکلی در بخش تعمیر شده و یا قطعه یا قطعات تعویض شده به وجود آمد، مشتریان می توانند با ارائه کارت از خدمات این مجموعه استفاده کنند. شایان ذکر است که خدمات دهی در این مرحله به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

مشکلات رایج آبمیوه گیری

آبمیوه گیری به سبب برخورداری از موتوری قدرتمند، قادر است ظرف چند دقیقه، آب میوه های مختلف را گرفته و در اختیار شما قرار دهد؛ اما اگر ایرادی در یکی از قطعات آن به وجود آید قطعاً عملکرد کل دستگاه را با اختلال روبرو می کند. از این رو کاربران به هنگام مواجهه با ایراد در عملکرد دستگاه به فکر تعمیر آن می افتند؛ اما برای این کار لازم است تا با ایرادات دستگاه و نحوه تعمیر آنها آشنا باشند.

پیشه کمک به منظور راهنمایی کاربران این دستگاه ها، در ادامه به ارائه اطلاعاتی در مورد ایرادات و مشکلات رایج آبمیوه گیری و نحوه تعمیر آنها پرداخته است.

لرزش آبمیوه گیری

یکی از مشکلات رایجی که اکثر کاربران از آن شکایت دارند، لرزش و صدای شدید آبمیوه گیری است. در حالت عادی، این دستگاه نباید لرزش داشته و یا صدای ناهنجاری از خود منتشر کند؛ اما در صورتی که دهانه دستگاه با تیغه ها فاصله زیادی داشته باشد ممکن است با این ایراد مواجه شوید.

البته طبق نظر تکنسین های نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری، جمع شدن تفاله با حجم زیاد نیز باعث خارج شدن دستگاه از حالت تعادل شده و منجر به لرزش و صدای زیاد می شود؛ بنابراین باید ظرف تفاله را به دفعات خالی کنید.

سفت بودن میوه ها نیز دلیل بر بروز این خرابی است. در ضمن توصیه می شود دستگاه را به هنگام کار بر روی سطحی صاف و هموار قرار دهید. در غیر این صورت با لرزش آن مواجه خواهید بود.

داغ شدن موتور آبمیوه گیری

داغ شدن بیش از حد موتور آبمیوه گیری از ایراداتی است که باعث ایجاد نگرانی در کاربران می شود. این در حالی ست که ممکن است این ایراد به نحوه استفاده نادرست از دستگاه ربط داشته باشد. به این صورت که ممکن است حجم میوه ریخته شده داخل دستگاه، زیاد باشد یا دستگاه را به صورت مداوم روشن نگه داشته باشید. روشن بودن آبمیوه گیری با مخزن خالی نیز باعث بروز این ایراد می شود؛ بنابراین باید در استفاده از این محصول دقت نموده و از ریختن مقدار زیاد میوه در آن خودداری کنید. آبمیوه گیری را هر چند دقیقه یک بار خاموش کنید تا موتور آن خنک شود.

طبق نظر تکنسین های پیشه کمک، نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری، قرار دادن دستگاه بر روی موکت و فرش، وجود جسمی سخت در آبمیوه گیری و نیم سوز شدن موتور می توانند از دلایل دیگر بروز این خرابی باشند. در صورت نیم سوز شدن موتور باید آن را به دست تکنسین های باتجربه، تعویض نمایید.

روشن نشدن آبمیوه گیری

در صورتی که با روشن کردن آبمیوه گیری متوجه شوید دستگاه روشن نمی شود باید از وجود جریان برق در پریز و سلامت پریز مطمئن شوید. در مرحله بعد باید ایراد در دوشاخه و یا آسیب و پارگی در کابل دستگاه را چک کنید. در صورت وجود ایراد در این بخش می توانید به راحتی آن را تعویض نمایید؛ اما اگر چنین نبود باید سراغ قطعاتی چون کلید پاور دستگاه، سیم‌کشی داخلی دستگاه، اورلود، مدار موتور و خود موتور بروید.

به دلیل این که عیب یابی و تعمیر این قطعات به تخصص نیاز دارد می توانید از خدمات پیشه کمک که به عنوان نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری در تهران فعالیت دارد کمک بگیرید. در این حالت، تعمیر دستگاه به صورت تخصصی انجام شده و کیفیت کار آبمیوه گیری به روال سابق برمی گردد.

1/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *