شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفن پاناسونیک یکی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی پاناسونیک است که در پارت مجزای خویش و توسط تعمیرکاران مجرب انجام می‌پذیرد. دارندگان این دستگاه می‌توانند با بروز هرگونه اشکال و ناکارامدی در تلفن خویش، به مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های موردنیاز را دریافت نمایند.

کارشناسان مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک پس از عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اشکال پیش آمده در تلفن، اقدام به تعمیر و بهسازی آن نموده و دستگاهی سالم و بی‌عیب و نقص را به شما تحویل خواهند داد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تلفن panasonic مشمول گارانتی و ضمانت است. مدت زمان گارانتی بسته به نوع اشکال دستگاه و سرویس‌های ارائه شده، متفاوت است.

تعمیر تلفن پاناسونیک در محل

 نمایندگی تعمیر تلفن پاناسونیک

نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک عنوان مجموعه ای است که به صورت حرفه ای و تخصصی به بررسی و ترمیم انواع مدل های این محصول اشتغال دارد. این مرکز ضمن برخورداری از کادری حرفه ای و استفاده از تجهیزات و دستگاه هایی پیشرفته، به عنوان یکی از بهترین مراکز در بین رقبای خود شناخته می شود. تجهیزات سانترال به گونه ای طراحی شده اند که در صورت بروز مشکل، کل فرایند عملکردی این سیستم را دچار اختلال می کنند.

بررسی و ترمیم این تجهیزات نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد و حتما باید توسط متخصصین مجرب تعمیرات سانترال انجام گردد. از این رو نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک، فرایند بررسی، عیب یابی و ترمیم بخش های مختلف این سیستم را به تکنسین های مجرب واگذار نموده است. شما کاربران محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در تلفن سانترال پاناسونیک خود، می توانید به این نمایندگی مراجعه نموده و تخصصی ترین سرویس ها را از متخصصین ما دریافت نمایید.

خدمات تخصصی تعمیرات تلفن پاناسونیک

رفع مشکل خالی شدن باتری تلفن پاناسونیک

بسیاری از کاربران گوشی های تلفن پاناسونیک، از مشکلاتی نظیر خالی شدن زود هنگام باتری تلفن و خرابی باتری تلفن ، ابراز نگرانی میکنند و برای حل این مشکلات، به نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک ، مراجعه میکنند. سرمنشاء چنین مشکلاتی، استفاده ی نادرست از گوشی تلفن است. به عنوان مثال بسیاری از کاربران گوشی خود را برای چند روز متوالی برروی پایه ی شارژ آن نگه میدارند و یا برعکس. قرار گرفتن بیش از حد باتری در معرض یا دوری از شارژ میتواند ضعف کارایی باتری را به دنبال داشته باشد. در چنین مواقعی تنها گزینه ممکن برای حفظ سلامت دستگاه، تعویض باتری با نمونه ی اورجینال است. کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک، با برخورداری از آرشیو جامع لوازم جانبی و تخصص ویژه، قادرند چنین خدماتی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهند.

حل مشکل روشن نشدن تلفن پاناسونیک

از دیگر مشکلاتی که کاربران گوشی های تلفن پاناسونیک ممکن است با آن روبرو شوند، روشن نشدن تلفن پاناسونیک است. این مشکل میتواند نگرانی های فراوانی را به بار آورد. در این مواقع، کارشناسان این مرکز، در ابتدا مشکلات خرابی باتری و ناکارآمدی شارژر تلفن را مورد بررسی قرار میدهند. چنانچه مشکل روشن نشدن تلفن پاناسونیک به این دلایل نباشد، لازم است تلفن توسط متخصص باز شود و برخی اجزای آن مورد معاینه و تست قرار بگیرد. کارشناسان واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک ، پس از عیب یابی دقیق، اقدامات لازم را جهت بازیابی و تعمیر سانترال به عمل خواهند آورد.

سیگنال تلفن پاناسونیک 

یکی دیگر از آسیب هایی که گوشی های بی سیم پاناسونیک ممکن است به دلایل مختلف، به آن دچار شوند، اختلالات مربوط به سیگنال آن است. در این موارد کارشناسان واحد تعمیر تلفن پاناسونیک ، ارتباط سیگنال های گوشی با پایه را مورد بررسی قرار میدهند. ضعف در این سیگنال ها، ممکن است با ریست کردن کامل تلفن برطرف شود. همچنین گاهی ممکن است که تلفن های panasonic، از محدوده ی سیگنال دهی خارج شده باشند یا موانعی بر سر راه سیگنال ها وجود داشته باشد که لازم است به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. رفع تمامی این مشکلات توسط کادر تعمیرات تلفن پاناسونیک به صورت تخصصی به انجام خواهد رسید و از این بابت کاربران لازم نیست نگران باشند.

