شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

ریست کردن تلویزیون ال جی

یکی از پرسش‌هایی که ممکن است برای کاربران تلویزیون های ال جی ایجاد شود، شیوه ریست کردن تلویزیون ال جی است. متاسفانه بسیاری از کاربران تصور می‌کنند ریست تلویزیون ال جی خرابی‌های ایجاد شده در دستگاه‌شان را رفع می‌کند. در صورتی که همیشه نیز این اتفاق نمی‌افتد. قبل از ریست کردن تلویزیون LG ، لازم است بدانیم، با این کار تنها اطلاعات نرم افزاری دستگاه به حالت اول بر میگردد. (اطلاعاتی که جهت تغییرات در بخش های مختلف منوی تنظیمات ارائه شده است). در واقع Reset کردن تلویزیون، باعث می شود دستگاه به حالت تنظیمات اولیه و قبل از اولین کار کردن تغییر کند. پس هنگامی که تلویزیون هوشمند ال جی شما، دچار مشکلات نرم افزاری شده باشد و یا تنظیمات آن بهم ریخته باشد می توانید تلویزیون را ریست فکتوری کنید تا مشکلات آن حل شود.

5/5(1 امتیاز)
ریست کردن تلویزیون ال جی

نکاتی که در ریست کردن تلویزیون ال جی نباید از قلم انداخت

از مهم ترین نکاتی که قبل از Reset کردن تلویزیون ال جی لازم است به آن توجه داشته باشید، اطلاعات روی دستگاه است. حتما به این نکته توجه داشته باشید که ریست کردن تلویزیون LG ، منجر به از دست دادن تمامی اطلاعات روی دستگاه میشود. همچنین به هنگام ریست کردن دستگاه، تمامی تغییراتی که در تنظیمات ایجاد کرده بودید، از بین میرود و به حالت ابتدایی خود باز میگردد.  لذا توصیه میشود، قبل از انجام ریست فکتوری تلویزیون خود، به خوبی از جوانب کار خود آگاه باشید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، از متخصصان و کارشناسان تعمیرات تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

طریقه ی ریست تلویزیون ال جی WebOS System

آن چه در ریست کردن تلویزیون LG لازم است مورد توجه قرار گیرد، مدل دستگاه است. در تلویزیون های ال جی، ابتدا باید مدل سیستم را بدانید. اگر که دستگاه شما شامل WebOS System هست، ابتدا باید به تنظیمات تلویزیون بروید. حال به قسمت General Menu رفته و گزینه Reset to Initial Settings را انتخاب کنید. در این هنگام پیامی از تلویزیون نمایش داده میشود که از شما میپرسد مطمئن هستید که سیستم ریست شود؟ شما با تایید گزینه ی بله، ادامه ی فرایند ریست شدن تلویزیون ال جی را به جریان خواهید انداخت. اما در سایر مدل های تلویزیون ال جی چه باید کرد؟ با ما همراه باشید تا سایر سیستم های این دستگاه ها را مورد بررسی قرار دهیم.

نحوه ی Reset کردن تلویزیون ال جی Netcast System

همانطور که گفته شد، سیستم و مدل دستگاه، بر نحوه ی Reset کردن تلویزیون ال جی تاثیر گذار است. اگر تلویزیون شما از Netcast System استفاده می کند، برای Reset فکتوری تلویزیون دکمه SETTINGS را روی ریموت کنترل فشار دهید. این کار را با زدن Home و جستجوی تنظیمات هم می توانید انجام دهید. سپس روی نوار کناری سمت چپ کلیک کنید و گزینه Reset to Factory Default را انتخاب بکنید. پیام و اخطار نمایش داده شده را تایید بکنید تا تلویزیون شما اقدام به برگشت تنظیمات به حالت کارخانه بکند.

نمایندگی تلویزیون ال جی

نمایندگی تلویزیون LG ، از همان سال های ابتدای تاسیس خود، به فعالیت در زمینه های فروش و تعمیر این تجهیزات، مشغول شد. نمایندگی تلویزیون ال جی، هم اکنون در شعب مختلفی در سطح کشور خدمات خود را ارائه میدهد که شامل تمامی حوزه های عرضه و فروش مطمئن میشود. چنانچه قصد خرید هر یک از مدل های تلویزیون ال جی و یا آشنایی با این تجهیزات را داشته باشید، میتوانید با مراجعه به مراکز فروش و عرضه ی این محصولات، دستگاه مورد نظر خود را تهیه نمایید. همانطور که گفته شد، خدمات نمایندگی تلویزیون ال جی، به تعمیر این تجهیزات نیز اختصاص یافته است. به طوری که این این مجموعه پتانسیل بالایی در انجام فرایند عیب یابی و تعمیر تلویزیون ها دارد و قادر است هر گونه خرابی در این تجهیزات را شناسایی و مرتفع سازد.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”5195″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”]