رفع مشکلات مربوط به صدای تلفن پاناسونیک

بدون شک اصلی ترین و مهم ترین کارایی تلفن های پاناسونیک و سایر گوشی های تلفن، برقراری ارتباط و ارسال صدا به آن طرف خط است. از این رو هر گونه خرابی و ناکارآمدی در ارسال صدا، کارایی کلی تلفن را با اختلال روبرو میکند و تلفن را عملا غیر قابل استفاده میکند. این مشکل میتواند به صورت قطع کلی صدا و ضعیف یا نامفهوم شدن آن ایجاد گردد. کارشناسان واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک ، ضمن تخصص و تجربه ی بالا در عیب یابی و تعمیرتلفن پاناسونیک، احتمالات مختلفی از قبیل مشکلات اتصال، خرابی بلندگو یا سوختگی آن و مشکلات مربوط به باتری را مورد بررسی قرار میدهند و پس از مشخص شدن دقیق علت خرابی، اقدامات لازم را جهت تعمیر دستگاه به عمل خواهند آورد.

 • تنظیمات و پروگرامینگ، نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک دیجیتال، ویپ، تلفن گویا ، ضبط مکالمات تلفنی، صندوق صوتی ، انتقادات و پیشنهادات در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک
 • سیم‌کشی یا کابل کشی خطوط تلفن جهت استفاده صحیح و بهینه برای سانترال
 • عقد قراد داد نگهداری و مشاوره با کلیه سازمان ها و شرکتهای خصوصی جهت اطمینان از برقرار بودن خطوط تلفن
 • تعمیرات سانترال ، فکس و گوشی تلفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل سفت شدن کلیدهای شماره‌گیر
 • رفع مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه
 • رفع مشکل عدم ارتباط به منشی تلفنی در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک
 • رفع مشکل عدم ارتباط گوشی و پایه
 • تعمیر شکستگی صفحه نمایش در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک
 • فروش و تدارک دستگاه‌ها و لوازم جانبی سانترال پاناسونیک
 • فروش و تدارک دستگاه‌ها و لوازم جانبی انواع گوشی تلفن پاناسونیک بیسیم
 • فروش و تدارک دستگاه‌ها و لوازم جانبی تلفن‌های سانترال
 • تعمیر خرابی صفحه نمایشگر یا همان ID caller
 • رفع عیوب مربوط به طبقه RF درتلفن‌های بی‌سیم و بررسی معایب این بخش
 • ست کردن دستی و بی‌سیم در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک
 • رفع خرابی‌های مرتبط با کلید هوک
 • و تعمیر دیگر اشکالات احتمالی در تلفن‌های پاناسونیک
 • تنظیمات و پروگرامینگ، نصب و راه‌اندازی سانترال پاناسونیک آنالوگ
 • رفع مشکل عدم شارژ کافی و خرابی باطری
 • رفع مشکل خرابی بلندگو و یا میکرو فن دستگاه
 • رفع مشکل خرابی زنگ تلفن و عدم زنگ خوری تلفن برای تماس‌های ورودی
 • رفع مشکل کار نکردن تعدادی از کلیدهای گوشی
 • تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک
 • تعمیر خرابی میکروفن و یا سوختن میکروفون در تلفن‌های پاناسونیک
 • تعمیر اسپیکرهای گوشی پاناسونیک
 • تعمیر خرابی دکمه‌ها و کلیدها
 • تعمیر خرابی مدار شارژ
 • تعمیر خرابی مدار نگه‌دارنده باتری

اخبار، مقالات تلفن پاناسونیک

همانگونه که می‌دانید تلفن‌های پاناسونیک یکی از برندهای معتبر در حوزه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی هستند که با دارا بودن کیفیت و قیمت مناسب توانسته‌اند، همگام با سایر برندها، خود را مطرح ساخته و پیشگامی خود را حفط نمایند. در حال حاضر تلفن های پاناسونیک هم به دلیل قیمت مناسب و هم بدلیل کیفیت بالای ساخت، یکی از پرفروش ترین‌های بازار در حوزه دستگاه‌های مخابراتی هستند.

در صورتیکه شما نیز از علاقمندان این برند هستید و یا قصد خرید یکی از محصولات پاناسونیک را دارید. می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین‌ها و برترین‌های پاناسونیک آشنا شوید. خدمات مرتبط با تعمیرات تلفن پاناسونیک و سایر محصولات این برند نیز با حضور در نمایندگی پاناسونیک قابل دریافت است. اخبار تلفن پاناسونیک و دیگر خبرهای مرتبط از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

نمایندگی پاناسونیک با تلاش‌های بی‌وفقه و به‌روز رسانی مداوم تجهیزات و امکانات خویش در تلاش است تا ارائه‌دهندۀ بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزۀ فروش و تعمیر پاناسونیک به ویژه تعمیرات تلفن پاناسونیک گردد. نمایندگی پاناسونیک با به‌کارگیری امکانات موجود و با همکاری تیمی از زبده‌ترین کارشناسان فنی این دو حوزه، توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات فناوری اطلاعات و تجهیزات الکترونیکی مطرح سازد. مقالات تلفن پاناسونیک و دیگر مقالات مرتبط از طریق فضای زیر قابل دسترسی است.

شما کاربران گرامی می‌توانید سوالات متداول تعمیرات پاناسونیک و دیگر حوزه‌های مرتبط با محصولات این برند از طریق بخش پرسخ و پاسخ با کارشناسان ما در میان بگذارید و پاسخ‌های خویش را دریافت نمایید.

انواع تلفن پاناسونیک و دیگر محصولات پاناسونیک

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک برآنند تا جدیدترین گوشی‌های عرضه شده به بازار را با شرح ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شان به شما معرفی نمایند. کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک با واکاوی انواع دستگاه‌های این برند ویژگی‌های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می‌گذارند.

این بخش برای علاقمندان، کارشناسان فروش و نیز برای کسانی که قصد خرید یکی از تلفن‌های پاناسونیک را دارند مفید خواهد بود. شایان ذکر است خدمات مرتبط با بهسازی و سرویس این محصولات در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک قابل دریافت است. انواع تلفن پاناسونیک و دیگر محصولات پاناسونیک با مراجعه به این بخش پیگیری نمایید.

فروش و خدمات پس از فروش پاناسونیک

بخش نخست: «واحد خدمات فروش پاناسونیک» است که با بهره‌گیری از کارشناسان فروش و متخصصین فروش محصولات پاناسونیک، به عرضۀ محصولات این شرکت به کاربران می‌پردازد. 

بخش دوم: «واحد خدمات پس از فروش پاناسونیک» است که در این بخش متخصصین و تعمیرکاران زبده و مجرب، به تعمیر و ترمیم محصولات پاناسونیک نظیر تعمیرات تلفن پاناسونیک- مبادرت می‌ورزند.

 شما کاربران گرامی می‌توانید محصولات موردنیاز خویش را با مراجعه به بخش «فروش» و خدمات مرتبط با تعمیرات پاناسونیک را با مراجعه به بخش «خدمات پس از فروش پاناسونیک» دریافت دارید.

تعمیرات تلفن پاناسونیک و دیگر واحدهای تعمیرات پاناسونیک

تعمیرات تلفن پاناسونیک یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است که با تکیه بر تجربه و دانش فنی کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تلفن پناسونیک در بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک بدلیل آشنایی با ویژگی‌های خاص این تولیدات و در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر -که بالاترین سطح سازگاری با تلفن‌های پاناسونیک را دارند- قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه هستند. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی پاناسونیک صورت می‌پذیرد. دیگر واحدهای تعمیرات پاناسونیک در بخش زیر معرفی می‌گردند.

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در ایران در «بخش فروش» تأمین‌کننده کالاها و تولیدات شرکت پاناسونیک بوده و در «بخشِ خدماتِ پس از فروش» به تعمیر، اصلاح و ترمیم محصولات پاناسونیک می‌پردازد. این مرکز فعالیت خود را از زمان ورود محصولات پاناسونیک به ایران آغاز کرده و سال‌هاست به عنوان مرکز منتخب و معتمد کاربران مطرح بوده است. ارکان اصلی نمایندگی پاناسونیک در ایران عبارتند از: تعهد و اخلاق مداری، بهره‌گیری از فناوری و دانش روز، حرکت در جهت درخواست‌های مشتریان و احترام به آن ها، کیفیت بالای خدمات رسانی به مشتریان ،عیب‌یابی صحیح ، استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت.

شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز در حوزه تعمیرات پاناسونیک نظیر تعمیرات تلفن پاناسونیک- را دریافت نمایید.

 

5/5(3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *